Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Pogoń Szczecin  (Przeczytany 53914 razy)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 19, 2010, 19:55:18 »
Cytat: "kubapolice"
Cytat: "Denver"
Gadacie głupoty - wierzcie Głosowi daleko zajdziecie. Sprawa została załatwiona kulturalnie z szefostwem Galaxy. Po rozmowach reklama zniknęła i bardzo dobrze, ale że w mediach króluje taki stereotyp fanów, to trzeba było zrobić z kibiców debili i idiotów, a kupapolice ładnie podchwycił temat.
Bo są tacy, którzy się jak idioci i kretyni zachowują. Nie możesz temu zaprzeczyć. Coś na mnie cięty ostatnio jesteś...
Są, ale tak samo jak w reszcie społeczeństwa stanowią niewielki odsetek... tylko, że w mediach głośno mówi się tylko o wybrykach mniejszości. Nie ma wzmianki, że 10 tyś osób kulturalnie się bawiło, była ładna oprawa itd. Ale gdy tylko miejsce będzie miał jakiś wybryk od razu trafia na czołówkę, że gwałcą, rabują i mordują.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 19, 2010, 19:56:51 »
Cytat: "no_name"
No i z tematu o dumie pomorza zrobiło się oczernianie kibiców Pogoni. A do ciebie Kuba nie pisałem żebyś się nie odzywał w tematach o których nie masz zielonego pojęcia. To chyba jasne że jeśli emblematy znienawidzonej od 35 lat drużyny pojawią się w publicznym miejscu może to wywołać wzburzenie kibiców Pogoni, chociaż nie pochwalam zastraszania nie winnych ekspedientek. Dobrze że zarząd Galaxy zachował się dobrze i nakazał zniesienia tej marnej prowokacji. Dla tych co nie widzieli jak wspaniale kibice mogą wspierać swój zespól zapraszam do Bydgoszczy na finał RPP, lub ewentualnie dla "pikników" przed telewizory w TVP 2 (godz 15.15)

P.S Nie pseudokibice lecz fanatycy. Pseudokibice to we Włoszech gdzie jest burdel nieopanowany, Polska przy ich zachowaniu to "pikuś".


Hm, mam takie pytanko, niekoniecznie może do Ciebie, ale do wszelkiej waści wojowniczych kibiców.

Potraficie chociaż powiedzieć za co, jak to mówisz, nienawidzicie danego klubu? Czy tylko za to, że jest klubem z innego miasta?

Cytat: "Denver"
Gadacie głupoty - wierzcie Głosowi daleko zajdziecie. Sprawa została załatwiona kulturalnie z szefostwem Galaxy. Po rozmowach reklama zniknęła i bardzo dobrze, ale że w mediach króluje taki stereotyp fanów, to trzeba było zrobić z kibiców debili i idiotów, a kupapolice ładnie podchwycił temat.


Dlatego dodałem gwiazdkę do mojego posta, ponieważ na forum Pogoni sytuacja wyglądała inaczej. Czy było zastraszanie ekspedientek - nie wiemy, może ktoś zawsze spytać jak będzie przy okazji.

Niemniej jednak uważam, że nawet kulturalne załatwienie zdjęcia reklamy było nieodpowiednie. Dlaczego mamy ulegać fanaberiom kiboli? Mamy wolny kraj, kibicujemy komu chcemy, moja firma może sponsorować Lecha i Wisłę i mogę się ich znakiem/barwami/czymkolwiek posługiwać. I nikt, ale to nikt nie powinien mieć prawa mi tego zabraniać bo sobie ubzdurał w głowie jakąś śmieszną nienawiść do danego klubu.

W ten sposób tylko daliśmy przyzwolenie tym ludziom na dalsze akcje. Bardzo fajnie, że bronią swojego klubu, ale niech nie zapominają, że Szczecin nie należy do nich. Jeśli w TVP Szczecin będą emitować reklamy z piłkarzami Lecha to też "nakażą" ich zdjęcie?

Ludzie, obudźcie się, dojrzejcie. Są poważniejsze problemy na świecie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 19, 2010, 20:10:13 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "ArieL"
Cytat: "no_name"
Jeżeli sądzisz że można oczerniać kibiców nie pojawiając się ani razu (tak sądzę po wpisach) na stadionie przy Twardowskiego to jesteś w błędzie. Kultura w pewien sposób jest obecna na każdym meczu min. ograniczanie liczby wulgaryzmów w przyśpiewkach itp. wiem że to jest tylko mały krok ale zawsze. Co do kibiców angielskich sytuacja opanowała się po wprowadzeniu przez rząd  pani Margaret Thatcher takich sanckji karnych że zaprzestali burd itp bo kończyło się to bankructwem.

