Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: N-ka czy polsat cyfrowy? co lepsze?  (Przeczytany 18189 razy)

Diamond

  • Gość
N-ka czy polsat cyfrowy? co lepsze?
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 12, 2011, 09:53:49 »
Z którego punktu w policach warto wybrać n-ke wraz z montażem? Jaka to przyjemnosc (montaz)?

Offline logout11

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
N-ka czy polsat cyfrowy? co lepsze?
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 24, 2011, 22:05:57 »
Ja N-ke brałem już 2-razy w Enigmie na Przyjaźni.
Dlaczego drugi raz ? Dlatego że N-ka tak wspaniale podchodzi do swoich klientów że jak skonczy się umowa, przechodząc na bezterminówkę płacił bym 2x tyle. A wypowiadając umowę miesiac przed, oni sami dzwonią i proszę żeby zostać. Tak miałem tym razem gdy chciałem już kolejny raz wypowiedzieć umowę bo się kończyła, ale coś mnie ruszyło i zadzwoniłem: powiedziałem że chce wypowiedzieć umowę ale może mi coś zaproponujecie to zostane, i dostałem taniej niż obecnie jest oferowane. Umowa na kolejne 12 miesięcy i płace 48zł/mc za wszystkie pakiety, kiedy inni nowi abonenci płacą 54 zł :) Także polecam dzwonić i rozmawiać.

Ps. połączenie z obsługą trwa więc bądźcie cierpliwi, ja czekałem 12 minut aż się połączyłem, oni 24/h pracują więc dzwonić ;]

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
N-ka czy polsat cyfrowy? co lepsze?
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 24, 2011, 22:18:34 »
logout11, lepiej od razu nie zgadzać się na atrakcyjną ofertę. Jeśli napisze się wypowiedzenie, będą dzwonić kilka razy z BOKu, natomiast najciekawszy (jeśli chodzi o ofertowę) jest telefon na kilka dni przed upływem miesiąca od wypowiedzenia...
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Diamond

  • Gość
N-ka czy polsat cyfrowy? co lepsze?
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 25, 2011, 20:23:29 »
Juz po postach (w poprzednia sobote) wyladowala N-ka z turbodynomenem w abo 78.