Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Propozycje zmian  (Przeczytany 29585 razy)

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
Propozycje zmian
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 10, 2010, 23:56:32 »
Moja propozycja jest taka, żeby nie usuwać postów za to, że się nazywa burmistrza aparatczykiem komunistycznym. Każdy - nawet burmistrz ma prawo do tego, żeby chwalić jego dorobek życiowy. Czy to będzie hydraulik, piekarz czy zwykły aparatczyk to nie powinno się usuwać postów w których ktoś docenił człowieka razem z jego całym dorobkiem życiowym, zasługami i honorami.

Taką właśnie zmianę bym wprowadził!
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Propozycje zmian
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 11, 2010, 08:07:44 »
Cytat: "zenon"
Moja propozycja jest taka, żeby nie usuwać postów za to, że się nazywa burmistrza aparatczykiem komunistycznym. Każdy - nawet burmistrz ma prawo do tego, żeby chwalić jego dorobek życiowy.


Takie wyrażenie jest obelżywe. Co więcej - póki co nikt burmistrzowi współpracy z SB nie udowonił. Zgłosiłem do moderacji twój post a nasi admini słusznie wypowiedź usunęli.

Przy kolejnych takich wypowiedziach również będę klikał zgłoś do moderacji, a nawet będę sugerował adminom, żeby za recydywę wlepiali ostrzeżenia. Póki nie ma wyraźnego wyroku sądu o tym, że burmistrz skłamał w oświadczeniu.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Propozycje zmian
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 11, 2010, 19:03:13 »
Cytat: "zenon"
Moja propozycja

Mam wrażenie, że nie do końca pojąłeś sens tego tematu. Ja tu widzę same posty dotyczące konkretnych zmian technicznych, a ty prezentujesz swoje poglądy. Moim skromnym mój i dwa powyższe posty do kasacji, a jeśli ktoś jeszcze raz zacznie tu śmiecić to częstować warnem.
I przepraszam za offtop.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Propozycje zmian
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 25, 2010, 14:53:08 »
A co myślicie o utworzeniu działu: Prawo i gospodarka?

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Propozycje zmian
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 25, 2010, 15:28:40 »
Cytat: "MrW"
A co myślicie o utworzeniu działu: Prawo i gospodarka?


Ciekawa propozycja. Myślę, że jak już zabierzemy się za te zmiany to taki dział powstanie.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Propozycje zmian
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 29, 2010, 17:36:27 »
a moze nowy dział "wędkarstwo"?

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Propozycje zmian
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 29, 2010, 23:53:28 »
Cytat: "xP"
a moze nowy dział "wędkarstwo"?


Zleży ilu mamy wędkarzy :p

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Propozycje zmian
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 30, 2010, 00:48:01 »
Na wędkarzy ja sie piszę, tzn ja i mój mąz...bo właściwie to on wędkuje..a ja kibicuje, chociaż parę ładnych okonków i płotek sama wyciągnęłam z naszych wód.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Propozycje zmian
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 30, 2010, 09:38:52 »
a jeżeli pomysł nie wypali to www.zpw.pl (jeśli złamałem regulamin to prosze o usunięcie postu)

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Propozycje zmian
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 30, 2010, 14:42:00 »
Bez żartów, czy dla każdej ryby nowy temat? Czy kilka tematów dla np. wędki, kołowrotka itp? Moim zdaniem zły pomysł bo to będzie martwy dział z kilkoma zaledwie tematami.

Od tego jest dział hobby, w którym i tak rozmowa o wędkarstwie praktycznie nie istnieje bo na 29 czy 30 tematów działu tylko jeden dotyczy wędkarstwa.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Propozycje zmian
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 03, 2010, 09:06:36 »
Trochę znów odbiegliśmy od głównego tematu.
Zastanawiałem się nad możliwymi zmianami i faktycznie „system gwiazdek”. Warto byłoby się zastanowić nad tym, aby najaktywniejsi użytkownicy, którzy przede wszystkim piszą sensownie byli wyróżnieni za swój wkład i aktywność. Nagrodą mogłoby być pisanie i zamieszczanie artykulików (później większych form) na stronie głównej police.info.pl oczywiście nad artykułami tymi pozostali użytkownicy, oraz sam autor mogliby rozmawiać do woli na naszym forum. Myślę że rozwinięcie forum w stronę „gazety internetowej” tworzonej przez samych forumowiczów byłoby świetnym rozwiązaniem i zmuszałoby też do większej uwagi nad tym co się zamieszcza, za przykład mogę podać mmszczecin.pl . Trochę głupio jak czyta się „newsy” na stronie głównej, które potrafią być sprzed kilku miesięcy. Czy w Policach do tej pory nic nie wydarzyło się w sporcie i kulturze?? Zmiany zaproponowane przeze mnie wymagają od władz forum dużego zaangażowania i pracy ale ja jako forumowicz wymagam tego :)

Pozdrawiam
Oczywiście jeśli mógłbym w jakiś sposób pomóc... :]

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
Propozycje zmian
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 03, 2010, 11:36:05 »
Cytat: "MrW"
A co myślicie o utworzeniu działu: Prawo i gospodarka?

Ja byłbym jak najbardziej za :-)
I love the night.
1101110100101111

Zdanowicz.J

  • Gość
Propozycje zmian
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 10, 2010, 00:10:07 »
Cytat: "Denver"
Wszystko w życiu się zmienia - także forum. Jednak tutaj Wy - użytkownicy macie na te zmiany wpływ - w końcu forum jest dla Was. W temacie tym będziemy przedstawiać Wam propozycje zmian, które chcemy wprowadzić - będzie można o nich podyskutować czy nawet próbować wybić z nam głowy te zamiary. Przede wszystkim czekamy jednak na wasze propozycje.


W celu podniesienia poziomu dyskusji na forum, proponuję ograniczenie na próbę i udostępnienie działu POLITYKA tylko dla użytkowników nie używających ników. Dotyczyło by to tylko możliwości pisania.

Offline pycek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Propozycje zmian
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 10, 2010, 00:34:44 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
W celu podniesienia poziomu dyskusji na forum, proponuję ograniczenie na próbę i udostępnienie działu POLITYKA tylko dla użytkowników nie używających ników. Dotyczyło by to tylko możliwości pisania.

suuuuuuuuper  pomysł . Dla przykładu  osoby opiniotwórcze na przykład osoba powszechnie znana i szanowana kryjąca się  za nikiem  Wikidajło  został by zbanowana w tej dyskusji przez garstkę  „ludzi” robiących sobie kampanie wyborczą .
najlepiej jeszcze wmówcie ludziom ze to dla ich dobra, filmowy Pawlak powiedział by pewnie żeby „poszukali głupszych od siebie. ”  
Gratuluje pomysłu

 :crazy:

Zdanowicz.J

  • Gość
Propozycje zmian
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 10, 2010, 00:39:46 »
Cytat: "pycek"
Gratuluje pomysłu


Nie ma za co. Zanim jednak Kuba wstanie, popraw ortografię i gramatykę.