Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Jakie kupić auto do 8000zł ???  (Przeczytany 30947 razy)

Pieczka00

  • Gość
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 11, 2010, 23:54:38 »
Cytat: "Medyk"
Pieczka00, bez urazy, ale wydaje mi się (patrząc na Twoje wcześniejsze ogłoszenie), że za taką kasę można kupić super auto.
Ty zachwalałeś tak swoje Mondeo a one nawet tyle nie było warte.
Więc prawda jest taka, można kupić takie super auto jak Twoje i jeszcze zostanie na ubezpieczenie i pełen zbiornik paliwa :).
Rozumiem, że te felgi miałeś w Mondeo? Bo chyba nie w tym Fiacie co masz w awatarze (fajne zdjęcie z Allegro :) ).


No z deczka Cie poniosło ale jak chcesz możesz postawic swoje super auto przy tym moim 93r 2.0 lpg .Jak jestes taki "cwany lisek" to kup jego  kobiecie takie auto  za 2-3 tys ,podjedziemy ocenimy zobaczymy:)A co do felg to pierw sie ogarnij a pózniej sie dowiedz jakie do tego auta maxymalnie "wskoczą" :lol2:

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 12, 2010, 00:05:20 »
Pieczka00- ja mam się ogarnąć? KRP pisał o samochodzie a Ty z felgami wyskakujesz, więc jak masz się tak udzielać to lepiej w cale się nie odzywać.
Zrozum, nie każdego stać an takie Mondeo jak Ty masz. Za 2-3 tyś, można znaleźć coś małego co będzie miało mniej korozji i szpachli niż Twoje autko:).
Czytaj ze zrozumieniem ja nie pisałem, że mam super autko.
A wracając do felg, to masz jakiś kompleks, że się cieszysz się na 22 cale?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 12, 2010, 06:11:42 »
Cytat: "KrP"
Z 2-3k.



Cytuj (zaznaczone)

Za 2-3 k mam do sprzedania 4 koła.Felgi aluminiowe 22/35/275. :lol2:  .Jak bede miał auto w tej cenie dam Ci znać z tym że od razu zaznaczam ze  daje gratis zbroje rycerza, ochraniacze na nogi,nadgarstki i kask żeby "luba" mogla bezpiecznie jechać takim wehikułem.Paranoja super boyu idz na złomowisko za komendą może tam coś wygrzebiesz ze sterty wraków dla kobiety :lol2:


Japa gowniarzu. Wiem co szukam, wiem, ze za takie pieniadze cudow nie znajde, ale wbrew pozorom sa ciekawe oferty. A jak nie znajde to doloze 10k i kupie cos lepszego. :)

A te felgi to chyba z kolpakami pomyliles. Wzialbym, ale taniego aluminium na zlom nie zbieram.


Cytat: "KrP"
Na pewno gdzieś w drugiej części Polski jest Kowalski, który narzeka na blachy w Audi 80. ;PNie ma reguły.


Cytuj (zaznaczone)

Dla Ciebie nic nie ma reguły.Pierw poczytaj fora itp i pózniej wypowiadaj sie o ocynku!!


Nie popusc chlopczyku. :)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 12, 2010, 07:25:23 »
Renault Clio spala z 5-6l/100, można kupić nawet za 1,5-2k w dobrym stanie, auto ekonomiczne, z dobrym zawieszeniem, wygodne, duże i przestronne jak na takie "maleństwo" :)

Jak kupisz, to daj znać jakie, powodzenia :)

Pieczka00

  • Gość
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 12, 2010, 08:54:01 »
Cytat: "Medyk"
Za 2-3 tyś, można znaleźć coś małego co będzie miało mniej korozji i szpachli niż Twoje autko:)


Medyku neptyku  kolejny raz opisujesz coś czego nie widziałeś ale jak zawsze masz swoją głupio mądrą wypowiedz.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 12, 2010, 08:59:21 »
Ale ja widzialem i moge potwierdzic. :)

rbk: tez o nim myslalem. :p
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 12, 2010, 09:28:22 »
[ciach]

Rbk, zgadzam się z Tobą Clio to fajne autko, może być też Twingo.



Każda kolejna osobista uwaga w tym temacie będzie nagradzana ostrzeżeniem. Nie zależnie od tego kto zaczął.
Kubapolice

Pieczka00

  • Gość
Re: Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 12, 2010, 11:23:12 »
Cytat: "JedynyTomek"
Witam. Tak jak w temacie do wydania mam 8000zł na sam samochód.
Co mnie interesuje:

- po pierwsze musi to być hatchback
- po drugie diesel
- po trzecie zależy mi na klimatyzacji




Może coś takiego: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13562723
http://otomoto.pl/nissan-primera-okazja-C14471234.html
http://moto.allegro.pl/item1183463698_ford_mondeo_1_8_td_ghia.html  autko godne uwagi

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 12, 2010, 13:56:50 »
A teraz wracając do tematu, czyli  mały hatchback z silnikiem typu diesel i najlepiej  klimatyzacją do 8000zł.

Waham się między golfem III a fiatem bravo (nie mylić z brava)

Jeśli miałbym wybrać któreś z nich to które jest warte wydania tych pieniędzy?

Najnowsze golfy III można dostać z 97' a bravo nawet 2001  - też mi daje to do myślenia...

Pieczka00

  • Gość
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 12, 2010, 15:29:33 »
Cytat: "JedynyTomek"
A teraz wracając do tematu, czyli  mały hatchback z silnikiem typu diesel i najlepiej  klimatyzacją do 8000zł.


Pierw zacznijmy od tego ze mały hatchback to co??

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 12, 2010, 15:36:34 »
Mały hatchback to golf III , fiat bravo, honda civic, fiat punto itp.

Napisałem tak ponieważ dostałem kilka propozycji sedanów a napisałem na początku że w gre wchodzi tylko hatchback :)

Powoli dochodzę do wniosków i w tym momencie wiem że wybiorę albo golfa III albo fiata bravo

Zauważyłem że bardzo trudno jest trafić na lokalnym rynku takie auto które będzie na ropę i dodatkowo z klimatyzacją więc prawdopodobnie z jednej z tych rzeczy będę musiał zrezygnować.


A tak troszkę poza tematem - sprzedałem stare auto - wiem że muszę złożyć wypowiedzenie do ubezpieczalni. Czy coś jeszcze powinienem zrobić w starostwie powiatowym?

Pieczka00

  • Gość
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 12, 2010, 16:07:46 »
Cytat: "JedynyTomek"
A tak troszkę poza tematem - sprzedałem stare auto - wiem że muszę złożyć wypowiedzenie do ubezpieczalni. Czy coś jeszcze powinienem zrobić w starostwie powiatowym?


Po za tym musisz w ciagu 30 dni odwiedzidz wydział komunikacji  z umowa kupna-sprzedazy.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 12, 2010, 17:52:42 »
Cytat: "JedynyTomek"
Zauważyłem że bardzo trudno jest trafić na lokalnym rynku takie auto które będzie na ropę i dodatkowo z klimatyzacją więc prawdopodobnie z jednej z tych rzeczy będę musiał zrezygnować.


Na twoim miejscu zrezygnowałbym bardziej z diesla niż z klimy. Podobno w przypadku starszych diesli koszty naprawy są dobijające...

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 12, 2010, 19:52:13 »
Osobiście za tą kwotę to bym się rozglądał za omegą jakąś z 99 roku, ale z twojego opisu wynika ze szukasz czegoś mniejszego, więc może jakieś Clio? lub z większych Vectra czy też Mondeo?

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 12, 2010, 20:56:26 »
A może tak mazda 323?

za ta kwotę można trafic ładną ,z klimą i elektryka ,a jeśli była

zadbana,tzn.wszystko było wymieniane na czas to posłuzy że ho,ho.

Silniki benzynowe mało palą,zwłaszcza te 1,5 i 1,6 16v a 1,7 diesel nie do zajechania.
Sprawdż przykładowe oferty

http://otomoto.pl/mazda-323-C12836610.html

http://otomoto.pl/mazda-323-sekwencja-C14319494.html

http://otomoto.pl/mazda-323-2-0-diese-klima-4-el-szyby-C11347042.html
Na razie nie ma podpisu......