Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zjeść kebaba?  (Przeczytany 58991 razy)

dorgwo

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 25, 2011, 22:16:42 »
Na Wojska Polskiego po byłym sklepie ogrodniczym jest bar. Mają tam nie tylko kebaba ale też pierogi własnej roboty i golonke gotowaną w piwie.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 25, 2011, 22:45:31 »
Cytat: "KrP"
Nigdy tam nie widziałem tych bulek, co najwyżej takie już gotowe na zimno. ;/
są praktycznie codziennie- wystarczy zapytać- to taka wielka okrągła, płaska bułka- sam dzielisz na 4 częsci i masz bułki do kebabów. podobno czasami są w Medze za Farmerem na Zamenhofa. Za 4 bułki płacisz 4,20 jak dobrze pamiętam.


Cytat: "pazurkowa90"
jeju z chęcią bym zjadła takiego ;p ale kiedy to robić i jakbym miała zrobić to od razu musiałabym dla całej rodzinki to pewnie taniej by mnie wyniósł kupując u Zbyszka

Nie wiem, jaką masz dużą rodzinkę... Za 4 bułki płacisz 4,20+ mięso powiedzmy łopatkę- około 7 zł za pół kilo+ przyprawa do mięsa+ sos czosnowy( troche śmietany i majonezu, czosnek)+ dodatki( frytki lub warzywa)- wydaje mi się, że wychodzi taniej- nie wiem na pewno ale na pewno smaczniej ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 26, 2011, 00:09:56 »
Cytuj (zaznaczone)
Na Wojska Polskiego po byłym sklepie ogrodniczym jest bar. Mają tam nie tylko kebaba ale też pierogi własnej roboty i golonke gotowaną w piwie.


oooo niby ze starych Polic jestem ale z tej czesci blizej nowych wiec nawet nie wiedzialam ;p zreszta nie bywam tam rzadko ;p


Cytat: "grubcia1982"
Nie wiem, jaką masz dużą rodzinkę... Za 4 bułki płacisz 4,20+ mięso powiedzmy łopatkę- około 7 zł za pół kilo+ przyprawa do mięsa+ sos czosnowy( troche śmietany i majonezu, czosnek)+ dodatki( frytki lub warzywa)- wydaje mi się, że wychodzi taniej- nie wiem na pewno ale na pewno smaczniej ;D


hehehe chodziło mi ze iść samej na kebaba , bo wiadomo ze jak pichcić to nie tylko dla siebie ;p heeeeeeee ;D

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #48 dnia: Września 04, 2012, 22:51:49 »
kiedyś (pół roku temu?) jadałam dość często kebaba w bistro u zbyszka i naprawdę i smakował, ale to co teraz tam się dzieje.. chyba zmienił się właściciel nie polecam tam jeść jeśli nie chcecie nabawić się rozstroju żołądka :/
“imperfections make you more beautiful”

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #49 dnia: Września 16, 2012, 20:03:35 »
Cytat: "Lilo"
kiedyś (pół roku temu?) jadałam dość często kebaba w bistro u zbyszka i naprawdę i smakował, ale to co teraz tam się dzieje.. chyba zmienił się właściciel nie polecam tam jeść jeśli nie chcecie nabawić się rozstroju żołądka :/


To już chyba nie zjesz bo widzę, że zamknęli. Jakiś chińczyk teraz tam jest, ktoś był, poleca?

A Zbyszek miał dobrego kebaba. Wprawdzie na ostro piekł zwykle dwa razy ( :twisted: ), ale sos był genialny, mięso też. Będzie mi go brakowało. :<
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #50 dnia: Września 16, 2012, 20:29:59 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "Lilo"
kiedyś (pół roku temu?) jadałam dość często kebaba w bistro u zbyszka i naprawdę i smakował, ale to co teraz tam się dzieje.. chyba zmienił się właściciel nie polecam tam jeść jeśli nie chcecie nabawić się rozstroju żołądka :/


To już chyba nie zjesz bo widzę, że zamknęli. Jakiś chińczyk teraz tam jest, ktoś był, poleca?

A Zbyszek miał dobrego kebaba. Wprawdzie na ostro piekł zwykle dwa razy ( :twisted: ), ale sos był genialny, mięso też. Będzie mi go brakowało. :<


NIE POLECAM TAM JEDZENIA, bo widząc w jakich warunkach jest to przygotowywane to aż się odechciewa jeść ...
“imperfections make you more beautiful”

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #51 dnia: Września 17, 2012, 08:34:34 »
Cytat: "KrP"


To już chyba nie zjesz bo widzę, że zamknęli. Jakiś chińczyk teraz tam jest, ktoś był, poleca?

A Zbyszek miał dobrego kebaba. Wprawdzie na ostro piekł zwykle dwa razy ( :twisted: ), ale sos był genialny, mięso też. Będzie mi go brakowało. :<


to ten chińczyk już otwarty , wczoraj widzialam ze go przystrajali , ja tez uwielbiałam kebaba u Zbyszka  wielka szkoda... :(

dech_wydech

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 13, 2012, 10:08:39 »
czy ktoś wie dlaczego Zbyszek, zrezygnował z prowadzenia "kebaba" (był pyszny:( )

Offline szopik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 13, 2012, 12:09:20 »
ciekawosc to 1szy stopien do piekla...ponoc...czy tak bardzo wazna jest informacja czemu zrezygnowal ? moze umarl im kot albo wygrali w totka albo zwyczajnie lokal padl jak ten kolo banku po ustawie zakazujacej palenia papierosow...sam tam chodzilem i lubilem puscic dymka miedzy flaczkami a schabowym..od razu byla widoczna mniejsza ilosc klientow..ja proponuje zalozyc temat " Ploteczki i Popierduleczki" i tam zadawac takie pytania albo w zwiazku z tym ze jestem ich bliskim sasiadem przejde sie do nich i zapytam osobiscie w twoim imieniu...nie mam zamiaru sie tu klocic ale takie cos troche mnie denerwuje...co ? kto ? gdzie ? czemu ? komu ? za ile itd...nie ma zbyszka i tyle !..a wracajac do tematu...jak dla mnie dobre kebabz i cala reszte maja panowie kolo fryzjera na koncowym 107 pod kinga...

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 13, 2012, 21:29:45 »
Po prostu  cena za wysoka

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 13, 2012, 23:16:17 »
szopik, czyli u turkow ;]

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 14, 2012, 10:21:09 »
Cytat: "Storczyk"
Po prostu  cena za wysoka


8zł za kebaba było ci za wysoko?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 14, 2012, 10:29:10 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "Storczyk"
Po prostu  cena za wysoka


8zł za kebaba było ci za wysoko?


Za TAKIEGO, tak :P
(mi nie smakował) :P

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 15, 2012, 00:43:28 »
A mi owszem. Dobre mięcho mieli no i ten ostry sos, mniam.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 16, 2012, 10:45:23 »
Za wysoka cena wynajmu lokalu .Jedni zamykają drudzy otwierają .Jest kryzys i u nas w Policach to widać w handlu i gastronomi .