Jest to Szczecin, jeżeli nawet zarząd Galaxy i inni ludzie widzą w tym problem to chyba firma sponsorująca lecha nie ma racji. Wara od Szczecina i Pogoni. pzdr. dla kumatych


O chopie nie raz byłem na Twardowskiego. Zaliczyłem wiele wyjazdów( nie jako kibic Pogoni ). Byłem na wielu stadionach. W tym W Niemczech czy Danii. Wiec nie wyjeżdżaj mi z takimi tekstami. Tu nie chodzi o Szczecin czy o Pogoń a o wolność handlu i demokracje. wiec widzę, że ty nie kumaty...


Ariel... każdy wie, że tu nie chodzi o wolność handlu i demokrację. Jesteś cięty na Pogoń i tyle. Bez odbioru.


Czekałem tylko kiedy o tym wspomnisz...  :D

Awersja Awersją. CO nie zmienia faktu, że chodzi mi o wolność handlu i demokracje. Jeżeli to prawda, że banda łysych wpadła i straszyła ekspedientki i mówiła o sobie "kibice Pogoni" to jak to rozumieć???
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

wtrych

  • Gość
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 19, 2010, 20:25:02 »
ta admin chyba przeginke znowu robicie tu gościowi walicie na czerwono że niby reklama, a inny tymczasem bezkarnie w awatarze reklamuje jeden z tygodników - obłuda?

no_name

  • Gość
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 19, 2010, 21:13:31 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "no_name"
No i z tematu o dumie pomorza zrobiło się oczernianie kibiców Pogoni. A do ciebie Kuba nie pisałem żebyś się nie odzywał w tematach o których nie masz zielonego pojęcia. To chyba jasne że jeśli emblematy znienawidzonej od 35 lat drużyny pojawią się w publicznym miejscu może to wywołać wzburzenie kibiców Pogoni, chociaż nie pochwalam zastraszania nie winnych ekspedientek. Dobrze że zarząd Galaxy zachował się dobrze i nakazał zniesienia tej marnej prowokacji. Dla tych co nie widzieli jak wspaniale kibice mogą wspierać swój zespól zapraszam do Bydgoszczy na finał RPP, lub ewentualnie dla "pikników" przed telewizory w TVP 2 (godz 15.15)

P.S Nie pseudokibice lecz fanatycy. Pseudokibice to we Włoszech gdzie jest burdel nieopanowany, Polska przy ich zachowaniu to "pikuś".


Hm, mam takie pytanko, niekoniecznie może do Ciebie, ale do wszelkiej waści wojowniczych kibiców.

Potraficie chociaż powiedzieć za co, jak to mówisz, nienawidzicie danego klubu? Czy tylko za to, że jest klubem z innego miasta?

Cytat: "Denver"
Gadacie głupoty - wierzcie Głosowi daleko zajdziecie. Sprawa została załatwiona kulturalnie z szefostwem Galaxy. Po rozmowach reklama zniknęła i bardzo dobrze, ale że w mediach króluje taki stereotyp fanów, to trzeba było zrobić z kibiców debili i idiotów, a kupapolice ładnie podchwycił temat.


Dlatego dodałem gwiazdkę do mojego posta, ponieważ na forum Pogoni sytuacja wyglądała inaczej. Czy było zastraszanie ekspedientek - nie wiemy, może ktoś zawsze spytać jak będzie przy okazji.

Niemniej jednak uważam, że nawet kulturalne załatwienie zdjęcia reklamy było nieodpowiednie. Dlaczego mamy ulegać fanaberiom kiboli? Mamy wolny kraj, kibicujemy komu chcemy, moja firma może sponsorować Lecha i Wisłę i mogę się ich znakiem/barwami/czymkolwiek posługiwać. I nikt, ale to nikt nie powinien mieć prawa mi tego zabraniać bo sobie ubzdurał w głowie jakąś śmieszną nienawiść do danego klubu.

W ten sposób tylko daliśmy przyzwolenie tym ludziom na dalsze akcje. Bardzo fajnie, że bronią swojego klubu, ale niech nie zapominają, że Szczecin nie należy do nich. Jeśli w TVP Szczecin będą emitować reklamy z piłkarzami Lecha to też "nakażą" ich zdjęcie?

Ludzie, obudźcie się, dojrzejcie. Są poważniejsze problemy na świecie.


