Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Bal karnawałowy - Police lub Szczecin  (Przeczytany 6775 razy)

impreza

  • Gość
Bal karnawałowy - Police lub Szczecin
« dnia: Stycznia 25, 2011, 22:30:36 »
Witajcie. Szukam w Policach lub w Szczecinie lokalu, gdzie mógłbym pójść z żoną i znajomymi na bal (potańcówka przy muzyce na żywo, jedzonko - może być na stole lub z karty) Czy znacie taki lokal? Może kiedyś byliście i możecie coś polecić? Nie szukam tego co nazywane jest dyskoteką. Jako ostateczność wchodzi w grę muzyka z płyty, ale wtedy raczej lata 80. Chcielibyśmy pójść w poważne tany a nie skakać obok siebie. Słyszałem o Mirage, ale bardzo niewiele, może Dobosz ? ... coś w Szczecinie. Poradźcie.
Dzięki.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Bal karnawałowy - Police lub Szczecin
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 26, 2011, 16:12:40 »
Ja jakiś czas temu byłem w sobotę popołudniu w Mirage na piwku  z żoną.
Nagle zaczeli się rozstawiać muzycy,podłączyli wszystko i zaczeli ładnie  grać i śpiewać.
Przyszło się trochę osób,zaczeli tańcować, ogólnie było dość fajnie,jako że nie planowaliśmy dłuższej nasiadówki wyszliśmy niedługo po rozpoczęciu.

Grali w miarę,pani ładnie śpiewa,muzyka właśnie taka weselno-dancingowa.

Myślę,że warto spróbować wybrać się tam na taki balik karnawałowy.
Na razie nie ma podpisu......

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Bal karnawałowy - Police lub Szczecin
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 26, 2011, 20:19:03 »
Mirage,to chyba jedyny taki lokal w Policach gdzie można pobawić się na dancingu przy muzyce "na żywo".
Byliśmy tam kilka razy z żonką i zawsze bawiliśmy się do samego rana!
Z czystym sumieniem polecam!

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Bal karnawałowy - Police lub Szczecin
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 27, 2011, 10:22:22 »
Byłam niedawno w piątkowy wieczór w Klubie PLR  w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej.
Bardzo fajny klimat lat 80 i 90. Muzyka z tych lat, imprezę prowadzi DJ. Fajny klimat i przedział wiekowy 20 w górę, było sporo par w wieku hmmm... nie chcąc urazić nikogo, ale "dobrze po 40stce" :)  Wszyscy jednakowo fajnie bawili się na parkiecie.
Spodobało mi się tam i chętnie tam spędzę czas ze znajomymi jeszcze nie raz.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Bal karnawałowy - Police lub Szczecin
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 27, 2011, 14:13:45 »
Dracula to prawie tak jak i w Cafe Jerzy, głównymi klientami to panowie po 40tce :)
W Policach to do dyspozycji jest chyba tylko Mirage....

impreza

  • Gość
Bal karnawałowy - Police lub Szczecin
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 27, 2011, 21:01:16 »
Dzięki za info. Mam już bilety do Mirage. Jest niezłe obłożenie i nawet rezerwacji bez wejściówki nie chcieli przyjąć. Na dziś jest sprzedane 50 biletów a do soboty jeszcze trochę ...
Pozdrawiam