Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!  (Przeczytany 63089 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 09, 2010, 14:54:51 »
Cytat: "jezat"
Stwierdzenie kategoryczne z gatunku Jarkaczowych "my stoimy tu gdzie wtedy,inni tam gdzie stało zomo".Zastanów się w którym miejscu ty teraz stoisz

Ja bym doradzał raczej zastanowienie się nad tym, gdzie tak naprawdę wtedy stał Kaczyński. Bo wiemy, że nie siedział.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 09, 2010, 15:23:39 »
Cytat: "Wykidajło"
gdzie tak naprawdę wtedy stał Kaczyński.

http://www.wolnapolska.pl/index.php/bracia-kaczyscy-tworzyli-qsolidarnoq.html
Podejrzewam, że nie jestes tak wytrwały , aby czytać literaturę historyczną, np. wydawaną przez IPN.
millena

jezat

  • Gość
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 09, 2010, 16:08:35 »
Cytat: "Wykidajło"
gdzie tak naprawdę wtedy stał Kaczyński.


Cytat: "millena"
Podejrzewam, że nie jestes tak wytrwały , aby czytać literaturę historyczną, np. wydawaną przez IPN.

To gdzie wlaściwie stał wtedy Kaczyński?Czy tam gdzie jego tatuś Rajmund?Proponuję,żebyście najpierw oczyścili swoją stajnię augiasza.A jeśli chodzi o"literaturę"Instytutu Pogardy Narodowej,no cóż, jacy czytelnicy taka literatura.To rzeczywiście doskonały pokarm do podsycania nienawiści.Czy w tej"literaturze opisano "bohaterskie czyny"K.Drzazgi?Ten akurat fragment chętnie poczytam.Wskaz zródło.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 09, 2010, 17:24:11 »
Cytat: "jezat"
Jeśli dobrze pamiętam to bohaterskiego K.Drzazgi w stanie wojennym nie było w Polsce.Walczył telepatycznie z wstrętną komuną.Dlatego nie mogli go internować.Takich bohaterskich cwaniaków wygenerowała "Solidarność",dzięki milionom naiwnych ,którzy uwierzyli w 21 postulatów.Dzisiaj dla historycznej równowagi nazywają tych karierowiczów solidaruchami,per analogia do komuchów.Jeżeli za bohaterstwo uważa się roznoszenie ulotek to drukarzom w rodzaju J.Przybyła powinniśmy stawiac pomniki.ale on akurat go nie potrzebuje.


No to jednak się mylisz. Właśnie, że Drzazga był wówczas w Polsce i ryzykując wraz z kolegami wiele, walczył z chorym systemem, jaki przygniatał wówczas nasz kraj. Za granicę natomiast wyjechał po t.zw. "obaleniu", czyli dopiero po 89 roku.

A te miliony Polaków, to rzeczywiście może naiwnie uwierzyło, ale skąd mogli wiedzieć, że zdelegalizowana przez nielegalne komunistyczne władze Solidarność zostanie zarejestrowana przez nich po raz drugi, po to tylko, aby odciąć od władz związku niewygodnych dla siebie założycieli (jak Wyszkowski, Walentynowicz czy Gwiazda) oraz odwrócić się od narodu i zabezpieczyć nowy podział władzy między siebie a swoimi – z nowej Solidarności. Wyszło na to, że przy okrągłym stole dogadali się komuniści ze swoimi dawnymi opozycjonistami z byłej PZPR. Wyszli więc razem z komunizmu ale, co widać do dzisiaj, komunizm nie wyszedł z nich nigdy.

Natomiast tacy ludzie jak J.Przybył, to ludzie pierwszej Solidarności. Część z nich jak K.Drzazga, kontynuowali działalność polityczną w IIIRP, część (za namową jednego takiego) "wzięła sprawy w swoje ręce"  więc wzięli i budowali od zera o własnych siłach,  lecz za bardzo im to nie wyszło, ponieważ jak to ujął Bielecki (dzisiejszy doradca Tuska) "pierwszy milion trzeba ukraść". A nie wszyscy chcieli kraść.
Jednak jest jeszcze jedna część ludzi pierwszej Solidarności i chyba najliczniejsza, są to ludzie, którzy wówczas walczyli, a dziś nikt o nich nie pamięta i nie chce pamiętać, są to ludzie, którzy dostają marne grosze emerytury, chodzą zabiedzeni, bez zębów, nie mają na leki, ale wciąż jak pomyślą o wolnym narodzie w silnej Polsce, to im się łza w oku zakręci. To oni są tymi naiwnymi, jednak jeśli zdrowie by im pozwoliło, a Polska potrzebowałaby nowego zrywu, byliby znów pierwszymi, którzy by się poderwali.
hubalczyk

