Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Lodowisko w Policach  (Przeczytany 35363 razy)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 01, 2011, 13:57:51 »
Byłem na lodowisku dzisiaj koło 11 i powiedziano mi, że przed godz. 15 tafla jest dostępna tylko dla grup szkolnych. Szkoda, bo w tym czasie po lodzie śmigały raptem 2 osoby.

goldinka

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 01, 2011, 14:30:25 »
Wejście na lodowisko w tygodniu od godz. 15.00do21.00 co godzinę.Wejścia są na 45 minut a 15 minut przerwy na czyszczenie lodu po każdym wejściu.W sobotę i niedzielę wejścia od 8.00 do 21.00 też po 45minut.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 02, 2011, 00:03:19 »
Gorzej,jak musisz na wypożyczenie łyżw poczekać 45 minut,a do tego dadzą ci o rozmiar za małe.Córa to miała dzisiaj pecha.A faktycznie część dzieci pewnie mogłaby przyjść do południa,bo mają do szkoły na 12.00 lub do 12.00.A dziś między 17-19 tłok jak diabli na lodowisku był :'(
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

goldinka

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 02, 2011, 07:03:56 »
Syn z kolegami wybrał się wczoraj zaraz po lekcjach,był o 14.00 a że wejścia zrobili od 15.00 to czekali godzinę.Stali przed budką z łyżwami,żeby je dostać ale o 15.00 przyszła sobie paniusia z białej z klasą,poprosiła pana o łyżwy no i reszta dostała guzik,ludzie wkurzeni,a przecież jest w regulaminie lodowiska napisane,że grupy szkolne do 15.00, a od 15 ogólnodostępne,ale pani jeszcze dodała,że to ich lodowisko.Dodam,że jak ktoś miał swoje łyżwy to mógł wejść na lód.Dlatego ja kupuję sobie łyżwy i mam ich gdzieś.Teraz można kupić łyżwy z regulowanym rozmiarem,więc na kilka sezonów wystarczy.

wtrych

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 02, 2011, 13:50:38 »
Cytat: "goldinka"
ale o 15.00 przyszła sobie paniusia z białej z klasą,poprosiła pana o łyżwy no i reszta dostała guzik,ludzie wkurzeni,a przecież jest w regulaminie lodowiska napisane,że grupy szkolne do 15.00, a od 15 ogólnodostępne,ale pani jeszcze dodała,że to ich lodowisko.

a w przyszłym sezonie pewnie będzie bezpłatne tylko dla uczniów z białej a reszta będzie tłukła skarbonki...

goldinka

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 03, 2011, 20:23:12 »
No i mamy pierwszą ofiarę lodowiska.Karetka zabrała dziewczynę,która uderzyła kolanem o bandę.A tak przy okazji to jeździ się fatalnie.Młodzież nie potrafi się zachować.Wygłupiają się wpadają na innych.Pan który tam pilnuje zareagował dopiero,jak zdarzył się wypadek.

wtrych

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 03, 2011, 21:07:32 »
Cytat: "goldinka"
Pan który tam pilnuje zareagował dopiero,jak zdarzył się wypadek.

bo on pilnuje tylko zegarka, by po 45 min odśnieżyć płytę, dyscyplinowanie bandy na lodowisku to nie jego działka
Cytat: "goldinka"
Młodzież nie potrafi się zachować.Wygłupiają się wpadają na innych.

jeszcze gorzej jest przy wypożyczalni

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 04, 2011, 08:30:16 »
Tak to się kończy jak najpierw piwkuja sobie na boku, a później na lód. Myślą, że jak wciskają na siłę butelkę do kiszeni w kurtce lub do rękawa to wcale nie widać :)

wtrych

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 04, 2011, 22:47:04 »
Cytat: "goldinka"
Młodzież nie potrafi się zachować

dzisiaj za to dorośli dali popis jazdy po pijaku tratując dzieci i wpadając na młodzież. Totalny brak nadzoru nad tym lodowiskiem jest żenujący.

Klima

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 08, 2011, 20:15:45 »
Cytat: "dayzee9"
Tak to się kończy jak najpierw piwkuja sobie na boku, a później na lód. Myślą, że jak wciskają na siłę butelkę do kiszeni w kurtce lub do rękawa to wcale nie widać :)


Mylisz się. Znam ta osobe dosc dobrze, poznalbym to czy spozywala wczesniej alkohol, a nic na to nie wskazywalo. Nie wiesz? To nie pisz.

