Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Warsztat samochodowy  (Przeczytany 25810 razy)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 19, 2009, 20:39:01 »
Skoro jest nowy, to pewnie opinii niewiele zebrał...
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Prezes

  • Gość
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 04, 2010, 21:28:02 »
witaj mariom122
Jeżeli masz siłę przebicia to zapewno warto-mam na myśli warsztat samochodowy. Z tym idzie nakład finansowy. Zapewne dasz radę, ale może na początek współpraca?! Oferuję a raczej udostępniam miejsce oraz wszelaki osprzęt, w zamian oczekuję rzetelności oraz wszelkich z tym idących atutów.
Resztę, jeżeli jest Pan ainteresowany, uzgodnimy po zapoznaniu stron. Proponuję kontakt telefoniczny pod numer 513164683.
Pozdrawiam.

Offline mariom122

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 07, 2010, 20:01:47 »
Powoli się rozkręcam pod skrzydłami jednego z Polickich sławnych warsztatów i będę próbował przywrócić tam życie i ruszyć ten bardzo dobrze wyposażony warsztat. Pozdrawiam.

torak

  • Gość
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 14, 2010, 21:49:58 »
To ja mam do ciebie pytanie. Zajmujesz się diagnostyką komputerową aut grupy WAG? Masz sprzęt? Jeśli nie, możesz kogoś polecić ogarniętego w Policach lub Szczecinie?

sekator

  • Gość
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 14, 2010, 22:50:57 »
jeżeli nastawisz się na auta z grupy VW to widzę przed tobą świetlaną przyszłość biznesową...z uwagi na ich awaryjność roboty ci na pewno nie zabraknie....a na poważnie dobry fachowiec zawsze będzie miał wzięcie na rynku w tej branży, także działaj i nie zastanawiaj się, powodzenia!!!

Offline mariom122

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 15, 2010, 05:55:47 »
Torak. Tak jak pisałem wcześniej mam najnowszy sprzęt i może to zabrzmi nieskromnie, ale polecam siebie. Jak masz jakiś problem albo ktoś z twoich znajomych pisz na priv i będziemy rozmawiać. Pozdrawiam.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 15, 2010, 15:35:29 »
Cytat: "sekator"
jeżeli nastawisz się na auta z grupy VW to widzę przed tobą świetlaną przyszłość biznesową...z uwagi na ich awaryjność roboty ci na pewno nie zabraknie....
Nie przesadzaj. W mojej rodzinie są dwa auta grupy VW. Jedno rocznik 1995, a drugi 1998 i żadne nie sprawia większych problemów, poza zwykłymi eksploatacyjnymi.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline mariom122

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 15, 2010, 16:23:38 »
Żaden producent nie produkuje i nigdy nie będzie bezawaryjnych aut bo żaden producent choćby potrafił nie zrobi takiego auta. Jest to nieopłacalne. Jaki sens sprzedac auto i nie zarobić na serwisie. Wszystkie auta są awaryjne jedne mniej drugie bardziej. W razie problemów z jaimikolwiek prosze się kontaktowac na priv.

sekator

  • Gość
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 15, 2010, 19:52:21 »
Cytat: "kubapolice"
Nie przesadzaj. W mojej rodzinie są dwa auta grupy VW. Jedno rocznik 1995, a drugi 1998 i żadne nie sprawia większych problemów, poza zwykłymi eksploatacyjnymi.


nie przesadzam, miałem 2 nissany, toyotę camry, suzuki, accorda i niestety dwa razy zrobiłem błąd i kupiłem VW i Audi, bo mi się sylwetka spodobała....nawet nie ma skali porównawczej jeżeli chodzi o bezawaryjną jazdę .......a koszt!!!!.np nissan -łańcuch rozrządu -nigdy nie wymieniałem , audiA6 wymiana co 70 tys, rozmontowanie połowy silnika, koszt w nieautoryzowanym warsztacie 2200 !!!! ( na Madalińskiego pewnie ze 4000), elektronika  do d.....y, jak nie szyby el, to wycieraczki, kompy w silniku..zresztą wejdź na stronę fascynatów audi i poczytaj o 2,5 tdi syf nad syfy...
auta dla hobbystów-warsztatowców...pocyztaj o nowym passacie np z 2006 tdi-kolejny szrot....dobre auta to niemcy robili ale w latach 70,80 i na pocżatku 90..potem to już porażka...cała moja rodzina śmiga japońcami i sobie chwali (szkoda tylko że nissan  z renault popełnił mezalians i też go załatwiły francuskie silniki..)

