Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Pogoń Szczecin  (Przeczytany 53648 razy)

Offline BRX

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 05, 2010, 19:12:11 »
Wtedy to Wisła grała na dobry poziomie ale nie zapominajmy że to było 8 lat temu, teraz realia są inne Mistrzów Naszego Kraju bije jakiś tam klubik z Estonii więc przestańmy już żyć tym co było kiedyś, a patrzmy co się dzieje obecnie i niestety ale jest tragedia ! Tym bardziej przypuszczalnie jak by Pogoń zagrała w pucharze, to wstydu większego, niż pozostałe kluby prezentujące nas na arenie międzynarodowej nie przyniesie gdyż nasza piłka już sięgnęła dna! a wyniki ostatnich potyczek tylko to potwierdzają, nie licząc pojedynczych meczy...

Offline noladnie

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 10, 2010, 13:52:39 »
SKPS "Portowcy" informuje, że w związku z ogromnym zainteresowaniem kibiców Pogoni meczem finału Pucharu Polski w Bydgoszczy (sobota 22 maja, godz. 15.30) zwróci się wraz z Klubem do PZPN o zwiększenie puli biletów do 10 000.      
                         

By stworzyć wspaniałą atmosferę i pomóc granatowo-bordowym w odniesieniu historycznego sukcesu w porozumieniu z Zarządem Pogoń Szczecin SA postanowiono, że do każdego biletu będą sprzedawane okolicznościowe koszulki, tak by cały sektor kibiców Pogoni wyglądał jednakowo. Koszt koszulki będzie równy cenie produkcji i wyniesie 10 zł.
Jednocześnie Stowarzyszenie „Portowcy” organizuje transport zbiorowy na to spotkanie. Zamówiony jest już jeden pociąg specjalny na 750 osób oraz wynajęte autokary, które zawiozą kibiców Pogoni do Bydgoszczy. Orientacyjny koszt przejazdu wyniesie 40-50 zł, a dokładne informacje zostaną podane po ustaleniu wszystkich szczegółów. Uformowana zostanie także kolumna samochodowa dla osób wybierających się transportem prywatnym. Dla rodziców i dzieci grających w grupach młodzieżowych naszego klubu Stowarzyszenie MKS zamówiło już 3 kolejne autokary. Uruchomiona zostanie także specjalna strona internetowa z informacjami o wyjeździe.
Zgodnie z wymogami PZPN sprzedaż biletów prowadzona będzie w jednym miejscu na terenie obiektów klubowych, a szczegółowe procedury ich zakupy i przedsprzedaży zostaną podane w poniedziałek po kolejnym spotkaniu organizacyjnym przedstawicieli Stowarzyszenia Portowcy i Zarządu Klubu. Już teraz jednak zorganizowane grupy kibiców pow. 10 osób (fan cluby, osiedla, grupy kibicowskie) mogą składać zamówienia na zakup biletów pod adresem stowarzyszenie@portowcy.org wypełniając uprzednio przygotowaną listę.
za portowcy.org
 
Bilety do nabycia juz 17 maja !! Nakrecamy znajomych,rodzine kogo sie da i siejmy propagandee :jupi:  WSZYSCY NA BYDGOSZCZ!

Niezapomnijcie rowniez o najwazniejszym meczu z Gornikiem Zabrze juz 12maja !! o 20:15   POGON TO MY!    

[ Dodano: 2010-05-10, 21:58 ]
 

Nie jest to wersja oficjalna ,ale mysle ze warto wrzucic na zachete ;)

[ Dodano: 2010-05-11, 00:10 ]
www.pucharjestnasz.pl <----KLIK  Wszelkie informacje odnosnie wyjazdu na tej stronie.

[ Dodano: 2010-05-12, 00:15 ]
Jak widac zainteresowanie meczem DUZE i biletow niema :) Dla tych co niezdazyli zakupic  :

http://www.pzpn.pl/index.php/pol/Rozgrywki-krajowe/REMES-Puchar-Polski/Aktualnosci/Bilety-na-final-REMES-Pucharu-Polski2 <----KLIK JEDZIEMY WSZYSCY !!

[ Dodano: 2010-05-17, 14:19 ]
 Jedziemyyyy  :faja:

[ Dodano: 2010-05-17, 14:21 ]
...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 19, 2010, 10:51:32 »
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100518/SZCZECIN/500982479

Gratuluję kibiców*. Chociaż nie, przepraszam, idiotów. Na miano kibiców nie zasłużyli.

