Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...  (Przeczytany 45545 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 18, 2011, 17:55:09 »
Dajcie już spokój i przestańcie wytykać innym, spójrzcie na siebie, też jesteście tacy bezbłędni?
Nie ma o czym pisać, idę na obiaT.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 18, 2011, 18:07:02 »
Cytat: "rbk"
Nie ma o czym pisać, idę na obiaT.


A to rozumiem Twój gest w ramach dobrej woli i pojednania.....

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 19, 2011, 06:42:08 »
Cytat: "rbk"
Dajcie już spokój i przestańcie wytykać innym, spójrzcie na siebie, też jesteście tacy bezbłędni?
Nie ma o czym pisać, idę na obiaT.


Kaczynski tak nie napisal, jesli do tego pijesz.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline macieksoad

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 19, 2011, 08:37:52 »
Cytat: "macieksoad"
ciekawe czy Bronek w palac wilanowski wchodzil przed Merkel?


Przyznaje sie do bledu w stylu stroza od zyrandoli.
Jeszcze dzisjaj zloze samokrytyke, przed samym soba.
Jednak mnie wysmialo paru [ciach] na tym forum ,a z naczelnego Soltysa smieje sie cala Polska.
W japonskiej prasie ukazaly sie artykuly na ten temat http://s1.ifotos.pl/img/chinykomo_hrqhnsa.jpg .
Japonczycy po przeczytaniu artykulu o bykach soltysa wspominaja cos o seppuku.

Nie obrażamy innych dyskutantów. Pozdrawiam - Kuba

sekator

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 20, 2011, 00:19:01 »
Cytat: "macieksoad"
W japonskiej prasie ukazaly sie artykuly na ten temat http://s1.ifotos.pl/img/chinykomo_hrqhnsa.jpg .
Japonczycy po przeczytaniu artykulu o bykach soltysa wspominaja cos o seppuku


Bronisław Bul-Komorowski pośmiewiskiem całego świata. Oto mamy nową klasę politycznych nieuków i ignorantów. Efekty ich nieuctwa widzimy na każdym kroku.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 22, 2011, 10:08:22 »
Cytat: "macieksoad"
W japonskiej prasie ukazaly sie artykuly na ten temat http://s1.ifotos.pl/img/chinykomo_hrqhnsa.jpg .
Japonczycy po przeczytaniu artykulu o bykach soltysa wspominaja cos o seppuku


Cytat: "sekator"
Bronisław Bul-Komorowski pośmiewiskiem całego świata. Oto mamy nową klasę politycznych nieuków i ignorantów. Efekty ich nieuctwa widzimy na każdym kroku.

Właśnie jeden z tych ignorantów opluł prezydenta RP udając troskę o losy państwa.Nauczcie się kochać Polskę a nie prezesa,bo po kolejnych przegranych wyborach cały PiS będzie musiał popełnić sepuku.Chociaż prezes przewiduje honorowe wyjście -będzie nim azyl w Korei Północnej.Pewnie dlatego uczysz się tych azjatyckich krzaczków.Nie przejmuj się,japońskie są bardzo podobne do koreańskich.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 22, 2011, 11:15:58 »
Cytat: "jezat"
Nauczcie się kochać Polskę


Polskę kochamy, nieuków niekoniecznie.......
Młodzież polska ma nowe hasło : ,,Pie.....ę naukę, będę prezydentem"

Offline macieksoad

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 22, 2011, 21:56:00 »
Naczelny soltys chcac skontrowac Jaroslawa za jego rzekomy obiad, dal kolejna plame.
http://www.tvn24.pl/26086,1696280,0,1,zaprosze-go-na-obiat-pouczymy-sie-ortografii,wiadomosc.html

cytat stroza od zyrandoli
" bez zadnego bólu tym razem pisanego przez ó kreskowane zaprosic, Kaczynskiego na obiaT pisanego przez litere TY"

Ze szkoly pamietam ze wymawia sie O kreskowane i litere T - te

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 22, 2011, 22:53:10 »
Cytat: "macieksoad"
Ze szkoly pamietam ze wymawia sie O kreskowane i litere T - te
Jak dla mnie to już jest zwyczajne czepianie się. Kaczyński wielokrotnie przekręcał słowa i tego mu nie wypominasz?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline macieksoad

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 22, 2011, 23:14:21 »
Cytat: "kubapolice"
Cytat: "macieksoad"
Ze szkoly pamietam ze wymawia sie O kreskowane i litere T - te
Jak dla mnie to już jest zwyczajne czepianie się. Kaczyński wielokrotnie przekręcał słowa i tego mu nie wypominasz?


No to POdziekuj komorowskiemu ,tuskowi ,palikotowi,niesiolowskiemu ,wojewodzkiemu,olejnik
itd.
Oni za prezydentury Pana Kaczynskiego byli bardzo spostrzegawczy i wytykali wszystko.
Dzisiaj zbieraja swoje zniwa.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 23, 2011, 06:47:45 »
Żniwo. Zbiera się żniwo. Żniwa to jest okres zbiorów.
A przecinki stawia się zaraz po wyrazie, bez spacji - tę robi się przed następnym słowem.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 23, 2011, 10:23:42 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "jezat"
Nauczcie się kochać Polskę


Polskę kochamy, nieuków niekoniecznie.......
Młodzież polska ma nowe hasło : ,,Pie.....ę naukę, będę prezydentem"

Wy cały czas mylicie wolskę z Polską a nieuka prezesa z bogiem.Młodzież polska jest mądrzejsza od pisowskich hunwejbinów i zakupy robi tam gdzie taniej a nie tam gdzie raz na cztery lata prezes.Musicie prezesa przeszkolić w chodzeniu po sklepach,żeby nie zginął między regałami.Jaki on biedaczek był przestraszony,kiedy zobaczył kasę i polski banknot.

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #72 dnia: Marca 23, 2011, 11:17:29 »
Macieksoad ja wiem że zrobiłeś to celowo ale nazwiska piszemy dużą literą. Postaraj się nie wytykać innym skoro sam głęboko w lesie jesteś.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 22, 2011, 12:51:07 »
A co powiecie na to?


http://www.tvn24.pl/-1,1700477,0,1,kwasniewski-najlepszym-prezydentem-w-sondazu,wiadomosc.html


Komorowski tuz przed Jaruzelskim,czyli nie jest dobrze odbierany jako prezydent.
Ja wiem,że sondaże są robione pod zamawiającego (a na pewno ma to jakiś wpływ na wyniki),ale ten sondaż mnie lekko zaskoczył.
Na razie nie ma podpisu......

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 22, 2011, 16:37:57 »
Cytat: "Ciekawy"
A co powiecie na to?


http://www.tvn24.pl/-1,1700477,0,1,kwasniewski-najlepszym-prezydentem-w-sondazu,wiadomosc.html


Komorowski tuz przed Jaruzelskim,czyli nie jest dobrze odbierany jako prezydent.
Ja wiem,że sondaże są robione pod zamawiającego (a na pewno ma to jakiś wpływ na wyniki),ale ten sondaż mnie lekko zaskoczył.


Debilna ankieta zrobiona na potrzebe telewizji jak 18-30 latek ma oceniac prace Jaruzelskiego Walesy a nawet pierwsza kadencje Kwasniewskiego. A trzeba dodac ze sredni wiek w spoleczenstwie to okolo 38 lat.

A teraz troche statystyki "nie wiem" odpowiedzialo 7% ankietowanych rozumiem ze "nie wiem" odpowiedzialy wlasnie osoby, ktore nie maja porownaniania bo go miec nie moga ze wzgledu na wiek. czyli wlasnie populacja w wieku 15-30 lat (w tym zakresie ludzie nie moga znac rzadow wszystkich prezydentow, poza osobami znajacymi historie powszechna i dokladne dokonania prezydentow [sami wiecie ze osob takich nie ma wielu], nawet dla 35 latkow sciegniecie do roku 1995 moze byc problematyczne) czyli dla MillwardBrown SMG/KRC w reprezentatywnej grupie Polakow znajduje sie tylko 7% (70 osob) bedacych w tej grupie wiekowej.

Warto jeszcze dodac ze porownywanie prezydentow pelniacych swoj urzad w tak roznych okresach jest juz samo w sobie bledne. Porownanie Kaczynski - Komorowski jest mozliwe ale czy juz Walesa - Komorowski jest slusze?

Ciekawy, reasumujac ankieta ta to farsa.