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 09, 2010, 18:16:58 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "jezat"
Stwierdzenie kategoryczne z gatunku Jarkaczowych "my stoimy tu gdzie wtedy,inni tam gdzie stało zomo".Zastanów się w którym miejscu ty teraz stoisz

Ja bym doradzał raczej zastanowienie się nad tym, gdzie tak naprawdę wtedy stał Kaczyński. Bo wiemy, że nie siedział.


może palił skręta z Tuskiem na kominie  :rotfl:

jezat

  • Gość
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #80 dnia: Grudnia 09, 2010, 18:29:15 »
Cytat: "jezat"
Jeśli dobrze pamiętam to bohaterskiego K.Drzazgi w stanie wojennym nie było w Polsce.Walczył telepatycznie z wstrętną komuną.Dlatego nie mogli go internować.Takich bohaterskich cwaniaków wygenerowała "Solidarność",dzięki milionom naiwnych ,którzy uwierzyli w 21 postulatów.Dzisiaj dla historycznej równowagi nazywają tych karierowiczów solidaruchami,per analogia do komuchów.Jeżeli za bohaterstwo uważa się roznoszenie ulotek to drukarzom w rodzaju J.Przybyła powinniśmy stawiac pomniki.ale on akurat go nie potrzebuje.


Cytat: "hubalczyk"
No to jednak się mylisz. Właśnie, że Drzazga był wówczas w Polsce i ryzykując wraz z kolegami wiele, walczył z chorym systemem, jaki przygniatał wówczas nasz kraj. Za granicę natomiast wyjechał po t.zw. "obaleniu", czyli dopiero po 89 roku.

O,key!Przyjmuję warunkowo,ze to co piszesz jest prawdą.Mimo wszystko sprawdzę ,bo wam zwolennikom kaczyzmu nie wierzę.Pozostaje odpowiedz na pytanie,dlaczego taki "bohater"nie był internowany i nie siedział w więzieniu za działalność.Intuicja mi podpowiada ,że dla SB był to cienki bolek.Co Drzazga wtedy w stanie wojennym robil nie wiemy.Ja akurat wtedy miałem "przyjemność"wysłuchiwać  komisarzy w oficerskich mundurach.
Cytat: "Hubalczyk"
A te miliony Polaków, to rzeczywiście może naiwnie uwierzyło, ale skąd mogli wiedzieć, że zdelegalizowana przez nielegalne komunistyczne władze Solidarność zostanie zarejestrowana przez nich po raz drugi, po to tylko, aby odciąć od władz związku niewygodnych dla siebie założycieli (jak Wyszkowski, Walentynowicz czy Gwiazda) oraz odwrócić się od narodu i zabezpieczyć nowy podział władzy między siebie a swoimi – z nowej Solidarności. Wyszło na to, że przy okrągłym stole dogadali się komuniści ze swoimi dawnymi opozycjonistami z byłej PZPR. Wyszli więc razem z komunizmu ale, co widać do dzisiaj, komunizm nie wyszedł z nich nigdy.

To ja się pytam co robili w tamtym czasie "bohaterowie "pokroju Drzazgi.Nie przypominam sobie aby organizowali protesty w imieniu wykluczonych.Nie mieli na to ochoty ,bo korzystając z zamieszania urządzali sobie ciepłe posadki.

Cytat: "hubalczyk"
Natomiast tacy ludzie jak J.Przybył, to ludzie pierwszej Solidarności. Część z nich jak K.Drzazga, kontynuowali działalność polityczną w IIIRP, część (za namową jednego takiego) "wzięła sprawy w swoje ręce"  więc wzięli i budowali od zera o własnych siłach,  lecz za bardzo im to nie wyszło, ponieważ jak to ujął Bielecki (dzisiejszy doradca Tuska) "pierwszy milion trzeba ukraść". A nie wszyscy chcieli kraść.