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 08, 2011, 22:08:22 »
Dziecko drogie. Mój post nie dotyczył konkretnie dziewczyny, która uszkodziła sobie kolano, tylko tzw. młodzieży, która przychodzi na lodowisko i nie potrafi się zachować jak pisała o tym wcześniej goldinka. Wiele razy widziałam małolactwo z nerwowo chowanymi w kurtki butelkami, które później zakłada łyżwy i wchodzi na lód. W czasie jazdy trzeba jeszcze obowiązkowo na fajeczkę wyskoczyć w łyżwach na beton lub ziemię, chichoczące panieneczki pozarywać, szpan odstawić jak to się umie jeździć z rękami wciśniętymi w spodnie, bo po co rękawiczki zakładać ? Wiem, co piszę, bo widzę to prawie codziennie !

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 08, 2011, 23:18:01 »
Cytat: "dayzee9"
Dziecko drogie. Mój post nie dotyczył konkretnie dziewczyny, która uszkodziła sobie kolano, tylko tzw. młodzieży, która przychodzi na lodowisko i nie potrafi się zachować jak pisała o tym wcześniej goldinka. Wiele razy widziałam małolactwo z nerwowo chowanymi w kurtki butelkami, które później zakłada łyżwy i wchodzi na lód. W czasie jazdy trzeba jeszcze obowiązkowo na fajeczkę wyskoczyć w łyżwach na beton lub ziemię, chichoczące panieneczki pozarywać, szpan odstawić jak to się umie jeździć z rękami wciśniętymi w spodnie, bo po co rękawiczki zakładać ? Wiem, co piszę, bo widzę to prawie codziennie !


Nie mozna miec pretensji do tych "malolatow" a raczej do osob pilnujacych i odpowiedzialnych za lodowisko, mam nadzieje ze osoby te czytaja ta forum i wezma sobie do serca uwagi jakie sa tutaj zglaszane.

goldinka

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #72 dnia: Marca 09, 2011, 07:32:50 »
Wczoraj byłam pojeździć i dalej nie ma nadzoru na tym co dzieje się na tafli.Jedyne co zauważyłam to brak kolejki do wypożyczenia łyżew,ale to dzięki panu,który goni ludzi,żeby po jednej turze oddawali łyżwy a nie trzymali ile się da.Teraz przynajmniej każdy ma szansę sobie pojeździć.Przydałby się tam też ktoś,kto wyrzucałby z lodowiska osoby zachowujące się nieodpowiednio,ale może i się doczekamy.Wiem tylko ,że po 21wszej jest tam ochrona i pilnują lodowiska ,żeby nikt nie wszedł,bo wylewana jest woda na lód,a byli tacy co włazili i robota szła na marne.Miejmy tylko nadzieje,że w następnym sezonie wszystko będzie działało jak należy.

Klima

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 10, 2011, 21:11:17 »
Cytat: "dayzee9"
Dziecko drogie. Mój post nie dotyczył konkretnie dziewczyny, która uszkodziła sobie kolano, tylko tzw. młodzieży, która przychodzi na lodowisko i nie potrafi się zachować jak pisała o tym wcześniej goldinka. Wiele razy widziałam małolactwo z nerwowo chowanymi w kurtki butelkami, które później zakłada łyżwy i wchodzi na lód. W czasie jazdy trzeba jeszcze obowiązkowo na fajeczkę wyskoczyć w łyżwach na beton lub ziemię, chichoczące panieneczki pozarywać, szpan odstawić jak to się umie jeździć z rękami wciśniętymi w spodnie, bo po co rękawiczki zakładać ? Wiem, co piszę, bo widzę to prawie codziennie !

Zrozumialem Twoj post, tak jakbys miala pretensje do tej dziewczyny.
Zwracam honor, Pzdr ;)

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 10, 2011, 22:45:05 »
Cytat: "Klima"
Cytat: "dayzee9"
Dziecko drogie. Mój post nie dotyczył konkretnie dziewczyny, która uszkodziła sobie kolano, tylko tzw. młodzieży, która przychodzi na lodowisko i nie potrafi się zachować jak pisała o tym wcześniej goldinka. Wiele razy widziałam małolactwo z nerwowo chowanymi w kurtki butelkami, które później zakłada łyżwy i wchodzi na lód. W czasie jazdy trzeba jeszcze obowiązkowo na fajeczkę wyskoczyć w łyżwach na beton lub ziemię, chichoczące panieneczki pozarywać, szpan odstawić jak to się umie jeździć z rękami wciśniętymi w spodnie, bo po co rękawiczki zakładać ? Wiem, co piszę, bo widzę to prawie codziennie !

Zrozumialem Twoj post, tak jakbys miala pretensje do tej dziewczyny.
Zwracam honor, Pzdr ;)

A o co mam mieć do niej pretensje ??? O to, że kolano sobie rozwaliła ? Szczerze jej współczuję, bo sama mam problemy z kolanem od wielu lat po upadku na lód. Również pozdrawiam !