Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: "Pychota"  (Przeczytany 43113 razy)

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 05, 2010, 22:12:23 »
Cytat: "caarola"
Z pewnością taki by był i zapewniam że uczynię to jak najszybciej, ale to jest właśnie ta różnica. Kiedy wypowie się 'normalny', wiarygodny forumowicz, nie mogę mieć do tego żadnych zastrzeżeń. Ale kiedy ewidentnie zakłada konto jedna osoba, czy też jej znajomi, po to by temat odświeżać i tym samym robić sobie darmową reklamę, to wybacz... ;/


Popieram w 100%!!! to "ciachanie", a taka reklama to raczej dziala z odwrotnym skutkiem :crazy: .

pozdr
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Mamabije

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 06, 2010, 02:34:44 »
Co do większego lokalu to zwalnia się chyba ten z rowerami na Roweckiego, wiem w każdym razie, że przenoszą rowery na miejsce Remusa koło Kingi i być może będzie duży lokal do wynajęcia.

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 06, 2010, 11:34:37 »
Oo no to wtedy bym mial niecałą minute drogi :D

Mamabije

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 09, 2010, 01:50:05 »
Znaczy się sąsiad z osiedla ? Bo ja rowerowy od d.. strony z balkonu widzę.

gruba

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 09, 2010, 16:30:18 »
Polecam bułkę z kurczakiem to chyba nowość bo nigdzie tego nie widziałam ale pycha godne polecenia.

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 20, 2010, 22:40:03 »
Witam.
Udało mi się dotrzeć do tego lokalu i powiem tak:
1. obsługa na plus, Pani bardzo miła,
2. jadłem:
-szaszłyk wieprzowy,
-pierogi ruskie,
i próbowałem tak zachwalane na tym forum, placki ziemniaczane (otrzymaliśmy je gratis na spróbowanie kiedy oczekiwaliśmy na zamówione jedzenie :) - miły gest ze strony właścicielki).
Powiem szczerze, jedzenie bardzo dobre.
Brakowało takiego lokalu w Policach z domowym jedzeniem.
Na pewno jeszcze nie raz tam zagoszczę.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 20, 2010, 23:17:57 »
Cytat: "Medyk"
Powiem szczerze, jedzenie bardzo dobre.
Brakowało takiego lokalu w Policach z domowym jedzeniem.


No, po takiej "żywej" reklamie na pewno się tam pojawię, jak tylko zawitam do Polic.  ;D

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 21, 2010, 07:58:49 »
I ja! ;D
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 21, 2010, 17:35:45 »
Cytat: "Mamabije"
Znaczy się sąsiad z osiedla ? Bo ja rowerowy od d.. strony z balkonu widzę.

No zgadza sie

Amanda

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 22, 2010, 19:43:17 »
Ja też jadam w pychotce i najlepiej pod pasowała mi bułka z kawałkami kurczaka i warzywami,niedroga a najeść się można

proboszcz

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 22, 2010, 21:35:04 »
Byłem z rodziną na pierogach ruskich  jak u babci  ,moje dzieci jadły zestaw obiadowy frytki pierś z kurczaka 6 zł i zabawka do wyboru gratis rewelacyjny pomysł dla niejadków   i cena przede wszystkim rewelacyjna .Obsługa super  :chef:  kobieta uśmiechnięta  i sympatyczna .polecam 100krotnie  :chef:

Amanda

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 23, 2010, 11:30:32 »
Witam,faktycznie pomysł z zabawką dla dzieci fantastyczny :)

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 24, 2010, 23:51:37 »
witajcie! zachęcona Waszymi pozytywnymi opiniami, wyruszyłam na poszukiwania "Pychotki". dosyc szybko udało mi się ją znaleźć. zastałam tam bardzo miłą Panią, która zaproponowała nam to, co polecacie- bułkę z kurczakiem. bułka naprawdę dobra, pierś z kurczaka soczysta. taka duża, że ledwo zjadłam. na pewno tam jeszcze zajdę bo naprawdę smaczne jedzenie i miła obsługa. "jak u mamy" :wink:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 25, 2010, 00:32:22 »
Proszę nie zapominajcie, że ta miła pani ciągle jedzie na deficycie...bo chce zachęcić klientów... mam nadzieję, że jeżeli podwyższy ceny o np 1 zł, to i tak będziecie tam zachodzili, bo ja tak.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 25, 2010, 00:58:00 »
no wiesz jasia... jedzenie bardzo smaczne i tak dalej, ale ja mam zupełnie nie po drodze tam :] mieszkam w zupełnie innej częsci Polic, a poza tym sama gotuję codziennie. ale czasami na bułeczkę z piersią z kurczaczka chętnie zajdę.
a co do deficytu to chyba nie jest tak źle bo pierożki i placki nie są jakoś super tanie. jak dobrze pamiętam placki ziemiaczane za 8 sztuk 6 zł to chyba nie jest aż taka obniżka- nie wiem, ile kosztują gdzie indziej. ale zrobienie 8 placków na pewno kosztuje dużo mniej.
ciekawa jestem, jak wygląda u tej Pani zapiekanka bo cena 2 zł to naprawdę mało.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"