Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11  (Przeczytany 13459 razy)

Mance1978

  • Gość
CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11
« dnia: Kwietnia 14, 2011, 21:59:12 »
Klub Piłkarski „CHEMIK” Police oraz „Grupa Biznesowa” wspierająca KP „CHEMIK POLICE” przygotowały kolejną porcję atrakcji dla kibiców, którzy przyjdą na sobotni pojedynek z rezerwami Lechii Gdańsk.

Wszyscy, którzy zakupią bilet wstępu wezmą udział w losowaniu następujących nagród:

Kino domowe, mikrofalówka, odkurzacz - ufundowane przez "Grupę Biznesową",

3 piłki z autografami Piłkarzy „CHEMIKA” - od "Grupy Biznesowej",

Zegarek

100 zł bon na tłumaczenia

Karnet na basen w Policach

To nie wszystkie niespodzianki, bowiem wśród uczestników meczu rozdane zostaną zaproszenia do nowo otwartego "Buterfly" Fitness Clubu oraz do Dyskoteki "Klub Nauczyciela".

Tak jak w poprzednim meczu - 100 pierwszych nabywców biletu otrzyma talon na kiełbaskę. Oprócz tego przygotowana będzie bezpłatna ciepła grochówka.

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 14, 2011, 22:07:20 »
Hej:)
Moglibyście wziąć przykład z Warty Poznań, tam wstęp jest za darmo, a w weekend w Poznaniu szykuje się rekord frekwencji....
Najpierw mecz Lecha z Legią może obejrzeć nawet 40 tyś. kibiców - sprzedano już 30 tyś. biletów.
A potem Warta - Pogoń nawet 22 tyś. - rozdano już 15 tyś. biletów :)
Przydałaby się w Policach taka Pani Prezes :)
Pozdrawiam:)

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 14, 2011, 22:25:26 »
U nas potrzebne są pieniądze ze sprzedaży biletów :) W Warcie mają sponsora dużego to widocznie nie potrzebują ale i tak pewnie długo nie będą rozdawać biletów za darmo :)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 14, 2011, 22:53:02 »
Przeniosłem do działu "Sport".
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Piotr

  • Gość
CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 14, 2011, 22:54:12 »
Cytat: "piotrch"
Hej:)
Moglibyście wziąć przykład z Warty Poznań, tam wstęp jest za darmo, a w weekend w Poznaniu szykuje się rekord frekwencji....
Najpierw mecz Lecha z Legią może obejrzeć nawet 40 tyś. kibiców - sprzedano już 30 tyś. biletów.
A potem Warta - Pogoń nawet 22 tyś. - rozdano już 15 tyś. biletów :)
Przydałaby się w Policach taka Pani Prezes :)
Pozdrawiam:)

Kolego Warta to nie Chemik i nie narzekaj nie stać cie na 5 zł (piwo w pubie) wiec o czym ty mówisz widać że szkoda ci nawet tych marnych groszy aby przyjść dopingować swoich no (chyba że nie jesteś stąd ) pozdrawiam normalnych  i zapraszam na mecz

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 15, 2011, 07:25:57 »
Stać Mnie kolego na te pięć złotych :)
Chciałem co niektórym podsunąć pomysł, ale jak zwykle to forum służy do atakowania innych!
Nie kibicuję Chemikowi , bo jestem kibolem Lecha, a Warta też jest w moim sercu:)
Pozdrawiam:)

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 15, 2011, 09:18:04 »
Cytat: "piotrch"
Stać Mnie kolego na te pięć złotych :)
Chciałem co niektórym podsunąć pomysł, ale jak zwykle to forum służy do atakowania innych!
Nie kibicuję Chemikowi , bo jestem kibolem Lecha, a Warta też jest w moim sercu:)
Pozdrawiam:)


wiesz mi pomysł jest znany i rozważany ;)
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Piotr

  • Gość
CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 15, 2011, 16:07:54 »
Cytat: "piotrch"
Stać Mnie kolego na te pięć złotych :)
Chciałem co niektórym podsunąć pomysł, ale jak zwykle to forum służy do atakowania innych!
Nie kibicuję Chemikowi , bo jestem kibolem Lecha, a Warta też jest w moim sercu:)
Pozdrawiam:)

To skoro Cię stać to po co zabierasz zdanie to jest symboliczne 5 zł więc nie majątek , a  wracając do wątku, to nie jesteśmy klubem Pierwszoligowym jak Twoja Warta, jak będziemy to może będzie zarząd stać na darmowe bilety a teraz zapomnij.

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 15, 2011, 21:05:36 »
Zabieram zdanie ,bo mam do tego prawo!
Róbcie co chcecie, Wasza sprawa....
Najlepiej nic nie mówić, nie podpowiadać, bo zaraz zostanie się zbluzganym...
Widząc Waszą zazdrość w oczach kiedy na Kolejooorza przyjdzie w sobotę 40 tysięcy kiboli a w niedziele na Warte ponad 20 - Bezcenne:)

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 15, 2011, 21:46:33 »
Ech, z każdym słowem robisz się śmieszniejszy. Próbujesz porównywać bogate kluby, grające w Ekstraklasie w mieście mającym pół miliona ludzi do Chemika z IV ligi z miasta mającego mniej niż 40 tys. ludzi.