Jasne,uczciwi zajęli się działalnością na własny rachunek,bo mieli odwagę.Miernoty i polityczni cwaniacy, uczepili się budżetowego garnuszka i tak trwają do dzisiaj,bo wystarczy w sumie niewiele głosów, by czerpać bez kontroli.
Cytat: "hubalczyk"
Jednak jest jeszcze jedna część ludzi pierwszej Solidarności i chyba najliczniejsza, są to ludzie, którzy wówczas walczyli, a dziś nikt o nich nie pamięta i nie chce pamiętać, są to ludzie, którzy dostają marne grosze emerytury, chodzą zabiedzeni, bez zębów, nie mają na leki,

Ponawiam wobec powyższego pytanie;gdzie i kiedy nasz "bohater'organizował protesty przeciwko wykluczonym ze schedy po PRLu?

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #81 dnia: Grudnia 09, 2010, 18:51:03 »
przecież napisałem wyżej, że w czasach PRL J.K. palił z Tuskiem skręta na kominie  :rotfl:

sekator

  • Gość
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #82 dnia: Grudnia 09, 2010, 19:34:15 »
Cytat: "jezat"
To ja się pytam co robili


Cytat: "jezat"
Ponawiam wobec powyższego pytanie;gdzie i kiedy


Cytat: "jezat"
Mimo wszystko sprawdzę


Cytat: "jezat"
.Co Drzazga wtedy w stanie wojennym robil



Odłóż masakratory, bo znowu ci się wydaje że jest 1978 rok i przesłuchujesz opozycjonistę na komendzie MO. Kto ci to świństwo sprzedaje ?

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #83 dnia: Grudnia 09, 2010, 19:39:36 »
Proszę i zostałem PiSowcem :rotfl: Się człowiek dowiedział, bo żył w nieświadomości.Mój dziadek działał w podziemiu solidarnościowym.Zajmował się drukowaniem i kolportarzem ulotek.Robił to we własnym mieszkaniu.Jezat, chłopie nie mierz wszystkich jedną miarą.Nie masz monopolu na patriotyzm.Jeśli ktoś zna p.Drzazgę niech zapyta Go o Stasia M., to powie wiele dobrego.Dziadek swego czasu uczył tez w samochodówce w Policach.Roczniki okoł 1975-76.Może są na forum absolwenci, dzisiejsi 34 latkowie, to wiedzą o kim mówię.Do Jezata-skoro pracowałeś na zakładach to i pewnie znałeś Stanisława M.Budował ZCh, był spawaczem.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #84 dnia: Grudnia 09, 2010, 19:44:01 »
Cytat: "millena"
Cytat: "Wykidajło"
gdzie tak naprawdę wtedy stał Kaczyński.

http://www.wolnapolska.pl/index.php/bracia-kaczyscy-tworzyli-qsolidarnoq.html
Podejrzewam, że nie jestes tak wytrwały , aby czytać literaturę historyczną, np. wydawaną przez IPN.

http://www.skubi.net/glosuj-na-polske.pdf
Niedużo, raptem strona. Szanowna Pani/Pan da radę tyle przeczytać czy streścić najważniejsze akapity?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 09, 2010, 20:01:42 »
Cytat: "Wykidajło"
Niedużo, raptem strona


Paszkwil wyborczy jest dla ciebie źródłem wiedzy i sprawdzonych informacji ?
 Na tym tle Komorowski ze swoją Wikipedią może uchodzić za mola książkowego i naukowca sięgającego po wiedzę encyklopedyczną i opracowania naukowe. Mam nadzieję, że na co dzień nie podpierasz się w przekazywaniu informacji tego typu ,,źródłami". Jeżeli tak to gratuluję. :faja:

jezat

  • Gość
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 09, 2010, 21:21:12 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Proszę i zostałem PiSowcem :rotfl: Się człowiek dowiedział, bo żył w nieświadomości.Mój dziadek działał w podziemiu solidarnościowym.Zajmował się drukowaniem i kolportarzem ulotek.Robił to we własnym mieszkaniu.Jezat, chłopie nie mierz wszystkich jedną miarą.Nie masz monopolu na patriotyzm.

