Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: USG 3D  (Przeczytany 21719 razy)

syntia

  • Gość
USG 3D
« dnia: Listopada 02, 2010, 12:28:28 »
Dziewczyny, czy robilyście Usg 3D W ciąży? Gdzie można wykonać takie badanie?

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
USG 3D
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 02, 2010, 12:56:46 »
Co prawda nie jestem dziewczną, ale co-nieco wiem na ten temat.
Jak po raz kolejny po standardowym badaniu okazało się, że następny dzidziuś jest bez siusiaka (niewyraźnie było widać), to nie chciało mi się wierzyć i z żonką zdecydowaliśmy sie na 3D. W Szczecinie, ul. Szafera- dr. Żebiełowicza. Koszt w 2006 roku- 150 zł. Otrzymaliśmy zdjęcia Niuńci i nagranie na płytce CD. Tam okazało się, że kolejne dziewcze jest w drodze, ale i dzięki 3D mogliśmy zobaczyć, że jest śliczniutka:).
Poza tym wiem, że wykonują takie badania również w szpitalu na Unii Lubelskiej...
PZDR

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
USG 3D
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 03, 2010, 11:28:36 »
Widziałam, że USG 3d (i chyba nawet w kolorze) jest obok kościoła Serca Jezusowego (to ten, w którym zawsze jest żywa szopka na święta), wjeżdża się w tą ulicę gdzie jest drogeria Maczek na rogu i gdzieś w połowie budynku po prawej stronie jest ten prywatny punkt.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
USG 3D
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 03, 2010, 11:37:07 »
Cytat: "Katarzyna.J"
Widziałam, że USG 3d (i chyba nawet w kolorze) jest obok kościoła Serca Jezusowego (to ten, w którym zawsze jest żywa szopka na święta), wjeżdża się w tą ulicę gdzie jest drogeria Maczek na rogu i gdzieś w połowie budynku po prawej stronie jest ten prywatny punkt.

A czy przypadkiem nie masz na myśli Medicusa?

ozuzka2008

  • Gość
USG 3D
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 07, 2010, 13:20:51 »
Ja chodziłam w ciąży na usg 3D dwa razy pierwszy raz w 20 tyg i już wiedzieliśmy że 100% córa a później w 30 tyg. Z obydwóch wizyt mamy płytki z filmikami i zdjęcia. ul. Szafera - dr Żebiełowicz w 2007 roku był to koszt około 150zł z płyta 100zł bez.

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
USG 3D
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 07, 2010, 16:25:31 »
Cytat: "MrW"
Cytat: "Katarzyna.J"
Widziałam, że USG 3d (i chyba nawet w kolorze) jest obok kościoła Serca Jezusowego (to ten, w którym zawsze jest żywa szopka na święta), wjeżdża się w tą ulicę gdzie jest drogeria Maczek na rogu i gdzieś w połowie budynku po prawej stronie jest ten prywatny punkt.

A czy przypadkiem nie masz na myśli Medicusa?


właśnie nie medicusa, wjeżdżasz w pierwszą ulicę za medicusem i jedziesz prosto, po prawej stronie na odcinku przed pierwszym skrzyżowaniem jest ta poradnia.

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
USG 3D
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 12, 2010, 11:07:12 »
Cytat: "MrW"
(...) okazało się, że następny dzidziuś jest bez siusiaka (...)


MrW to ile Ty już masz tych dzidziusiów :D
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline kalia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Usg 3D
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 15, 2011, 08:53:29 »
Bardzo proszę o informacje na temat usg 3D w szpitalu w Policach i coś na temat dr Kwiatek, zapisałam się do niej, ale nic o niej nie wiem. Pozdrawiam!!!

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
USG 3D
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 15, 2011, 08:58:58 »
Hej, bylam na USG 3d tydzien temu wlasnie u dr Kwiatek. A wczesniej na polowkowym. Sympatyczna Pani, dokladnie opowiada rodzicom co gdzie i jak.
Usg 3d 90 zl z plytka i fotkami. Polecam i pozdrawiam :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline kalia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
USG 3D
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 15, 2011, 10:42:58 »
Dziękuję za informację, chociaż pani , która mnie rejestrowała powiedziała, że 230 zł.

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
USG 3D
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 15, 2011, 10:45:23 »
Tak, mi powiedziala dokladnie to samo, ale to jest cena z pelnym badaniem, np polowkowym lub tym w 30 tc. A ja bylam tylko na podgladanku, z mezem, i za to zaplacilismy 90 zl :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
USG 3D
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 19, 2011, 19:43:21 »
Orientujecie się babeczki ile kosztuje nagranie filmu z usg w Szczecinie w centrum gdzieś? Chcielibyśmy mieć z żoną pamiątkę dla siebie i Naszej córeczki :) Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
USG 3D
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 19, 2011, 22:33:58 »
Trzebiez a czemu w Szczecinie a nie u nas? Mozesz sprobowac w klinice Vitrolive, na stronie jest cennik.
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
USG 3D
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 19, 2011, 22:46:42 »
Karolino, bo ja mieszkam w Szczecinie :)Na Prawobrzeżu konkretnie i stąd moje pytanie... Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline kalia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
USG 3D
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 20, 2011, 09:53:39 »
http://darmed.net/, miałam tam iść zanim dowiedziałam się ,że jest w Policach usg 3D. Polecają dr Żebiełowicza.