Potrafimy powiedzieć:

TRIADA:
-Lech (przynależność do triady [jak coś kibice.net] oraz konflikt o piłkarzy)
-Arka (udzielenie "schronienia" Cracovii po incydentach w Warszawie)
-Cracovia (morderstwo kibica Pogoni w Krakowie stąd przydomek nożownicy)

oraz Lechia Gdańsk (odwieczny rywal na pomorzu)
Co do innych pewnie nie_ma jakiegoś głównego powodu ale parę spin jest min. z Wisłą i Polonią.
Co do ustawek i innych wybryków chuligaństwa uwidocznia się to w niższych ligach. Przykład ostatni antysemicki wysęp kibiców z Rzeszowa.

Skończmy ten temat o kibicach i zacznijmy rozmawiać o Pogoni. Jest ktoś w stanie zrobić jakąś "szmatę"-flagę z napisem naszej mieściny dla niekumatych(niekumaty-nieobeznany z realiami piłki nożnej i nie tylko). A w ogóle jak atmosfera przed meczem??

ktos_napewno

  • Gość
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 19, 2010, 21:49:24 »
Cytat: "kubapolice"
ktos_napewno napisał/a:
Przeciez mozesz przyjsc z rodziną na mecz, nikt Ci nie broni. W Szczecinie na stadionie jest nawet wydzielony sektor rodzinny. Jezdzilbys na mecze, to bys wiedzial i widzial, ze już od wielu sezonow na mecze Pogoni przychodzą cale rodziny.
Ale nie poszedł byś z dzieckiem na mecz pogoni i lecha, prawda?

A czemu niby mialbym nie pójść? :crazy:

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 19, 2010, 21:53:31 »
Cytat: "ktos_napewno"
A czemu niby mialbym nie pójść?
Choćby po to, by twoje dziecko nie wysłuchiwało obelg i wulgaryzmów.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

ktos_napewno

  • Gość
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 19, 2010, 21:56:41 »
Przecież, predzej czy pózniej i tak podłapie, a obelgi i wulgaryzmy słychać praktycznie na każdym kroku... Czy nie jest tak?

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 19, 2010, 22:00:07 »
Cytat: "ktos_napewno"
Przecież, predzej czy pózniej i tak podłapie, a obelgi i wulgaryzmy słychać praktycznie na każdym kroku... Czy nie jest tak?
No właśnie, a czy tak musi być? Po za tym jeśli atmosfera zrobiła by się za gorąca, a przecież nie możesz tego wykluczyć, to co wtedy? Niestety na polskich stadionach nie jest najbezpieczniej, chociaż można też się fajnie pobawić. I niech mi nikt nie zarzuca, że wszystkich kibiców pogoni wrzucam do jednego wora, bo są tacy których można nazwać kibicami przez "duże" k, ale są też pseudokibice, których należy po porostu ze stadionów się pozbyć.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

ktos_napewno

  • Gość
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 19, 2010, 22:03:36 »
Cytat: "kubapolice"
ktos_napewno napisał/a:
Przecież, predzej czy pózniej i tak podłapie, a obelgi i wulgaryzmy słychać praktycznie na każdym kroku... Czy nie jest tak?
No właśnie, a czy tak musi być?

Niestety życie jest jakie jest i sam nic z tym nie zrobisz...

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 19, 2010, 22:51:47 »
Cytat: "ArieL"
Cytat: "Denver"
Cytat: "ArieL"
Cytat: "no_name"
Jeżeli sądzisz że można oczerniać kibiców nie pojawiając się ani razu (tak sądzę po wpisach) na stadionie przy Twardowskiego to jesteś w błędzie. Kultura w pewien sposób jest obecna na każdym meczu min. ograniczanie liczby wulgaryzmów w przyśpiewkach itp. wiem że to jest tylko mały krok ale zawsze. Co do kibiców angielskich sytuacja opanowała się po wprowadzeniu przez rząd  pani Margaret Thatcher takich sanckji karnych że zaprzestali burd itp bo kończyło się to bankructwem.

Jest to Szczecin, jeżeli nawet zarząd Galaxy i inni ludzie widzą w tym problem to chyba firma sponsorująca lecha nie ma racji. Wara od Szczecina i Pogoni. pzdr. dla kumatych


O chopie nie raz byłem na Twardowskiego. Zaliczyłem wiele wyjazdów( nie jako kibic Pogoni ). Byłem na wielu stadionach. W tym W Niemczech czy Danii. Wiec nie wyjeżdżaj mi z takimi tekstami. Tu nie chodzi o Szczecin czy o Pogoń a o wolność handlu i demokracje. wiec widzę, że ty nie kumaty...


Ariel... każdy wie, że tu nie chodzi o wolność handlu i demokrację. Jesteś cięty na Pogoń i tyle. Bez odbioru.