*zakładając, że to prawda, bo na forum Pogoni mają inną wersję. Chociaż wątpię w ich inteligencję po tym, jak przeczytałem, że "zrobiliby coś" z gościem, który chodził w koszulce Lecha.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

ktos_napewno

  • Gość
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 19, 2010, 12:33:03 »
Ja popieram kibiców, bo mnie to rowniez bulwersuje, ze w centrum Szczecina okleja sie szyby sklepowe emblematami Lecha, gdyż jak wiadomo, lubiany w Szczecinie nie jest. Tyle z mojej strony :batman:

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 19, 2010, 12:38:02 »
Cytuj (zaznaczone)
Ja popieram kibiców, bo mnie to rowniez bulwersuje, ze w centrum Szczecina okleja sie szyby sklepowe emblematami Lecha, gdyż jak wiadomo, lubiany w Szczecinie nie jest. Tyle z mojej strony
A nie bulwersują cię ludzie innych narodowości?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 19, 2010, 12:44:34 »
kubapolice: nie zadawaj trudnych pytań. ;)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 19, 2010, 12:51:38 »
Nie jest istotne czy nazwiemy ich kibicami czy też pseudokibicami. Animozje miedzy nimi nie trwają od wczoraj i trzeba mieć świadomość,że wystawienie takiej witryny może powodować takie reakcje.Komuś prawdopodobnie zabrakło wyobraźni.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 19, 2010, 13:00:57 »
Cytat: "Samson"
Komuś prawdopodobnie zabrakło wyobraźni.
Tak. Pseudokibicom.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 19, 2010, 13:44:04 »
Cytat: "kubapolice"
Cytat: "Samson"
Komuś prawdopodobnie zabrakło wyobraźni.
Tak. Pseudokibicom.


I tylko im, nie właścicielom sklepu.

Mam prawo kibicować komu chcę, mam prawo ubierać się w co chce, to wolny kraj. A, że niektórym ćwierćinteligentom (chociaż to za dużo powiedziane) się to nie podoba to już tylko i wyłącznie ich problem. Mi się nie podoba ich zachowanie, to znaczy, że mam do każdego podchodzić i w ryja dawać bo z mózgu nie umieją korzystać?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

ktos_napewno

  • Gość
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 19, 2010, 13:54:54 »
Cytat: "KrP"
Mam prawo kibicować komu chcę, mam prawo ubierać się w co chce, to wolny kraj.

Fakt masz prawo i nikt Ci tego nie zabroni. Ale wyjdz sobie w innych barwach to sie przekonasz jakie mamy realia  :rotfl:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 19, 2010, 14:28:06 »
Cytat: "ktos_napewno"
Cytat: "KrP"
Mam prawo kibicować komu chcę, mam prawo ubierać się w co chce, to wolny kraj.

Fakt masz prawo i nikt Ci tego nie zabroni. Ale wyjdz sobie w innych barwach to sie przekonasz jakie mamy realia  :rotfl:


Realia znam i to jest niestety smutne. Ale to nie ja powinienem się wstydzić, ale niepoważni ludzie, którzy agresją reagują na klub, któremu ktoś kibicuje.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 19, 2010, 14:46:29 »
Mam takie pytanko. Ma ktoś do odsprzedania bilet lub trzy na PP w Bydgoszczy?
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 19, 2010, 15:06:54 »
Cytuj (zaznaczone)

Fakt masz prawo i nikt Ci tego nie zabroni. Ale wyjdz sobie w innych barwach to sie przekonasz jakie mamy realia :rotfl:


Realia są smutne zwłaszcza w Szczecinie.  Ja to kiedyś o mało w gębę nie dostałem, bo jakiś ćwierćinteligent w szaliku Pogoni przyczepił się do mojego szalika Chemika Police...

Co do witryny sklepowej. A komu to przeszkadza? Tylko ludziom siejącym strach i nienawiść. Przeca to nie są prawdziwi kibice. Prawdziwi kibice zajmują się dopingiem a nie straszeniem biednych ekspedientek.... Przecież mamy demokracje i wolny rynek. mam ochotę mieć na witrynie gołą dupę to ją sobie wyklejam.
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 19, 2010, 15:17:38 »
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ci wojujący przeciwko takiej ekspozycji uważają się za "prawdziwych" kibiców. Pytanie teraz jak im uświadomić, że wcale nimi nie są? ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 19, 2010, 15:26:43 »
Cytat: "KrP"
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ci wojujący przeciwko takiej ekspozycji uważają się za "prawdziwych" kibiców. Pytanie teraz jak im uświadomić, że wcale nimi nie są? ;]


KrP nie uświadomisz :D. Bo im głowie nie kibicowanie. Tylko napierd....nie ;)

a komentarze pod artykułem na stronie głosu i pogonionline.pl mówią wszystko o tych pseudokibicach...
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"