Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Polickie Dni Muzyki  (Przeczytany 5761 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Polickie Dni Muzyki
« dnia: Października 22, 2010, 22:32:50 »
No i dzisiaj mieliśmy okazje wysłuchać Poloneza Kilara i IX Symfonię van Beethovena. Ogólnie wg mnie bardzo fajnie wyszło, aczkolwiek dwoje środkowych solistów było słabo słyszalnych (może zabrakło delikatnego nagłośnienia choćby za pomocą małych, przypiętych do strojów mikrofonów). Spore wrażenie zrobił na mnie moment, kiedy wszystkie chóry ustawiły się na stopniach ołtarza, wyglądało to naprawdę fajnie. Podsumowując - koncert jak najbardziej na plus. A jakie są Wasze opinie?
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Polickie Dni Muzyki
« Odpowiedź #1 dnia: Października 22, 2010, 22:46:46 »
Czy ktoś może posiada film z koncertu?

DarekMirror

  • Gość
Cecyliada - FILMOWO , część IX Symfonii ( ODY DO RADOŚCI )
« Odpowiedź #2 dnia: Października 22, 2010, 23:27:51 »
Link do filmu:

wiech57

  • Gość
[Police] Polickie Dni Muzyki
« Odpowiedź #3 dnia: Października 23, 2010, 19:48:49 »
Jestem pod wrażeniem po wczorajszym koncercie. Udało się stworzyć wspaniale brzmiący chór  z osób, które zapewne w większości śpiewają amatorsko. Soliści (zwłaszcza baryton)- słabo słyszalni. Zawiniło chyba jednak  nagłośnienie.Dzięki wspaniałemu koncertowi miałem duchowy odlot  i "radość" w sercu. Duże dzięki!!! Doceniam Waszą pracę!!!
Nie obyło się jednak bez małego zgrzytu. Zawiniła chyba  trochę przypadkowa publiczność, które klaskała w nieodpowiednich momentach. I o ile klaskanie po  poszczególnych częściach symfoni mogłem jeszcze zrozumieć, to już przerwanie oklaskami części IV(Presto) wystawiło nam policzanom słabe świadectwo. Może w przyszłości należałoby podedukować nieco publiczność i w słowie wstępnym więcej powiedzieć o muzyce, która będzie prezentowana.Takie małe  "warsztaty" muzyczne dla policzan na pewno by się przydały.