[ Dodano: 2010-01-15, 19:55 ]
Cytat: "mariom122"
Żaden producent nie produkuje i nigdy nie będzie bezawaryjnych aut bo żaden producent choćby potrafił nie zrobi takiego auta. Jest to nieopłacalne. Jaki sens sprzedac auto i nie zarobić na serwisie. Wszystkie auta są awaryjne jedne mniej drugie bardziej. W razie problemów z jaimikolwiek prosze się kontaktowac na priv.


to nastaw się na  warsztat naprawy toyoty....plajta gwarantowana..

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 15, 2010, 20:16:34 »
Sekator, nie zgodzę się z Tobą, co do aut japońskich. Miałem sześć różnych japońskich samochodów ( nie mówię o angielskiej Toyocie, czy Nisanie), i może te auta są nie zawodne ale ich koszt serwisowania jest dużo droższy niż aut niemieckich.
A jest jedna zasada jak dbasz tak masz. Każde auto może być przez wiele lat sprawne tylko trzeba o nie dbać.

sekator

  • Gość
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 15, 2010, 20:29:48 »
Medyk, szanuję Twoje zdanie ale swojego nie zmienię....audi ma bardzo drogie części i serwis, a poza tym często odwiedza sie warsztaty....więc suma sumarum koszty są ogromne..no i te stresy, dojadę nie dojadę....szkoda gadać...nigdy więcej niemców!! w tej chwili z japońców najlepsza jest mazda, toyota i wszytko co robione w Nippon, produkcja w UE już nie tak udana..

[ Dodano: 2010-01-15, 20:33 ]
oczywiście fiatów, francuzów itp nawet nie wspominam, bo one nawet na tle niemieckich to porażka....zresztą popatrz na ceny toyoty, lub mazdy i np citroena,renault i fiata np po 4-5 latach eksploatacji i wszysto w tym temacie....

Vipek007

  • Gość
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 15, 2010, 22:10:19 »
Cytat: "Medyk"
Dobry fachowiec, dobre ceny więc czemu nie.

Czemu nie? Zwykle usługi nowych firm są droższe (sprzęt, lokal - to wszystko musi się zwrócić). Przynajmniej ja tak uważam i zauważam. ;)
Co do samego pomysłu, to się nie wypowiem jak na razie. Najlepiej jest poczekać aż sytuacja z Zakładami się ustabilizuje, bo w przeciwnym wypadku nie ma sensu zakładać tu działalności.

Offline mariom122

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 16, 2010, 08:30:51 »
Ale ja na razie nie zakładam nowej działalności tylko przyłączam się do istniejącego warsztatu na razie. A samochody podejrzewam nie biorą pod uwagę sytuacji w zakładach i robią swoje czyli zużywają się jak wszystko.

Vipek007

  • Gość
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 20, 2010, 20:24:35 »
Cytat: "mariom122"
A samochody podejrzewam nie biorą pod uwagę sytuacji w zakładach

Masz rację, ale pisząc mój wcześniejszy post miałem na myśli dokładnie ludzi, którzy tam pracują, bo to oni byliby Twoimi klientami, a upadek Zakładów zapoczątkowałby "reakcję łańcuchową", co w ostateczności zaszkodziłoby tym klientom, szczególnie finansowo.

Offline mariom122

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Warsztat samochodowy
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 21, 2010, 19:51:11 »
Osobiście jestem optymistą i głęboko wierzę w to że zakłady wyjdą na prostą wcześniej czy później.