Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Timery przy sygnalizacji świetlnej.  (Przeczytany 6078 razy)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Szczecin] Timery przy sygnalizacji świetlnej.
« dnia: Czerwca 02, 2011, 14:07:17 »
Jechałem sobie dzisiaj Wojska Polskiego w kierunku Polic. Jazda przepisowa, 50 na zegarze.
Czerwone światło na skrzyżowaniu z Ostrawicką / W. Pola. Timer odlicza czas, nie hamuję, bo akurat się włączy zielone jak będę przed sygnalizacją.
I akurat się nie włączyło. Mimo, że odliczanie dawno się skończyło, to zielone światło pojawiło się dopiero po około 10 s. Dobrze, że nikt za mną nie jechał, bo wylądowałby mi na doopie.
Zadzwoniłem do ZDTiM, gdzie powiedziano mi, że kilka razy na dobę zmienia się oprogramowanie, co skutkuje takimi kwiatkami.
Także przestrzegam - nie ufać licznikom.

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Szczecin] Timery przy sygnalizacji świetlnej.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 02, 2011, 17:01:37 »
Dzięki za info, co prawda nie spotkałam się z czymś takim, ale zapewne będę miała to na uwadze. Pozdro

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Szczecin] Timery przy sygnalizacji świetlnej.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 03, 2011, 08:33:00 »
podobnie wczoraj działał timer przy kortach tenisowych na Wojska Polskiego
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza