Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: "Pychota"  (Przeczytany 42750 razy)

jolanta

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 30, 2010, 21:56:50 »
Cytat: "jasia"
Ciesze się, że ktos w końcu dostrzegł ten lokal, bo pani rzeczywiscie miła, dobrze gotuje i warta reklamy...
dziękuje zapraszam ponownie każda taka opinia jest  dla mnie bardzo motywująca lepiej działa jak redbul z reklamy

dajlo

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 31, 2010, 11:18:17 »
osobiscie nie polecam tego lokalu.. kilka razy bylem i za kazdym razem cos nie tak, fasolka nie dogotowana i zimna(odgrzewana mrozonka w mikrofali), zupa gulaszowa nie ma nic wspolnego z zupa bułki wczorajsze!! jakies jaja chyba, zeby mowic tej pani jak powinno sie gotowac jeszcze raz nie polecam!

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 31, 2010, 11:58:02 »
Dajlo, przyznaj się jaki lokal prowadzisz? Pierwszy post i taka krytyka.
O gustach się nie dyskutuję, ale jakoś nie przekonuje mnie Twoja opinia w porównaniu do członków tego forum, którzy tam byli.
Nie byłem jeszcze w tym lokalu, ale mam zamiar się wybrać po opiniach na forum :).

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 31, 2010, 11:59:58 »
Cytat: "Medyk"
Nie byłem jeszcze w tym lokalu, ale mam zamiar się wybrać po opiniach na forum :) .


Ja również, jak tylko zawitam do Polic.

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 31, 2010, 12:01:00 »
Spokojnie, dobry lokal obroni się sam..  :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 31, 2010, 12:01:58 »
Szkoda, że lokal nie jest większy :D Może trochę jeszcze pofunkcjonuje i jak się przyjmie (a widać, że raczej tak), to może przeniesie się gdzieś bliżej Wyszyńskiego i do większego lokalu :D Aczkolwiek z większymi lokalami u Nas gorzej...

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 31, 2010, 12:09:48 »
Od czegoś trzeba zacząć ;) Lepiej niech idą na jakość niż na ilość..
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 31, 2010, 12:25:31 »
No też prawda :D Ale faktycznie istnieje problem z większymi lokalami do wynajęcia. Jedyny większy wolny jest przy rondzie na Piłsudskiego, ale nie wykończony...

dajlo

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 01, 2010, 16:38:27 »
Cytat: "Medyk"
Dajlo, przyznaj się jaki lokal prowadzisz? Pierwszy post i taka krytyka.
O gustach się nie dyskutuję, ale jakoś nie przekonuje mnie Twoja opinia w porównaniu do członków tego forum, którzy tam byli.
Nie byłem jeszcze w tym lokalu, ale mam zamiar się wybrać po opiniach na forum :).



nie prowadze lokalu, lubie dobrze zjesc a tam niestety tak nie zjem stad moja opinia fakt ze tanio ale cos kosztem czegos pozdrawiam

jolanta

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 04, 2010, 10:02:20 »
[ciach!]

Bez takich, to nie jest bezpłatna tablica ogłoszeń...

martaz

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 05, 2010, 08:54:35 »
Witam wczoraj byłam na pierogach ruskich  pycha dziś mają być  pierogi z jagodami .

nike2210

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 05, 2010, 15:56:18 »
Witam,
Dziś jadłam w pychotce naleśniki z serem. Bardzo dobre. Jest tanio i smacznie. Lokal na pewno się rozkręci  :money:

Kolejny Nowicjusz reklamujący ten lokal. Dajcie sobie spokój albo będę zmuszona kasować każdy kolejny post.

martaz

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 05, 2010, 18:34:17 »
[ciach!]

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 05, 2010, 21:29:55 »
caarola, ja cie rozumię, jestes moderatorem i musisz być czujna, ale może sama sie tam przejdź i wstaw swoj komentarz....moze bedzie podobny?
pozdrawiam jasia

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 05, 2010, 21:43:17 »
Z pewnością taki by był i zapewniam że uczynię to jak najszybciej, ale to jest właśnie ta różnica. Kiedy wypowie się 'normalny', wiarygodny forumowicz, nie mogę mieć do tego żadnych zastrzeżeń. Ale kiedy ewidentnie zakłada konto jedna osoba, czy też jej znajomi, po to by temat odświeżać i tym samym robić sobie darmową reklamę, to wybacz... ;/
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...