Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zna ktoś historie tego auta  (Przeczytany 8894 razy)

Bizon

  • Gość
Zna ktoś historie tego auta
« dnia: Marca 17, 2011, 18:22:15 »
Witam

jak w temacie,interesują mnie wszelkie informacje na temat tego auta a może ktoś zna właściciela.


http://otomoto.pl/fiat-125p-klasyk-C15317695.html

Pozdrawiam i dziękuje z góry

Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Zna ktoś historie tego auta
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 17, 2011, 18:28:20 »
Tak ciężko pojechać do Pilchowa i się dopytać? ewentualnie zadzwonic/napisac?

Bizon

  • Gość
Zna ktoś historie tego auta
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 17, 2011, 22:17:51 »
A zauważyłeś że to komis i co ci taki kolo powie??Jak jemu wstawiają auta i nikt się nie pyta o resztę? :crazy:

Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Zna ktoś historie tego auta
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 17, 2011, 22:50:14 »
a zauważyłem :>, a pojechałeś i rozmawiałeś z właścicielem komisu? jak pogadasz to może uzyskasz jakieś informacje, ale też po co, jak można iść na łatwizne, walnąć posta na forum, żeby inni się tym zajęli.

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Zna ktoś historie tego auta
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 18, 2011, 07:56:32 »
Użytkownik, to może zlikwidować to forum skoro nie można już o nic się zapytać!!!!

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Zna ktoś historie tego auta
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 18, 2011, 08:44:41 »
Myślę, że po to właśnie jest to forum, aby pytać o co kto zapragnie! A i też po to, żeby iść na łatwiznę. Po co zdzierać buty, tracić czas. Nie raz się przekonałam, że użytkownicy naszego forum polickiego mogą bardzo dużo pomóc, poradzić bo to są mądrzy ludzie ;D
Nie przejmuj się Bizon...Użytkownik nie miał się na kim wyżyć i padło na Ciebie :lol2:

Ort. Pozdrawiam - Kuba
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Zna ktoś historie tego auta
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 18, 2011, 12:42:13 »
Bardzo dobrze, że chłopak pyta. Nie ubliżając nikomu, nie ufam żadnemu sprzedawcy samochodów, z właścicielami komisów na czele...
A tak poza tym to Ci zazdroszczę Bizon, że chcesz kupić takie auto. Jakbym miał czas i wolny garaż, to sam bym sobie kupił "byka" (czy tam "kredensa"). Ale takiego z późniejszych wypustów (tych najgorszych jakościowo  :jupi:  ), z "termometrem" w środku i silnikiem 1.5 (te lekko pierdzące brzmienie, hehe). Najlepiej beżowy lub Bahama Yellow. Kiedyś widziałem fajnego w Zakopcu, miał poszerzone błotniki i alu '15.
http://images46.fotosik.pl/689/235c4c50b900fa73gen.jpg

ps. napisz na jakimś forum FSO, może tak znajdziesz właściciela.
ps 2. jak mu się przyjrzałem na tych zdjęciach, to wygląda na trochę zmaltretowanego. Ciekawe jak mechanika.
ps 3. najlepsze jest wyposażenie dodatkowe: skóra i ASR !  :rotfl:

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Zna ktoś historie tego auta
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 18, 2011, 17:47:20 »
A może Użytkownik to ex właściciel :D

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Zna ktoś historie tego auta
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 18, 2011, 18:16:16 »
Na podstawie zdjęć nie zgadza mi się atrapa, powinna być niklowana. Reszta zgadza się z epoką. Jak uda się zdobyć tę jedną część będzie prawdziwa perełka. O mechanikę silnika czy  skrzyni nie ma się co martwić, takie remonty robiło się dosłownie na klepisku, w garażu.

Bizon

  • Gość
Zna ktoś historie tego auta
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 18, 2011, 20:46:47 »
Cytuj (zaznaczone)
A może Użytkownik to ex właściciel



...może komisu  :faja:

Cytuj (zaznaczone)
Nie ubliżając nikomu, nie ufam żadnemu sprzedawcy samochodów, z właścicielami komisów na czele...


Mnie się o to samo rozchodzi,po prostu może ktoś coś o nim wie dlatego pytam szersze grono a nie JEDNEGO właściciela komisu :ass:



Cytuj (zaznaczone)
A tak poza tym to Ci zazdroszczę Bizon, że chcesz kupić takie auto[/quote

Na razie przymiarkę robię,miejsce warunki i reszta jest tylko egzemplarz musi się znaleźć a plusem jest to że to auto z okolic.


Cytuj (zaznaczone)
le takiego z późniejszych wypustów (tych najgorszych jakościowo :jupi: )



 ;D u mnie odwrotnie,starszy na wąskiej lampie z niklowanymi elementami  :jupi:



Cytuj (zaznaczone)
Na podstawie zdjęć nie zgadza mi się atrapa, powinna być niklowana


Dokładnie z tego rocznika powinna być niklowana,jest licytacja na allegro na razie stoi za 400zł  :]

W sumie to zostało mi się przejechać i go oglądnąć zwłaszcza blacharkę ale przy tej cenie nie oczekuje cudu.