Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Parking przy szpitalu.  (Przeczytany 17454 razy)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 26, 2011, 17:27:56 »
Cytat: "Amstafizna"
zawsze można przejechać górą koło izby przyjęć :devil:


No nie zawsze,jak pod izbą stoi karetka,to nie przejedziesz :)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Amstafizna

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 26, 2011, 18:09:41 »
Cytat: "tatankas"
No nie zawsze,jak pod izbą stoi karetka,to nie przejedziesz :)
zgadza sie a wtedy jakieś 2 auta stały z tego 1 karetka, wiec sądziłam ze lepiej bedzie przejechac ten kawałek parkingiem niz mam czekać, ale nie wiedziałam co mnie czeka na tych paru metrach :D

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 26, 2011, 18:22:41 »
Nie dało się nic więcej zrobić.
Wg dyrekcji nie ma sensu tego remontowac teraz, bo po zimie znowu trzeba będzie powtarzać.
Obietnica została złożona, zobaczymy po okresie zimowym

Amstafizna

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 26, 2011, 19:05:31 »
Cytat: "mateusz12"
Nie dało się nic więcej zrobić.
według mnie to nie jest tak istotna sprawa zeby zajmować sie nia teraz, szpital ma inne wydatki. PArking jest dla "pracownikow".  powinno sie postawic jakis znak poprostu ostrzegawczy i tyle. Ja popełniłam błąd wjezdzająć na niego. Jak to sie mowi  uczymy sie na właśnych błędach. To malutki odcinek drogi a wiele kosztować bedzie.Pozdrawiam

wtrych

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 26, 2011, 19:35:22 »
moja żona pracowała tam przez wiele lat i nigdy nie był to parking dla pracowników. Jak pisałem wcześniej pracownicy swój parking mają na jego terenie.
Cytat: "Amstafizna"
szpital ma inne wydatki

głupie tłumaczenie, bo wydatki szpital zawsze ma i mieć będzie a że nigdy nie dbał o pacjentów to żadna nowość (na Unii Lubelskiej jest ten sam problem) a tłumaczenie od początku istnienia cały czas to samo. Najlepiej niech to ktoś za nich zrobi, a oni postawią szlaban i będą kasować za strzeżony

Amstafizna

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 26, 2011, 21:58:19 »
Cytat: "wtrych"
głupie tłumaczenie, bo wydatki szpital zawsze ma i mieć będzie a że nigdy nie dbał o pacjentów
dba nie dba kazdy ma inaczej to odbiera, osobiscie (niestety) lezalam w Polickim szpitalu jestem zadowolona z opieki. tak samo na pomorzanak i uni lubelskiej lezalam dosc dlugo. takze nie mam  skarg. jesli chodzi o ten parking to jest niewiele metrow ktore nie sa istotne dla Policzan. Lepiej  zaiwestować czas i posty na zapadajace sie studzienki lub dziury na Bankowej a nie tak banalny temat jak  dziury na kilkudziesieciu metrach po ktorych praktycznie nikt nie jeździ.

wtrych

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 27, 2011, 14:52:25 »
Amstafizna,
myślisz że premie dostaniesz od dyrekcji za zachwalanie warunków w szpitalu?
W sumie ostatnio doszedłem do wniosku że oni specjalnie nie dbają o ten parking, bo dzięki niemu jest szansa na pacjentów, a nóż się uda że połamią ręce lub nogi a przy pomyślnych wiatrach i dobrym upadku to i niezły wstrząs mózgu może być i już pieniążki z NFZ będą.
Cytat: "Amstafizna"
Lepiej zaiwestować czas i posty na zapadajace sie studzienki lub dziury na Bankowej

No i widzisz ja osobiście w d... mam studzienki na bankowej bo się tamtędy nie przemieszczam a z parkingu przy szpitalu korzystają nie tylko policzanie ale szczecinianie i nie tylko. A z bankowej mieszkańcy i to ci co w okolicy dziury mieszkają, no i może klienci banków

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 27, 2011, 15:32:21 »
widać, niektórzy nie maja innych problemow, jak nie odpowiada parking pod szpitalem, to zaparkuj sobie jeden z drugim na przeciw przychodni,spacerkiem pare metrow przez pasy i jest sie w szpitalu, ale nie lepiej siedziec przed kompem i marudzić, co za ludzie, nara

Ort. Pozdrawiam - Kuba

wtrych

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 27, 2011, 16:17:03 »
mieszkaniec, mi chodzi o to żeby w końcu szpital zadbał również o swoje otoczenie anie tkwił w zapyziałej komunie. Tam odkąd go wybudowano nic się nie zmieniło (przepraszam część terenu przejął Dobosz Hotel). Jak wylano beton na placu budowy tak jego resztówki straszą do dzisiaj. A ja z parkingu nie korzystam i nie mam zamiaru wolę się przejść pieszo niż stracić 2 min na dojazd a 25 na parkowanie i szukanie miejsca.

