Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Club 83  (Przeczytany 40153 razy)

Live

  • Gość
[Police] Club 83
« dnia: Grudnia 19, 2010, 13:19:21 »
Wczoraj jadąc taksówką późną nocą gdzies kolo 1-3 godziny usłyszałem w CB o bójce kilku osób z pałkami i siekierami ?? Czy ktoś wie coś więcej na ten temat ??

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 19, 2010, 15:47:13 »
położenie tego lokalu decyduje o tym ze zbiera sie tam towarzystwo z takich dzielnic jak Jasienica, skolwin, stołczyn, gocław i stare police więc nie dziwi mnie to wcale i dlatego wole jechać do Szczecina

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 19, 2010, 15:58:40 »
Tak-była,na szczęście reakcja służb ostudziła rozgrzane puste głowy rzezimieszków.Udało mi się ustalić że w czwartek zbiera się Rada Osiedla w tej sprawie-będzie rozpatrywana kwestia złożenia wniosku do Policji o ocenę bezpieczeństwa i ewentualne wnioskowanie o zamknięcie lokalu.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 19, 2010, 16:16:09 »
I bardzo dobrze :)

Ciaciek

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 19, 2010, 16:19:06 »
A nie wystarczy kierować tam więcej patroli policji? Przecież to nie wina lokalu, że są bójki... Lokal jedynie sprzyja temu, że w jednym miejscu gromadzi się masa ludzi... Zawsze znajdzie się paru takich, którzy szukają dodatkowych atrakcji bo zabawa w lokalu im nie wystarcza

Offline Kudłaty

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 19, 2010, 16:20:42 »
Od Skolwina się odczep bo u was w policach jest wystarczająca ilość szumowin społecznych

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 19, 2010, 16:31:59 »
Cytat: "Ciaciek"
A nie wystarczy kierować tam więcej patroli policji? Przecież to nie wina lokalu, że są bójki...

Uważam,że to nie tędy droga.To na właścicielu lokalu ciąży obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa wewnątrz,jak i przed lokalem uczestnikom imprez.Jeżeli dochodzi do takich drastycznych zdarzeń gdzie zagrożone jest życie i zdrowie ludzkie to chyba należy się zastanowić nad dalszym losem takich miejsc,bo ktoś sobie z tym po prostu nie radzi.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Ann

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 19, 2010, 16:43:17 »
Z tego co ja wiem to jakis chłopak został też w tych godzinach przejechany przez auto w oklicach tego klubu. Jakoś ja mieszkam na Wojska Polskiego i do patologii nie należę więc nie ogólniajamy, że stare miasto to sami najgorsi bo na osiedlu tez się znajdzie paru "gagatków".

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 19, 2010, 16:48:34 »
wiadomo, że znajdzie się kilku takich cwaniaczków, którzy dadzą "po mordce" za to, że ktoś krzywo spojrzy albo najzwyczajniej w świecie "za darmo". to ochrona z klubu powinna coś z tym zrobić a nie grzać dupeczki w środku bo zimno. to co dzieje się w środku i na zewnątrz podlega przede wszystkim pod odpowiedzialność klubu ale oczywiście policja również powinna tam od czasu zerkać w końcu to ich praca. a jak już zamkną 83 gdzie muszę zauważyć jest dużo lepiej niż za czasów casyna  to pozostanie nam jedynie Szczecin bądź Klub Nauczyciela, który klubu zbytnio nie przypomina. btw taki mega + dla klubu za sprawdzanie dowodzików przy wejściu :) nie spotkałam tam jeszcze jakiegoś małolatka, nie licząc Pana z szatni :P Pozdrawiam
“imperfections make you more beautiful”

Ann

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 19, 2010, 17:03:48 »
Od czasu zabicia Marcina w okolicy Klubu 83 częściej można zauważyć patrole Policji i Straży Miejskiej ale widać nawet to nie wystarcza może Rada Osiedla coś wymyśli w tej sprawie bo znając życie właściciel klubu znowu będzie tłumaczył, że to nie jego wina ;/

Ciaciek

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 19, 2010, 17:20:51 »
A co ma właściciel do bójek? Nawet niech ochrona stoi na zewnątrz to i tak będą się tłukli tyle, że dalej od lokalu, a przecież ochroniarze nie będą "patrolować" całej dzielnicy... Odkąd zamknęli Akademię to więcej idiotów pojawia się czy to w Klubie Nauczyciela czy w 83 bo przecież, gdzieś pójść muszą się wyżyć...

2OO

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 19, 2010, 17:29:01 »
a jak będą się bili przed monopolowym, to też będziecie wnioskowali o zamknięcie... ??

Orkan

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 19, 2010, 17:37:30 »
Dzieje się dzieje to ta krzywa polityka. Przykład można było zobaczyć w sejmie ostatnio. Może to walka nie była ale z kulturą też to nie miało nic wspólnego.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 19, 2010, 18:19:25 »
Cytat: "2OO"
a jak będą się bili przed monopolowym, to też będziecie wnioskowali o zamknięcie... ??

Potwierdzam. Zawsze będą bójki...teraz jest to tylko bardziej widoczne, bo żyjemy w dobie informacji-w oka mgnieniu ktoś napisze na forum i afera gotowa. Myślę, że gdyby częściej policja tamtedy przejeżdzała to poziom bezpieczenstwa powinien sie zwiększyc.

wtrych

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 19, 2010, 18:29:16 »
Cytat: "2OO"
a jak będą się bili przed monopolowym, to też będziecie wnioskowali o zamknięcie... ??

oczywiście, że tak
jedną mordownię zamknęli (akademię) i czas to badziewie zamknąć skoro nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa. Przpomnę tylko, że po ostatnim wypadku śmiertelnym szefuńcio osobiście zapewniał, że już więcej do żadnych awantur tam nie dojdzie - jak zwykle pustosłowie