Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [ Police ] Mobilne pomiary prędkości w mieście  (Przeczytany 12669 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[ Police ] Mobilne pomiary prędkości w mieście
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 03, 2011, 00:04:00 »
Tak, tylko, że tu nie chodzi o zbijanie kasiory. A przynajmniej nie powinno.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Dobry

  • Gość
[ Police ] Mobilne pomiary prędkości w mieście
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 03, 2011, 08:26:19 »
Ludzie opanujcie się "Król podziemia" pisze bzdury i wszyscy mu wieżą. Jeszcze zapomniał dopisać, że na Placu Chrobrego też stał taki samochód. W tych miejscach były robione pomiary, ale nie prędkości. Na marginesie Straż Miejska w Policach nie posiada "fotoradarów". A za piratów drogowych na naszych Polickich drogach zwłaszcza Siedleckiej i Rurowej niech się weźmie nasza POLICKA DROGÓWKA chyba po coś Gmina dołożyła im na VECTRE.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[ Police ] Mobilne pomiary prędkości w mieście
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 03, 2011, 12:30:00 »
wszyscy mu co-? ;-) wieżą Ja tym bardziej nie mam podstaw by Ci wierzyć po tym co napisałeś.Jeżeli masz wiedzę na temat pomiarów to ją po prostu podaj czego dotyczyły w/g Ciebie te pomiary-prędkości wiatru-?.Ty twierdzisz że miejscowa SM nie dysponuje urządzeniami do pomiaru a Ja twierdzę że takim urządzeniem może dysponować i nie stanowi to żadnego problemu.Pozdrawiam
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[ Police ] Mobilne pomiary prędkości w mieście
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 03, 2011, 15:12:21 »
Przyczepa, która stoi przy skrzyżowaniu Piłsudskiego i Wojska Polskiego na pewno nie służy do pomiaru prędkości. Ma na maszcie dwie kamery, kilka czujników (anteny i chyba wiatromierz, ale z autobusu nie zdążyłem się przyjrzeć). Może szykuje nam się w tym miejscu sygnalizacja świetlna?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[ Police ] Mobilne pomiary prędkości w mieście
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 03, 2011, 15:23:07 »
Eh tam, pomiary prędkości. VW Transporter, który stoi na Siedleckiej ma napis następującej treści: "Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie". Z urządzeń występujących na dachu rozpoznałem mikrofon, reszta to nie wiem co. Może zamaskowane elementy tarczy antyrakietowej  :faja: W każdym razie piraci, droga wolna...

ps. To chyba ten VW stoi na Siedleckiej: http://www.proekologia.pl/e107_plugins/content/content.php?content.43907 .

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[ Police ] Mobilne pomiary prędkości w mieście
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 03, 2011, 16:06:54 »
Cytat: "kubapolice"
Przyczepa, która stoi przy skrzyżowaniu Piłsudskiego i Wojska Polskiego na pewno nie służy do pomiaru prędkości. Ma na maszcie dwie kamery, kilka czujników (anteny i chyba wiatromierz, ale z autobusu nie zdążyłem się przyjrzeć). Może szykuje nam się w tym miejscu sygnalizacja świetlna?
ja tam jeszcze mikrofon zauważyłem

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[ Police ] Mobilne pomiary prędkości w mieście
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 03, 2011, 16:22:47 »
Zgadzało by się to co pisze parian (oprócz tarczy ;-) ). Tam jest oczyszczalnia i pewnie sprawdzają jej wpływ na środowisko, dodatkowo myjnia i stacja paliw.
I love the night.
1101110100101111

Offline szakal

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
[ Police ] Mobilne pomiary prędkości w mieście
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 03, 2011, 17:20:47 »
Cytat: "parian"
ps. To chyba ten VW stoi na Siedleckiej: http://www.proekologia.pl...p?content.43907 .


To jest dokładnie ten Vwej :)
Wiesz jak rozpoznać Strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi... zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż cała reszta.

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
[ Police ] Mobilne pomiary prędkości w mieście
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 03, 2011, 18:59:29 »
Witam.

Hehe na tej przyczepce na WP/Piłsudskiego jest napisane: "Przewoźna stacja do pomiaru hałasu" :D
Wszystko jasne;)

Pozdrawiam
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[ Police ] Mobilne pomiary prędkości w mieście
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 03, 2011, 22:44:08 »
Cytat: "bydy"

Witam.

Hehe na tej przyczepce na WP/Piłsudskiego jest napisane: "Przewoźna stacja do pomiaru hałasu" :D
Wszystko jasne;)

Cieszy więc fakt,że tym razem zatroszczono się o środowisko a nie Nasze kieszenie.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

zbyszko

  • Gość
[ Police ] Mobilne pomiary prędkości w mieście
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 06, 2011, 19:06:59 »
Król podziemia powinien zostać królem kłamców lub lokalnym plotkarzem .....  może taki tytuł mu nadać  :rotfl: