Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: czy warto ?  (Przeczytany 10977 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
czy warto ?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 03, 2011, 11:52:00 »
Lulz, moje auto ma najechane 176k, a ma 8 lat (i nie, to nie jest duży przebieg).

Szacunek dla ludzi, którzy wierzą w przebiegi jak z tej aukcji.

Pamiętaj azbest, używane auto nie ma przebiegu, ma stan licznika.

P.S. Sprzedawca też cwaniak (chociaż to częsty proceder), nie zrobi zdjęcia z przodu na wprost tylko każde pod odpowiednim kątem. Co mu to daje skoro ewentualne nieprawidłowości i tak wyjdą przy oglądaniu?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
czy warto ?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 03, 2011, 12:22:45 »
Cytat: "KrP"
Lulz, moje auto ma najechane 176k, a ma 8 lat (i nie, to nie jest duży przebieg).


Mój focus ma tyle samo lat i przebieg 124tys. Przebieg = stan licznika. Chętnie bym to auto zamieniła na nowsze, ale szkoda mi trochę pchać za nędzne pieniądze, po jakich chodzą te roczniki, auto w dobrym stanie.  Mało kto wierzy w realność tego przebiegu, ale to już nie mój problem. Robię autem średnio 15tys. rocznie i nie mam szans nastukać większego stanu licznika poruszając się w zasadzie na terenie Polic.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
czy warto ?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 03, 2011, 12:35:47 »
Cytat: "azbestpolice"
no tak ale taKról podziemia, wlasnie takich info chce skad masz pewnosc zeze sa wymieniane lampy

Lampy w tych modelach w początkowej fazie produkcji były lekko żółtawe a środek nie był szklany tylko z tworzywa.Lampy szybko traciły na swoim przeznaczeniu i zaczęły pojawiać się w sprzedaży już szklane.Wymiana lamp przednich,tylnych zawsze musi budzić podejrzenia i skłaniać do głębokiej refleksji nad przeszłością auta.Wiadomo że albo się wymienia bo uległy uszkodzeniu innemu jak wypadek albo się wymienia bo właśnie przód miał "przygodę"  ;-) To samo w odniesieniu do dwóch różnych lamp.Jeżeli tak bardzo Ci na tym aucie zależy i koniecznie je chcesz mieć zachęcam cię abyś rzeczywiście wydał te 100 zł więcej i podjechał do wybranego przez siebie mechanika lub po prostu na SKP i tam poprosił o rzetelną ocenę autka.Trudno tak wirtualnie dostrzec wszelkie jego mankamenty poza tymi o których tu piszemy.Jak obejrzysz autko podziel się informacją jak bardzo się myliliśmy lub nie co do oceny na forum.Pozdrawiam
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
czy warto ?
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 03, 2011, 14:47:52 »
W tych modelach mozna bylo rowniez wymienic te plastiki wiec to ze auto bylo bite nie jest tak oczywiste.

http://allegro.pl/ford-mondeo-szklo-wkladka-reflektora-przod-komplet-i1496004011.html
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

azbestpolice

  • Gość
czy warto ?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 04, 2011, 19:35:21 »
niestety (albo stety) mieliscie racje auto generalnie zlom gdy polozylem sie pod przodem auta to mym oczom ukazal sie piekny wyciek woda zmieszana z olejem a silnik byl myty generalnie pare drobiazgow swiadczacych o tym ze auto bylo w nienajlepszych rekach generalnie odpuscilem dzieki serdeczne za pomoc pozdrwaiam

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
czy warto ?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 04, 2011, 20:19:21 »
Cytat: "azbestpolice"
generalnie odpuscilem dzieki serdeczne za pomoc pozdrwaiam

Cała przyjemność po Naszej stronie-ważne że Twoje pieniądze zostały w Twojej kieszeni.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

voyciex

  • Gość
czy warto ?
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 07, 2011, 20:39:59 »
Kombi to spalanie bedzie w granicach 10L Musisz zwrocic uwage na kilka szczególow . Czy nie szarpie. Czy odpala przy rozgrzanym silniku, stan sprzegla i czy w miare dobrze sie trzyma zawieszenie. To najwieksze koszty jakie mozesz poniesc zwiazane z eksploatacja jego. Potwierdzam silnik nie do zarąbania. Niby ford ale caly sie rozsypie a silnik dalej pojedzie. Nie wiem czy wiecie ale na opracaowanie tego modelu forda wydano rekordowa w historii motoryzaji sume pieniedzy. Innowacyjnosc przeszla daleko swoje czasy.


Poprawiłem nieco ortografię.
Kubapolice

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
czy warto ?
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 08, 2011, 11:00:31 »
ja mam kombi vw i pali max 6 z klimatyzacja wiec nie ma reguły, a fotkom bym nigdy nie ufała :] pojechałabym obejrzeć auto, takiego zakupu nigdy bym nie zrobiła w ciemno.

Piotr

  • Gość
czy warto ?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 08, 2011, 15:20:13 »
i jak zakończyło się zakupem?

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
czy warto ?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 08, 2011, 15:29:40 »
Przecież 3 posty wstecz napisał że  odpuścił.
Zresztą,też bym tak zrobił,chociaż cena była,przyznaję,atrakcyjna.
Na razie nie ma podpisu......

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
czy warto ?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 08, 2011, 15:56:58 »
Cytat: "Ciekawy"
chociaż cena była,przyznaję,atrakcyjna.


Zawsze jest jakis haczyk, na zdjeciach faktycznie auto wygladalo dosc ciekawie, jednak jak sie okazalo, tylko na zdjeciach. Niestety w necie nie widac wszystkiego, czasem mozna przejechac na darmo wiele kilometrow. Dzis, by trafic dobre auto, trzeba miec sporo szczescia.