Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: "Pychota"  (Przeczytany 43030 razy)

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 25, 2010, 01:14:05 »
Grubcia, o tym właśnie mówię... o niskich cenach na zachętę. Ja tej pani bardzo dobrze życzę, jest miła i kontaktowa.
Póki co,daje darmową kawę, zabawki dla dzieci i nie wiem co jeszcze, ale dojdzie do niej  to, że z takiej inwestycji należy mieć zyski i wtedy będzie trudna decyzja..., bo klienci są kapryśni.
Ale póki co...jest ok, o oby tak dalej...a jak klienci sie przyzwyczją i bedą czesto odwiedzać lokal, to i zyski będą.
Tego tej pani, życzę z całego serca

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 25, 2010, 09:35:55 »
No ta Pani jest wyjątkowo miła i ciepła. Mówiłam jej właśnie, że zacheciły mnie opinie z forum polickiego, dlatego przyszłam. Bardzo się ucieszyła, że ma taką reklamę i że dobrze nam u niej. Ja też życzę tej Pani sukcesu i żeby interes pozwalał jej się utrzymać a i przy okazji mieć z tego radość. A klienci rzeczywiście są marudni i szybko przyzwyczajają się do darmoszek, a jak się skończą to foch ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 25, 2010, 22:40:49 »
Cytat: "grubcia1982"
a co do deficytu to chyba nie jest tak źle bo pierożki i placki nie są jakoś super tanie. jak dobrze pamiętam placki ziemiaczane za 8 sztuk 6 zł to chyba nie jest aż taka obniżka- nie wiem, ile kosztują gdzie indziej. ale zrobienie 8 placków na pewno kosztuje dużo mniej.


Jasne, że mniej, ale lokal - wynajęcie kosztuje 1500zł, pomyśl teraz ile musisz sprzedać takich "drogich" placków.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 25, 2010, 23:46:48 »
No zgadzam się z tym. Tylko ja patrzę na to okiem gosposi i za 6 zł w domu mam tyle placków, że... I na przykład ta bułka z kurczakiem i warzywami kosztuje 6 zł. Bułka duża- fakt. Ale był tam tylko pomidor i full keczupu. Piersi sporo i soczysta- dobra. Tylko jak zakłada Jasia- gdy pani podniesie cenę to chyba ludzie będą woleli dołożyć jeszcze troszkę i zjeść kebaba. Nie wiem. Takie są tylko moje przemyślenia. A przeciez nie będą ludzie przepłacać bo pani dużo płaci za lokal, prawda? Ja na pewno będąc tam kiedyś na spacerze z dzieckiem- zajdę.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

pac

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 26, 2010, 00:29:01 »
Jadłem tam ruskie pierogi - dobre i naleśniki z serem - bardzo dobre, polecam,
tylko miejsa mało, jeden stolik

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 26, 2010, 01:13:47 »
Jeden ?, jak ja tam byłam , to były 2 stoliki

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 26, 2010, 07:57:24 »
są dwa stoliki. byłam we wtorek.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline Ania*

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 26, 2010, 09:47:21 »
Ostatnio przechodziłam koło tak chwalonej PYCHOTKI i tłumów to tam nie ma...

A z tego co wyczytałam na forum to można tam kupić przysłowiowe "mydło i powidło"
Lepiej skupić się na jednym, skoro chcę sprzedawać pierogi, naleśniki, placki to NIE szaszłyk, kebab czy kiełbasę.

Albo jedno albo drugie, bo jak "coś jest od wszystkiego to jest do niczego"

Nie wiem czy skorzystam, raczej wątpię...

proboszcz

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 26, 2010, 14:30:02 »
Ja tam jadłem polecam nie ma tam wszystkiego każdy lubi co innego . Ja lubię pierogi dzieci frytki a zona przepada za plackami więc nie będziemy na obiad latać po Policach żeby każdy zjadł to co lubi.Moim zdaniem dobrze ze ma wszystkiego po troch. :jupi:

Przybysz

  • Gość
"Pychota"
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 26, 2010, 14:36:33 »
Tłumów tam nie ma bo lokal funkcjonuje od niedawna. A to, że na chwilę obecną oferuje Pychotka tak wiele różnych potraw jest zrozumiałe, bada zapotrzebowanie. Na pewno za jakiś czas skupi się na kilku daniach, które sprzedają się najlepiej. Kilka razy tam jadłem. Jest smacznie i po przystępnych cenach. Myślę, że lokal się przyjmie.

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 26, 2010, 14:49:59 »
A w jakich godzinach jest to otwarte?

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 26, 2010, 15:33:09 »
na pewno w tygodniu jest czynne do 19, ale nie wiem od której. w soboty chyba do 16, a w niedziele raczej zamknięte.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 26, 2010, 16:44:30 »
Cytat: "Przybysz"
to, że na chwilę obecną oferuje Pychotka tak wiele różnych potraw jest zrozumiałe, bada zapotrzebowanie

To jest akurat najmniej zrozumiałe. Zapotrzebowanie bada się przed otwarciem lokalu, coby nie inwestować w potrawy, które się nie przyjmą i nie marnować składników. Jeśli przypadkiem okaże się, że klienci będą jedli wszystko, ale w małych ilościach, to impreza się skończy razem z kasą na składniki.

Offline Ania*

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 26, 2010, 18:40:41 »
Ja zostaje przy swoim, lepiej skupić się na jednym i robić to dobrze, niż robić wiele ale słabo.

Życzę im jak najlepiej oby szybko się zdecydowali co chcą serwować bo inaczej źle się to skończy (źle dla pychotki) :)

Offline HelloKity

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
"Pychota"
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 26, 2010, 18:42:54 »
Powiedzcie szczerze czy to jedzenie w zachwalanej pychotce tak wam smakuje ?? osobiście nie przepadam za daniami odgrzewanymi w mikro :( a taki fakt niestety w tym miejscu istnieje...