Amstafizna

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 28, 2011, 07:45:48 »
Cytat: "mieszkaniec"
widać, niektórzy nie maja innych problemow, jak nie odpowiada parking pod szpitalem, to zaparkuj sobie jeden z drugim na przeciw
dokładnie. Zreszta ten parking jest dla pracownikow, a nie pacjentow.


Cytat: "wtrych"
myślisz że premie dostaniesz od dyrekcji za zachwalanie warunków w szpitalu?
hahaha tak bo wiesz pracuje w szpitalu i chodze po oddzialach i mowie ja to Amstafizna patrzcie co ja na forum pisze buhaha pomysl najpierw zanim coś mapiszesz. Gdybym pracowała w Szpitalu powiedziałabym ze trzeba zajac sie parkingiem bo codziennie jak parkuje niszcze zawieszenie.Lub  bym poszła bezposrednio do  przelozonych, a nie duskutowała o tym  na forum.
 Jeśli chodzi o dziury   to przejeżdzam codziennie tamtedy ale mieszkam od bankowej dość daleko, i jak widze bardzo duzo osob ta ulica jeździ i jak moze to ominie dziury jak nie to po_porostu  hamują i dopiero przejeżdzaja, a studzienki to te przy wyjeździe z Polic przed swiatłami kazdy zygzakiem jedzie, a niby poprawiali je niedawno.

Ort. Pozdrawiam - Kuba

wtrych

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 28, 2011, 08:40:15 »
Cytat: "Amstafizna"
Zreszta ten parking jest dla pracownikow, a nie pacjentow

nigdzie nie ma takiej informacji i nigdy tak nie było, gwoli ścisłości i niedouczonych nowych pracowników - dla pracowników była tylko połowa części od strony szpitala druga (od strony ulicy) zawsze w całości była dla pacjentów po kilku latach cały parking był ogólnodostępny. Dla pracowników parking znajdował się na terenie szpitala (za murem).
A jak chcecie sobie robić parking dla VIPów szpitalnych to zamknijcie wjazd na niego całkowicie, postawcie ochronę i pozornie po problemie
Cytat: "Amstafizna"
Jeśli chodzi o dziury to przejerzdzam codziennie tamtedy ale mieszkam od bankowej dość daleko, i jak widze bardzo duzo osob ta ulica jeździ i jak moze to ominie dziury jak nie to poporostu hamują i dopiero przejerzdzaja, a studzienki to te przy wyjeździe z Polic przed swiatłami kazdy zygzakiem jedzie, a niby poprawiali je niedawno.

na bankowej nie ma świateł

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 28, 2011, 09:11:09 »
Cytat: "wtrych"
na bankowej nie ma świateł

Zgadza się, tylko że ona w tym wypadku nie pisała o Bankowej tylko o Asfaltowej.
I love the night.
1101110100101111

wtrych

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 28, 2011, 09:17:10 »
wiem o jakiej pisała ale odniosła się do wcześniejszej swojej wypowiedzi, w której nazwała ją Bankową.

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 28, 2011, 09:21:08 »
Ja tego tak nie odebrałem, najpierw pisała o Bankowej a potem wyraźnie o Asfaltowej, zdaje mi się, że się czepiasz.
I love the night.
1101110100101111

wtrych

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 28, 2011, 12:09:10 »
dd2f,
czepiam w odpowiedzi na durne czepianie się baby. Przypomnę, że juras_10 zwrócił uwagę i założył temat o dziurach przy szpitalu a ta istota pieprzy o dziurach na bankowej czy też asfaltowej. Niech założy osobny temat albo dwa.Ten wątek dotyczy parkingu przy szpitalu a raczej czegoś co miało nim być...