Czekałem tylko kiedy o tym wspomnisz...  :D

Awersja Awersją. CO nie zmienia faktu, że chodzi mi o wolność handlu i demokracje. Jeżeli to prawda, że banda łysych wpadła i straszyła ekspedientki i mówiła o sobie "kibice Pogoni" to jak to rozumieć???


Nic takiego nie miało miejsca. Zresztą patrząc na poznańskie fora internetowe - tam nie narzekali, że w Szczecinie zabrania się reklamy ich sponsora - wypowiedzi w tonie, że nie chcieli by w Poznaniu plakatów z roześmianymi Wiślakami, są bardzo częste.


Cytat: "kubapolice"
Cytat: "ktos_napewno"
Przecież, predzej czy pózniej i tak podłapie, a obelgi i wulgaryzmy słychać praktycznie na każdym kroku... Czy nie jest tak?
No właśnie, a czy tak musi być? Po za tym jeśli atmosfera zrobiła by się za gorąca, a przecież nie możesz tego wykluczyć, to co wtedy? Niestety na polskich stadionach nie jest najbezpieczniej, chociaż można też się fajnie pobawić. I niech mi nikt nie zarzuca, że wszystkich kibiców pogoni wrzucam do jednego wora, bo są tacy których można nazwać kibicami przez "duże" k, ale są też pseudokibice, których należy po porostu ze stadionów się pozbyć.


A na ilu meczach byłeś, że twierdzisz, że na polskich stadionach jest niebezpiecznie? Bo ja byłem na wielu stadionach w niemal całej Polsce i uwierz mi, że jeśli nie chcesz i się nie wychylasz to nic Ci się nie stanie. Oczywiście jak coś już się stanie to media trąbią o tym przez tygodnie.
Wulgaryzmów jest coraz mniej, na stadionach są specjalne rodzinne sektory, słowem nie ma się czego bać - cóż obraz w mediach jest zgoła inny, ale niestety to co powiedzą w TV czy wydrukują w jakimś szmatławcu jest prawdą objawioną.

Zresztą szkoda na to czasu - lepiej trzymajcie kciuki w sobotę za Pogoń, żeby zdobyła pierwszy w historii Puchar Polski!

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 19, 2010, 23:08:00 »
Cytat: "Denver"
Wulgaryzmów jest coraz mniej, na stadionach są specjalne rodzinne sektory, słowem nie ma się czego bać - cóż obraz w mediach jest zgoła inny, ale niestety to co powiedzą w TV czy wydrukują w jakimś szmatławcu jest prawdą objawioną.
I ciesząc się, że jest coraz lepiej należy bezwarunkowo krytykować, to co wywołuje takie, a nie inne reakcje mediów. Nawet jeśli są to pojedyncze przypadki.
Cytat: "Denver"
Zresztą szkoda na to czasu - lepiej trzymajcie kciuki w sobotę za Pogoń, żeby zdobyła pierwszy w historii Puchar Polski!
Trzymam ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline noladnie

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 20, 2010, 01:28:57 »
Jedno miasto jeden klub tak bylo jest i bedzie. :spiderman: .
Dobra przestancie juz tu plakac fani Chemika i inni fani skokow narciaskich
 
bez odbioru.  !
...

no_name

  • Gość
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 20, 2010, 11:14:59 »
No i w końcu ktoś się mądzrze wypowiedział. Niestety Chemik(z całymszcunkiem) nie doczeka się nigdy takiej oprawy, kibiców, sukcesów i wgl. wszytskiego. POGOŃ BABE JAGE

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 20, 2010, 11:26:40 »
Cytat: "no_name"
No i w końcu ktoś się mądzrze wypowiedział. Niestety Chemik(z całymszcunkiem) nie doczeka się nigdy takiej oprawy, kibiców, sukcesów i wgl. wszytskiego. POGOŃ BABE JAGE



nie mądrze po prostu nie mam ochoty już z wami dyskutować. Bo i tak nic nie rozumiecie ;)


Cytuj (zaznaczone)
Jedno miasto jeden klub  tak bylo jest i bedzie. :spiderman: .
Dobra przestancie juz tu plakac fani Chemika i inni fani skokow narciaskich

bez odbioru. !


I mówi to gość który ma w profilu przerobiony avatar piwa Lech. Firmy z Poznania, która  kiedyś była sponsorem Lecha :D

ArieL out.

Nie zrozumcie mnie źle.  Mam nadzieje, że Pogoń zdobędzie puchar. Po tylu latach posuchy  w regionie przyda się jakiś sukces.

[ Dodano: 2010-05-20, 11:42 ]
A tutaj coś na rozluźnienie ;)

http://demotywatory.pl/1616624/Wikipedia
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"