Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania  (Przeczytany 59654 razy)

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 15, 2010, 14:23:57 »
Cytat: "prsk"
Ja osobiście mogę polecić lecznice na wojska polskiego, http://www.lecznicaszczecin.pl/index.html. Najczęściej miałem kontakt z Dr. Lemańskim i szczerze polecam.



Mnie w tej lecznicy skierowano na zdjęcie rtg z podejrzeniem zwichnięcia stawu biodrowego u kota a na drugi dzień (bez zdjęcia) Dr Sadłowski stwierdził od razu wylew i paraliż lewostronny. Dostał zastrzyki i szybko postawił mi kociaka na nogi, dał wskazówki jak rehabilitować go w domu i kot wrócił do formy bardzo szybko!
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 15, 2010, 15:07:53 »
Ja jeżdżę z moją kotką do Przychodni Weterynaryjnej PARKOWA w Szczecinie, ul. Parkowa 23 róg E. Plater. Nie oddałabym jej w żadne inne ręce. Podaję nr tel.: 91-421-77-07. Właśnie dzisiaj jest u nich na sterylizacji.

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 15, 2010, 15:19:38 »
A ile płacisz za sterylizację?
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 16, 2010, 10:04:59 »
150 zł

ageralion

  • Gość
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 16, 2010, 14:20:25 »
Ja sie najezdzilam po lecznicach w Szczecinie i okolicach, z moja schorowana suczka i naszymi amstaffami.Moje spostrzezenia sa takie:

- dr. Lemanski z lecznicy na Wojska Polskiego, to bardzo dobry specjalista. Ma ogromne doswiadzcenie i wiedze. Uchodzi za jednego z najlepszych specjalistow od badan USG w Szczecinie

- dr. Zawodny ma niesamowita intuicje poparta doswiadczeniem i duza wiedza. Ma tez ogromne serce do zwierzat ale potrafi byc opryskliwy do ludzi ;) Nie lubie jego lecznicy z jednego powodu - lubie znac diagnoze i wiedziec na co i czym jest leczone moje zwierzatko, a dr. Zawodny czasem nie potrafi okreslic tego dokladnie. Dodatkowo nie powie wprost, ze nie jest pewien diagnozy

- lecznice na Parkowej polecam, bo maja swietnych specjalistow i zapecze (mozna na miekscu zrobic badanie moczu, wymazy z ucha itp). Trzeba jedynie nie dac sie naciagnac mlodemu lekarzow na zbedne wydatki, bo potrafi czasem wciskac niepotrzebne specyfiki i to wcale nie za tanie. Moge powiedziec, ze pracuja tam specjalisci pelna geba

Na koniec pozwole sobie polecic jeszcze jedna lecznice, gdzie udalo mi sie wyleczyc moja suczke z problemow skornych. Jest to gabinet na Mierzynie, prowadzony przez malzenstwo Brzeskich. Pan Marcin pracowal swojego czasu w schronisku, wiec mial stycznosc z przeroznymi chorobami i metodami ich leczenia. Ma ogromne doswiadczenie w sterylizacjach i kastracjach. Ich diagnozy sa trafne, ceny wizyt i badan niewysokie. Jedyny minus, to coraz dluzsze kolejki pacjentow i spory kawalek drogi od Polic.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 17, 2010, 00:41:05 »
Wszystkim serdecznie dziękuję za rady i polecenia lekarzy.
Przede wszystkim chodziło  mi o lekarza w sprawach uszu u psa, ale i tak mam duzy wybór, wiec coś z tego wybiorę...
Dzieki

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 17, 2010, 08:07:45 »
ja od lat chodziłam na ul.Bagienną w Szczecinie, ale to daleko z Polic.

Offline hell55

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Weterynarz w Policach
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 10, 2011, 14:25:58 »
Chciała bym wysterylizować kotkę jednak nie wiem do jakiego weterynarza iść.  Szczerze mówiąc nawet nie znam żadnego weterynarza w Policach. Ile może kosztować taki zabieg? Proszę o pomoc.   Z góry dziękuje.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 10, 2011, 15:12:55 »
913175080 to telefon do dr Sadłowskiego

Ciaciek

  • Gość
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 10, 2011, 15:23:26 »
Szczerze odradzam p. Sadłowskiego. Miałem z nim wiele nieprzyjemności nie wspominając już o tym, że dla niego liczy się tylko kasa. Żeby nie było że jestem gołosłowny podam przykład. Mój kot kastrat miał problemy z pęcherzem. Przez dobrych parę tygodni chodziłem z tym problemem do p. Sadłowskiego. Jego diagnoza była taka, że kot ma regularnie (możliwe że do końca życia) przyjmować zastrzyki za który płaciłem w zależności od dnia 30-40 zł. Dostałem potem namiar do pani weterynarz w Szczecinie ponieważ z kotem było coraz gorzej. Po wizycie u niej okazało się, że dalsze leczenie przez p. Sadłowskiego mogłoby doprowadzić do śmierci zwierzęcia. Musiała kota zacewnikować, podać mu tonę leków i zastrzyków i za to wszystko zapłaciłem UWAGA!! 50 zł bez paru groszy. Zastrzyk, który kosztował u naszego p. Sadłowskiego 30-40 zł w Szczecinie na fakturze miał cenę niecałych 10 zł.
Kot wyzdrowiał i problemy nie powróciły.
TO jest tylko mój przykład dlaczego NIE, ale wiele osób ma podobne zdanie do mojego.

Jeżeli chodzi o Police to polecam weterynarza, który mieści się niedaleko szkoły Białej obok salonu fryzjerskiego Rococo (inaczej wytłumaczyć nie umiem). Ma twardą rękę do zwierząt, ale zna się na rzeczy, ceny wizyt są jak najbardziej przystępne i w sumie tyle wystarczy, żeby go polecić.

Cena sterylizacji z tego co się orientuje to powinna oscylować około 150 zł.

kinia

  • Gość
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 10, 2011, 15:35:14 »
Tylko Szczecin kobieto żaden dr Sadłowski ja bym mu nawet swojego psa na szczepienie nie dała.Ja swoją suczkę sterylizowałam w klinice na Wojska Polskiego,cena oscylowała koło 200zł,nie wiem jak to jest z kotami ale zawsze można tam zadzwonić i zapytać:)

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 10, 2011, 16:40:11 »
Również polecam Szczecin. Historii z polickimi weterynarzami jest bardzo dużo, niestety bardzo dużo z nich negatywnych. Ja ze swoimi psiurkami jeżdżę na Lubieszyn do p. Barbary Grabałowskiej. Ceny niższe niż w Policach, zaufanie dużo większe.

Dyskusja na temat weterynarzy była już tu http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=7183

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 10, 2011, 21:08:41 »
Tylko nie  p.Sadłowski dużo by pisać ale szkoda zwierzaka bo po wizycie może rana nie dożyć .

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 10, 2011, 22:43:15 »
Dr Sadłowski może i nie jest wyjątkowym specjalistą, ale mojego kocurka wykastrował i nie było żadnych problemów
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 10, 2011, 23:53:41 »
Powiem tak, jeżeli chodzi o rutynowe zabiegi , typu kastracja, czy ratowanie zwierzęcia w nagłych wypadkach, to dr Sadłowski jest ok., jeżeli chodzi o leczenie zaawansowanych chorób... to już mniej.
Mojej kotce uratował życie, gdy miała nagłą bardzo wysoką gorączkę. Wykonał bardzo poprawnie sterylizację kotki, ale gdy chodziło o przewlekłą chorobę uszu psa, postawił błędną diagnozę i źle go leczył.
Dlatego do rutynowych działań polecam tego weterynarza, jednak do zaawansowanych chorób polecam weta ze Szczecina Bartosza Tarasewicza ul. Klonowica 11A/U-1 tel. 914553119 jest w necie pod hasłem " Nasz weterynarz"