Święta racja.Monopol na miejsce w odpowiednim szeregu ma "tylko największy strateg"układu słonecznego niejaki Jarkacz ,którego co i rusz dotyka nieszczęście.Co podejdzie do wyborów,przegrywa a teraz jeszcze na dodatek rozłazi mu się towarzystwo wzajemnej adoracji.
Cytat: "Trzebiez CITY"
Jeśli ktoś zna p.Drzazgę niech zapyta Go o Stasia M., to powie wiele dobrego.Dziadek swego czasu uczył tez w samochodówce w Policach.Roczniki okoł 1975-76.Może są na forum absolwenci, dzisiejsi 34 latkowie, to wiedzą o kim mówię.Do Jezata-skoro pracowałeś na zakładach to i pewnie znałeś Stanisława M.Budował ZCh, był spawaczem.

Może i znałem,chociaż spawaczy na ZCh pracowało co najmniej kilkudziesięciu,ale ja pytałem o bohaterskie wyczyny K.Drzazgi a nie twojego dziadka.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #87 dnia: Grudnia 09, 2010, 21:31:46 »
Jezat nie wkładaj mi w usta słów, których nie powiedziałem i nie rób ze mnie na siłę wielbiciela Kaczyńskiego, bo tak nie jest, ale Tobie pewnie i tak nie przetłumaczę.Ja to w pieluchy robiłem w stanie wojennym, więc mi nie zarzucisz, jakiegoś dziwnego pochodzenia.Wnioskuję, że wiekiem mógłbyś być moim ojcem, więc wydaje się ,że człowiek stateczny.powedz mi z laski swojej, czy tylko dostanie pałą po grzbiecie i internowanie, to oznaka działania na rzecz kraju?Powiedz, co Ty robiłeś w tym okresie, chętnie posłucham.Mówię to bez cienia złośliwości.Mniej nerwów polecam.Bo skoro przywilejem Twojego wieku jest skleroza jak powiedziałeś, to tym bardziej spokój i opanowanie, a tutaj gorąca głowa.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #88 dnia: Grudnia 09, 2010, 21:54:16 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Jezat nie wkładaj mi w usta słów, których nie powiedziałem i nie rób ze mnie na siłę wielbiciela Kaczyńskiego, bo tak nie jest, ale Tobie pewnie i tak nie przetłumaczę.Ja to w pieluchy robiłem w stanie wojennym, więc mi nie zarzucisz, jakiegoś dziwnego pochodzenia.Wnioskuję, że wiekiem mógłbyś być moim ojcem, więc wydaje się ,że człowiek stateczny.powedz mi z laski swojej, czy tylko dostanie pałą po grzbiecie i internowanie, to oznaka działania na rzecz kraju?Powiedz, co Ty robiłeś w tym okresie, chętnie posłucham.Mówię to bez cienia złośliwości.Mniej nerwów polecam.Bo skoro przywilejem Twojego wieku jest skleroza jak powiedziałeś, to tym bardziej spokój i opanowanie, a tutaj gorąca głowa.

Nie denerwuj się młody człowieku i nie odbiegaj od tematu.Nie tykałem twojego dziadka,to po pierwsze.Usiłuję ustalić [ciach!] pana K.Drzazgi bo jest osobą publiczną.Ponieważ ja nią nie jestem, nie zamierzam o swoich bohaterskich wyczynach się chwalić.Gdybyśmy żyli w normalnym kraju wiedziałbys o mnie prawie wszystko.[ciach!]Tolerancyjny katolik jest gotów zagryzć każdego inaczej myślącego,ja mam takie doświadczenia.Zresztą tę tolerancję widac również tu na forum.Wystarczy nie być z kaczystami i już się jest czerwonym,ubekiem,sbekiem,zomowcem ....itd...do wyboru i koloru.Z konieczności więc możemy dyskutować tylko o osobach publicznych.dlatego ograniczyłem moje "głupoty"jak to niektórzy nazywają,do K.Drzazgi.A jeśli chcesz poznać insynuacje na mój temat proponuję popytać wszystkowiedzącego sekatora.

sekator

  • Gość
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #89 dnia: Grudnia 09, 2010, 22:05:04 »
Cytat: "jezat"
Tolerancyjny katolik jest gotów zagryzć każdego inaczej myślącego,ja mam takie doświadczenia


Tem fragment jest zejefajny. Podaj jakieś bliższe szczegóły. Mam nadzieje że obrażenia były tylko powierzchowne. Takie rany po ugryzieniach podobno trudno się goją, zwłaszcza jak katolik nie był szczepiony na wściekliznę. :rotfl: