Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.  (Przeczytany 11406 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« dnia: Czerwca 13, 2010, 13:36:29 »
Byłem wczoraj na osławionych dniach Morza...Normalnie porażka!!!Największe wzięcie oczywiście ogródki piwne BOsmana.Zachlane towarzystwo na Łasztowni i z drugiej strony,jakieś przedstawienia teatralne oraz apogeum to koncert muzyki Chopina.Pytam się!Czy to są dni
Morza???Kto wymyślał i układał program?Żenada!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 13, 2010, 14:19:47 »
To przykre.

Dni Polic niby lepsze?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Re: Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 13, 2010, 14:30:45 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
jakieś przedstawienia teatralne oraz apogeum to koncert muzyki Chopina


Cytujac Ciebie "Żenada!" Szczerze to brak mi slow. Teatr niech zostanie w teatrze a Chopin w grobie.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 13, 2010, 14:38:21 »
100% lepsze Dni Polic chociaż były jakieś zespoły a tu tylko hey co nie stać Szczecin na nic więcej? Umywa się Szczecin do Polic!
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 13, 2010, 14:55:15 »
Gzzz ja nie jestem burakiem,ale dni morza kojarzą mi się z szantami,żaglowcami i radością,a nie misterną powagą!!!Szanujmy 200 urodziny Chopina,ale dni morza to nie impreza do ich świętowania!Tak samo jak przedstawienie teatralne w stylu Polska na przestrzeni stuleci...Co to ma wspólnego z imprezą o charakterze morskim?NIC.

[ Dodano: 2010-06-13, 15:00 ]
A i jeszcze peruwianska muzyka wszechobecna...Jedyne co mi osobiście się podobało to kiermasz rękodzieła u góry koło muzem narodowego...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 13, 2010, 15:07:33 »
Ale przecież Dni Morza zawsze były słabe lub średnie. Niestety TSR postawił Szczecinowo wysoko poprzeczkę, której Dniami Morza nie potrafią przeskoczyć. Szkoda bo coroczne imprezy chociaż w połowie tak dobre jak TSR przyciągnęłyby ludzi do miasta. Naprawdę dziwię się, że władze nie potrafią tego powtórzyć.

Sam w tym roku nie byłem więc ocenić nie mogę, ale muszę przyznać, Chopin chyba nie do końca wpisuje się w charakter takiej imprezy.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 13, 2010, 16:02:27 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Gzzz ja nie jestem burakiem,ale dni morza kojarzą mi się z szantami,żaglowcami i radością,a nie misterną powagą!!!Szanujmy 200 urodziny Chopina,ale dni morza to nie impreza do ich świętowania!Tak samo jak przedstawienie teatralne w stylu Polska na przestrzeni stuleci...Co to ma wspólnego z imprezą o charakterze morskim?NIC.

[ Dodano: 2010-06-13, 15:00 ]
A i jeszcze peruwianska muzyka wszechobecna...Jedyne co mi osobiście się podobało to kiermasz rękodzieła u góry koło muzem narodowego...


Hmmm... Jakoś w tym roku na dniach morza było więcej żaglowców niż w poprzednich latach...

Zdanowicz.J

  • Gość
[Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 13, 2010, 16:21:51 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Gzzz ja nie jestem burakiem,ale dni morza kojarzą mi się z szantami,żaglowcami i radością,a nie misterną powagą!!!


A czemu szant nie ma w Trzebieży?

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 13, 2010, 16:42:43 »
Panie Zdanowicz nie zadaje mi Pan trudnych pytań.Sam nie znam odpowiedzi na to pytanie.Sezon żeglarski rozkręca się,a jedyną imprezą o morskim zabarwieniu są etapowe regaty turystyczne i wieńczące je Neptunalia,gdzie z reguły zawsze są koncerty zespołów szantowych.Co do Dni Morza,to idąc brzegiem Odry peruwiańska muzyka fajnie się komponowała z setkami jachtów i łodzi motorowych a także żaglowców i okrętów MW.Pozdrawiam..Tylko szant brakło,które ledwo pobrzmiewały,a dało się słyszeć na maksa Jesteś szalona...Tyle za komentarz niech to wystarczy

[ Dodano: 2010-06-13, 16:44 ]
Dużo było lanserów typu ja mam naj naj jacht motorówkę.Siedzących na pokładach kryp i pijących napoje wyskokowe...

[ Dodano: 2010-06-13, 20:10 ]
Dodatkowo atrakcje mięli ludzi którzy bawili się w kole młyńskim.Wyłączono na 2 godziny prąd.Straż pożarna wyciągała wszystkich.Pierwsza klasa...ŻENADA...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 13, 2010, 21:46:44 »
Byli jeszcze kibice pogoni (większość to nawaleni małolaci), którzy ku uciesze ludzi czekających na fajerwerki postanowili rozruszać widzów. Okrzykami typu "niech ta fala zap....", "Krzystek c...." czy "Zawsze i wszędzie policja j....a będzie" sprawili, że ludzie przestali narzekać na nieodpowiedni w tym miejscu i czasie koncert...
Najgorsze dni morza jakie widziałem.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 14, 2010, 01:13:45 »
Jaka władza,takie dni morza...Ciekawe,kto po Krzystku zostanie prezydentem wiochy z tramwajami,bo czas tej fujary dobiega końca....
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 14, 2010, 03:55:38 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Jaka władza,takie dni morza...Ciekawe,kto po Krzystku zostanie prezydentem wiochy z tramwajami,bo czas tej fujary dobiega końca....


Sztuczne ognie z targowiska przez 10 min. Kryzys Panowie, kryzys. Myśleli, że załatają dziurę muzyką Chopina... Co za wyczucie chwili i miejsca. Szkoda gadać....

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 14, 2010, 09:48:12 »
To już trzebieskie neptunalia mają więcej wspólnego z morzem niż te pożal się Boże dni morza...Krzystek=PORAŻKA!

[ Dodano: 2010-06-14, 11:12 ]
Plus za Leszka Możdżera,bo to mimo wszystko gwiazda,ale nie na taką imprezę niestety.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 15, 2010, 17:52:51 »
W tym roku lipa była. Niby impreza żeglarska, a mało statków było. Nawet Daru Młodzieży nie było. Od kiedy pamiętam zawsze był on obecny. Dni Morza schodzą po woli na psy a głośniej mówi się o Boogie Brain.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Szczecin] Dni Morza 2010 w Szczecinie.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 15, 2010, 23:08:24 »
Cytat: "Piotrek"
Niby impreza żeglarska, a mało statków było.
Jednostek pływających to jednak sporo było, bo 120 do 150. Tylko jak to ma się do muzyki Chopina?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.