Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Benzyna już PO 5 złotych  (Przeczytany 94222 razy)

sekator

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 11, 2010, 01:53:50 »
Cytat: "bies"
przestan juz sekator bo sie ludzie i


A w temacie cen paliw masz coś do powiedzenia, czy tylko będziesz ograniczał się do wycieczek osobistych? Jeśli masz coś do mnie pisz na priva, pogadamy, jeśli brak ci argumentów w tematach ekonomicznych to faktycznie - dobranoc.
PS ,,Społeczeństwu" oczu otwierać nie zamierzam, jedynie dyskutuję, punktuję i przytaczam argumenty. Sądząc po ilości moich ,,fanów" do których i Ciebie zaliczam idzie mi to całkiem nieźle. I o to chodzi. :faja:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 11, 2010, 09:50:50 »
Cytat: "Marcin069"
Zauważyłem pewien algorytm działania zwolenników PO:

1. Gadają głupoty, opluwają PIS, powtarzają nagonkę mediów na Kaczyńskich. Wiernie wierzą we wszystkie kłamstwa Donka.

2. Zwolennicy PISu spokojnie pokonują ich racjonalnymi argumentami, których zazwyczaj jest masa.

Cytat: "macieksoad"

Ciekawe czy rudzielec

Czuję się powalony na kolana siłą tego argumentu zwolennika PiS.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 11, 2010, 13:09:54 »
Cytat: "rbk"
Ja tam uwielbiam TEN filmik, chociaż nie jestem zwolennikiem TYCH polityków :



Można się pośmiać :D

Rzadko sięgam po reklamowane linki.Tym razem obejrzałem.Rzeczywiście niezły kabaret.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 11, 2010, 13:45:29 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "rbk"
Ja tam uwielbiam TEN filmik, chociaż nie jestem zwolennikiem TYCH polityków :



Można się pośmiać :D

Rzadko sięgam po reklamowane linki.Tym razem obejrzałem.Rzeczywiście niezły kabaret.

A obejrzałeś też drugą część? :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 11, 2010, 14:21:34 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "jezat"
Cytat: "rbk"
Ja tam uwielbiam TEN filmik, chociaż nie jestem zwolennikiem TYCH polityków :



Można się pośmiać :D

Rzadko sięgam po reklamowane linki.Tym razem obejrzałem.Rzeczywiście niezły kabaret.

A obejrzałeś też drugą część? :)

Nie, bo temat jest o benzynie po 5zł,o czym zapomniałeś,ale rozumiem,że takim jak ty wszystko wolno na tym forum.Szkoda ,że twojej bezkarności nie mogę zareklamować w Polsce.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 11, 2010, 15:12:11 »
Cytat: "jezat"
Nie, bo temat jest o benzynie po 5zł,o czym zapomniałeś,ale rozumiem,że takim jak ty wszystko wolno na tym forum.
A ja to, ma się do tego:
Cytat: "jezat"
Rzadko sięgam po reklamowane linki.Tym razem obejrzałem.Rzeczywiście niezły kabaret.
?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

jezat

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 12, 2010, 15:48:16 »
Cytat: "jezat"
Nie, bo temat jest o benzynie po 5zł,o czym zapomniałeś,ale rozumiem,że takim jak ty wszystko wolno na tym forum.

Cytat: kubapolice
A ja to, ma się do tego:
Cytat: "jezat"
Rzadko sięgam po reklamowane linki.Tym razem obejrzałem.Rzeczywiście niezły kabaret.
?
No właśnie!Pytanie, dlaczego nie zareagowałeś na nie związany z tematem post sekatora a zauważyłeś,że zwróciłem na to uwagę.Może najpierw zaczniesz od sprawcy.A jeśli się go boisz to walnij mi następne ostrzeżenie.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 12, 2010, 16:10:20 »
Cytat: "jezat"
A jeśli się go boisz to walnij mi następne ostrzeżenie.
Chyba mnie z kimś pomyliłeś...  :ble:
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

sekator

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 12, 2010, 16:20:12 »
Cytat: "rbk"
Kolejne obrażanie siebie, nawet drobne, nagrodzę ostrzeżeniem, to jest forum i tu się wymienia poglądy, a nie obraża innych, zero POzdrowień, zero SIUSIAKÓW itp. Mam nadzieję, że Towarzystwo zrozumiało, za uwagę dziękuję


jezat, przestań kłamać i manipulować....to jest ostrzeżenie po którym mieliśmy zaprzestać wycieczek osobistych.
Wskaż mi moją wypowiedź (po tym ostrzeżeniu), która nie byłaby odpowiedzią na wcześniejszą zaczepkę ze strony innej osoby, w której się do niego nie zastosowałem ?

jezat

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 19, 2010, 17:40:06 »
Cytat: "jezat"
A twoja recepta pewnie brzmi -oddajcie władzę Jarkaczowi,żeby mógł kontynuować dzieło brata.To dobry pomysł ,tylko najpierw jak w Chinach za wuja Mao,trzeba ogłosić złote myśli.Te złote myśli mogą stać się naszą "bronią"eksportową.Na czele firmy exportującej postawimy K.Drzazgę za "wybitne zasługi" i w ten prosty sposób Police staną się słynne w całym układzie słonecznym


Cytat: "sekator"
Co to w ogóle jest ? Jak możesz po swoich ostrzeżeniach tolerować takie wypowiedzi na forum ? Co to ma wspólnego z tematem ? Dlaczego jezat ciągle obraża Kazimierza Drzazgę, który swoją drogą mógłby spokojnie na tej podstawie wytoczyć proces w powództwa cywilnego ? Po co dajesz ostrzeżenia, których później i tak nikt nie respektuje ? Gdzie jest Kuba, bo jak widzę tylko on jeszcze potarfi zapanować nad tym co się tu odbywa ?

Kuba jak możesz ciągle dopuszczać do profanacji wolności słowa i demokracji tak "ciężko wywalczonej" przez m/in Drzazgę.Jak możesz dopuścić do tego,że prawda o bohaterskich wyczynach Drzazgi jest ukrywana.Sekator nie wie,dlaczego w 1989 roku nasz bohater zniknął za granicą.Wie tylko tyle co mu wciska encyklopedia solidarności.Biedny sekator nie zauważył,że w tej encyklopedi nie ma informacji o internowaniu K.Drzazgi.Jest informacja o internowaniu St,Kocjana.Brak informacji o poświęceniu własnego życia dla idei przez W.Diakuna,J.Przybyła,Tomczyka(tomikon)i wielu innych "odpowiedzialnych"za upadek komuny.Jezat nie obraża K.Drzazgę.Jezat pyta co on pożytecznego zrobił dla wolności w Polsce.Analizując jego życiorys można dojść do wniosku ,że powiela stary komuszy schemat- nasz człowiek jest jak Irena Kwiatkowska,żadnej pracy się nie boi.Dlatego był jako -no właśnie kim wcześniej - doskonałym kandydatem na szefa straży miejskiej,potem na naczelnika wydziału spraw obywatelskich(będąc cały czas na urlopie bezpłatnym z ZCh Police),dalej kontynuując wybitne zdolności zostaje specjalistą d/s obronnych w ZCh Police,a następnie w uznaniu zasług(jakich ?)pisowscy towarzysze dają mu "koryto"pod nazwą dyr d/s ochrony środowiska i bezpieczeństwa portów w ZMPSiŚ.Warto dodać,że nasz "bohater"zdobył w czasach "urzędowania"na samorządowych posadach tytuł historyka.
To wyjątkowe kwalifikacje, do zarządzania w sprawach ochrony środowiska i bezpieczeństwa portów.Na szczęście dla bezpieczeństwa portów K.Drzazga już tym tematem nie zarządza ze szkodą dla ideologicznego zacietrzewienia sekatora.Sekator w przeciwieństwie do mnie nie widzi analogi 'kariery"K.Drzazgi do karier towarzyszy sekretarzy w poprzednim ustroju,który klasa robotnicza określała "socjalizm tak wypaczenia nie".Ale dzięki twórczej pracy IPN to naczelne hasło strajkujących zakładów pracy zginęło.Również dzięki IPN  ludzie pokroju Diakuna ,Przybyła,Tomczyka,Kaczmarskiego,Jańczaka i wielu im podobnych zginęli w natłoku "wielkich"postaci.Zabrakło dla nich miejsca.W ich miejsce mamy wielu  pseudobohaterów ,którzy zasłynęli roznoszeniem ulotek.Młodzi historycy mają duże pole do popisu w zakłamywaniu historii ,bazując na materiałach podsuwanych przez IPN.Jeśli ktoś nie wierzy ,że IPN jest organizacją polityczną,  ostatni wyskok ŻARYNA, informujący ,że on i jego pretorianie mają prawo do nazwy PJN jest tego kolejnym dowodem .

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 02, 2011, 13:02:32 »
A wracając do tematu benzyny za 5 zł to samochody powinny być elektryczne i jeździć na polskim węglu, a nie na importowanych paliwach. Pozwoli to nam osiągnąć bogactwo Niemiec nie za 40 tylko 30 lat.
Osobiście uważam, że szersze przyjęcie samochodów elektrycznych będzie wymagało interwencji państwa. Ważne jest, by nasz kraj miał politykę energetyczną, która naprawdę skupia się na elektryczności - jeśli nie zapewnimy powszechnej dostępności gniazdek do ładowania, w centrach handlowych i na parkingach przed biurami i osiedlami, to nie osiągniemy niczego na skalę kraju.

Obecnie 100 km Nissanem Leaf kosztuje max. 7 zł.

Wujek Sknerus

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 02, 2011, 13:41:36 »
Bullshit. Auta elektryczne to tylko żerowanie koncernów na naszej kasie, podobnie jak z żarówkami "energooszczędnymi", które z oszczędnością i ekologią nie mają NIC wspólnego.

Cytuj (zaznaczone)
Osobiście uważam, że szersze przyjęcie samochodów elektrycznych będzie wymagało interwencji państwa.


Tak, jeszcze tego brakuje by państwo znów mieszało się tam, gdzie ich nikt nie chce. Już wystarczy, że durna UE wymyśla równie durne limity na CO2 + wyżej wspomniane żarówki. Niech państwo zajmie się rządzeniem, a nie nakazywaniem obywatelowi co ma kupić.

Pozwoliłem sobie przekleić dobry artykuł z AŚ, który fajnie pokazuje prawdę o tych pseudo samochodach:

       

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 02, 2011, 14:04:30 »
Cytat: "EVPolice"
A wracając do tematu benzyny za 5 zł to samochody powinny być elektryczne...


Nigdy przenigdy!!!!! na szczęście ludzi tak myślących jest garstka :jupi:
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

jaroslawp

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 02, 2011, 14:20:42 »
To już chyba lepsze będzie to:
http://niezalezna.pl/artykul/nowe_tanie_paliwo/44231/1
Chociaż jak doliczymy podatki...

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 02, 2011, 22:52:26 »
Cytat: "EVPolice"
A wracając do tematu benzyny za 5 zł to samochody powinny być elektryczne i jeździć na polskim węglu, a nie na importowanych paliwach.
Patriotyzm i ekologia w jednym xD
EVPolice, przekonasz się jeszcze, że auta elektryczne nie mają racji bytu w szerszym zastosowaniu. Bo jak wyobrażasz sobie eksploatację samochodu elektrycznego np. na Alasce (zakładając, że jest tam rozbudowana infrastruktura do ładowania EV), gdzie zasięg na baterii spadnie np. ze 100 do 20 km ze względu na temperaturę?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.