Mówisz o zazdrości? Wskaż mi dowolny klub, dowolne małe miasto pokroju Polic gdzie na IV ligę przyjdzie 20 czy 40 tysięcy ludzi. Równie dobrze możemy zazdrościć komuś kosmodromu, albo elektrowni atomowej, albo wieży Eiffla.

Odpowiedz sobie na jedno zasadnicze pytanie, dlaczego Warta wprowadziła darmowy wstęp. I drugie pytanie, czy w nowym sezonie też będą darmowe? I trzecie, czy Wartę stać na taką promocję klubu.

Sam argument o darmowych biletach był słuszny, choćby nawet na jedno czy dwa spotkania. Ale potem zaczęło się robić coraz śmieszniej. Więc proszę, powiedz jeszcze coś śmiesznego. Proszę. :)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 15, 2011, 23:35:08 »
Cytat: "piotrch"
Zabieram zdanie ,bo mam do tego prawo!
Róbcie co chcecie, Wasza sprawa....
Najlepiej nic nie mówić, nie podpowiadać, bo zaraz zostanie się zbluzganym...
Widząc Waszą zazdrość w oczach kiedy na Kolejooorza przyjdzie w sobotę 40 tysięcy kiboli a w niedziele na Warte ponad 20 - Bezcenne:)


Porównujesz klub z III ligi z małego miasteczka, ze słabymi finansami, z klubem pierwszoligowym, z bogatym sponsorem ze stolicy województwa.

Rok czy półtora byłem na meczu Warty (na starym obiekcie i przy polu buraków zamiast murawy) i kibiców gości (Pogoni) było niemal tylu co kibiców gospodarzy, a frekwencja na meczach była podobna do tej u nas. Tutaj podobieństwa się kończą, bo od tego czasu w Warcie budżet urósł milion razy, Klub postawiono na nogi organizacyjnie i marketingowo i gra na obiekcie pod EURO 2012. No i oczywiście nagie fotki Pani Prezes nabiły zainteresowanie klubem. Zobaczymy co z tego wyniknie... Nikt nie będzie zazdrościł, bo tak samo możemy płakać, że to Poznań a nie Police są miastem gdzie rozgrywane będą mecze Euro, i tak samo porównywać frekwencje Warty i Chemika - nie ta "liga" proszę pana.

A tak swoją drogą dziwie się, że mój ulubiony trener Bogusław Baniak (ulubiony za podejście do zawodu, ale także za sympatyczne zachowanie poza boiskiem, serdeczność wobec dziennikarzy id.) pozwala sobie na to by Pani prezes pakowała się do szatni piłkarzy tuż przed meczem...

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 16, 2011, 07:23:52 »
Cytat: "piotrch"
Zabieram zdanie ,bo mam do tego prawo!
Róbcie co chcecie, Wasza sprawa....
Najlepiej nic nie mówić, nie podpowiadać, bo zaraz zostanie się zbluzganym...
Widząc Waszą zazdrość w oczach kiedy na Kolejooorza przyjdzie w sobotę 40 tysięcy kiboli a w niedziele na Warte ponad 20 - Bezcenne:)


Tak... Zazdrościmy, bo na nasz stadion nie przyjdzie 20 tys. kibiców... A co tam... Przyjdzie ! Tylko się nie pomieszczą ! 3/4 mieszkańców Polic, babcie z wnuczkami, mamy z córkami, ojcowie z synami, dziadki z wujkami itd... Wszyscy na Siedlecką !

Chłopie... Ty czasami zastanawiasz się co piszesz ?

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 16, 2011, 08:39:58 »
Ja nie mówię, że na Chemika ma przychodzić po 20 tyś kibiców, bo jest to nie możliwe, ale jak na takie miasto to 5 - 7 tysięcy powinno być normą:)
Tylko trzeba coś zrobić  w tym kierunku...
Pozdrawiam :)

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
CHEMIK POLICE - LECHIA II GDAŃSK sobota 16 kwietnia godz. 11
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 16, 2011, 09:37:34 »
Cytat: "piotrch"
Ja nie mówię, że na Chemika ma przychodzić po 20 tyś kibiców, bo jest to nie możliwe, ale jak na takie miasto to 5 - 7 tysięcy powinno być normą:)
Tylko trzeba coś zrobić  w tym kierunku...
Pozdrawiam :)


Nie da rady :D Pojemność Siedleckiej to ledwie 2900 miejsc ;)

Skończmy tą przepychankę. Ona do niczego nie prowadzi. Zapraszam wszystkich na mecz!
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"