Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: TOSTY i budka koło "Kingi"  (Przeczytany 34329 razy)

AdamPolice

  • Gość
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 02, 2011, 15:57:58 »
ma rację VICTORY na osiedlu powstają budy wreszcie całe osiedle zostanie zabudkowane co za "wspaniała"architektura

Live

  • Gość
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 02, 2011, 17:53:50 »
Zamiast "tostobudki" stoi już nowa budka z kurczakiem z rożna i podobnymi rzeczami, oraz zamiast monopolowego jest również monopolowy tylko że inny właściciel. Kto wie czy Wielowski [ciach!]. Nie usunął ich żeby otworzyć gotowy i sprawdzony biznes z którego jest kasa :] Najbardziej chyba prawdopodobna jest taka możliwość.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 02, 2011, 19:39:46 »
Monopolowy to była rodzina, byłby taki okrutny?

Live

  • Gość
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 02, 2011, 19:45:50 »
Z rodziną wychodzi się tylko dobrze na zdjęciu :)

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 02, 2011, 21:34:14 »
Cytat: "Live"
Z rodziną wychodzi się tylko dobrze na zdjęciu :)

ale z boczku, z boczku... bo można się  szybko odciąć...

kinia

  • Gość
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 03, 2011, 06:48:30 »
Monopolowy to nie wiem kto teraz aktualnie jest właścicielem ale budka z kurczakiem będzie chyba Zbycha tego z rogu widziałam jak z niej wychodził i drzwi zamykał na klucz.A swoją drogą to pizzerii Quatro też nie ma ,czy ktoś z was to zauważył?To by wyjaśniało dlaczego budkę z Tostami przeniesiono, bo ona należała do Quatro .Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o jedno:)

Patijot

  • Gość
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 05, 2011, 23:42:35 »
No dokladnie , chodzi o kase . Wielowski chcial wiecej za czynsz, kto sie nie zgodził dostał wypowiedzenie i juz .

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 06, 2011, 10:48:36 »
Cały czas mnie fascynuje to jak ta knajpa u Zbyszka się utrzymuje. :S Tłumów jakichś wielkich tam nie ma, a mimo to działają i nawet budę z kurczakiem otworzyli.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

kinia

  • Gość
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 06, 2011, 11:10:56 »
Ze swoich obserwacji widzę ,że nie wszyscy wiedzą,że to jest zupełnie inna budka niż myślą,bo stoją pod tą budką ludzie i czekają na tosty:)Ja tam byłam w tej starej i tost był taki jak zawsze smaczny :jupi:

Mamabije

  • Gość
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 06, 2011, 15:31:58 »
Faktycznie pan W. przyczynił się do zniknięcia Quatro (obecnie pizza jest robiona w pubie Sport) oraz do przeniesienia budki z tostami na nowe miejsce. Praktyka pana W. polega na tym, że podnosi czynsze każdemu, kto ma większy ruch, nawet własnej rodzinie potrafi wywinąć taki numer. A postawienie nowej, podobnej budki z kurczakiem z rożna ma służyć "podkradaniu" klientów, przyzwyczajonych do lokalizacji tostów.
Ot, i tyle w tym temacie.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 06, 2011, 17:46:36 »
Że nowa budka jest podobna, to mało powiedziane... ona jest identyczna, asortyment i ceny ... takie same. Nie wiem jak z jakością.

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 06, 2011, 18:58:45 »
jakos do bani ,jadlem i bez porownania, z drugiej strony jest to dosc chamskie podejscie zeby tak postepowac ale co zrobic mamy w koncu ukochany kapitalizm i wszystko dozwolone.

Patijot

  • Gość
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 06, 2011, 22:36:30 »
Pan Z. jest w  komitywie z właścicielem Kingi , stąd jego lokal nadal sie jakos trzyma ,pomimo małego ruchu  i nowa budka z badziewiarskimi tostami .I tak  wszyscy ida na nowe miejsce  na starego , poczciwego tosta.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 06, 2011, 23:03:22 »
Cytat: "Patijot"
.I tak wszyscy ida na nowe miejsce na starego , poczciwego tosta.

I tak trzymać... dobre samo sie obroni

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
TOSTY i budka koło "Kingi"
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 07, 2011, 16:31:25 »
Cytat: "KrP"
Cały czas mnie fascynuje to jak ta knajpa u Zbyszka się utrzymuje. :S Tłumów jakichś wielkich tam nie ma, a mimo to działają i nawet budę z kurczakiem otworzyli.

Mam takie same spostrzeżenia w tym temacie.
Na razie nie ma podpisu......