Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Pudzianowski VS Najman  (Przeczytany 28587 razy)

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 13, 2009, 08:04:46 »
Cytat: "theville666"
powaznie? ten internet to juz nie jest to co było na początku. I co z tego że sld chce zapisania netu jako dobra ogólnego w konstytucji. w 2015 r. to będzie medium bardziej ocenzurowane niż wydanie "bejing today" ;)))

Cenzura to coś innego.

Hfast

  • Gość
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 13, 2009, 13:11:34 »
Ale trochę jestem zawiedziony. Piwko przygotowane czipsy oszczędzałem do najważniejszej walki - i zaczęło się sięgnąłem po papierocha nie zdążyłem odpalić i było po walce. Myślę ze następnym przeciwnikiem Pudzianowskiego na ringu powinien być dziki i wygłodzony i niedźwiedź grizli - chociaż pewnie obrońcy praw zwierząt się nie zgodzą - możne walka była by dłuższa aczkolwiek nie stawiałbym na niedźwiedzia.  :faja: .

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 13, 2009, 13:23:37 »
Cytat: "Hfast"
Myślę ze następnym przeciwnikiem Pudzianowskiego na ringu powinien być dziki i wygłodzony i niedźwiedź grizli - chociaż pewnie obrońcy praw zwierząt się nie zgodzą - możne walka była by dłuższa aczkolwiek nie stawiałbym na niedźwiedzia. :faja: .

No super! Ale sie usmialem!  :rotfl:  
Udal Ci sie post!
Pozdrawiam serdecznie!

Bamba

  • Gość
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 13, 2009, 20:57:05 »
ale i tak porównanie pudziana a najmana to najman wymiekka przy pudzianie

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 13, 2009, 22:07:56 »
Cytat: "Bamba"
ale i tak porównanie pudziana a najmana to najman wymiekka przy pudzianie


A może tak byś zrobił to porownanie?? :>  :devil:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

ktos_napewno

  • Gość
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 14, 2009, 13:26:34 »
Dobrze Pudzian, pokazał że swoja siłą nie ma w kraju mocnych na niego. Chociaż nie powiem, że jak ma zamiar walczyć dalej to może trafoć na kogoś, kto powali go na łopatki. Gdyż siłe to on ma, ale gorzej już jest z technika...

Offline m74

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 14, 2009, 14:15:31 »
Boks przy tego typu walce to jak partia szachów  ;D

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 14, 2009, 16:06:13 »
Cytat: "ktos_napewno"
Dobrze Pudzian, pokazał że swoja siłą nie ma w kraju mocnych na niego. Chociaż nie powiem, że jak ma zamiar walczyć dalej to może trafoć na kogoś, kto powali go na łopatki. Gdyż siłe to on ma, ale gorzej już jest z technika...


Ale z jego masą trudno go przewrócić na te łopatki :P
Robak

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 14, 2009, 21:04:31 »
Pudzian pokazał niesamowitą enegie,siłe  i wolę walki.Najman nie miał żadnych szans.
Dobrze że naprawde nie poszedłem postawić na niego,he,hehe.
Na razie nie ma podpisu......

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 15, 2009, 09:45:34 »
dwie godziny czekania na walkę główną i 44 sekundy.Najman chojrak już nie będzie tak cwaniakować.Pudzian brawo,brawo.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 15, 2009, 09:50:16 »
Pudzian ponoć walczył z gorączką 38stopni.
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 16, 2009, 14:46:12 »
To tym bardziej należą mu się brawa,Najman tak przed nim spie.....,że się aż kurzyło,aż przyjemnie było patrzeć.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 22, 2010, 11:44:46 »
I jak wrażenia po walce pudziana z silvią? Jeśli o mnie chodzi to było do przewidzenia ze dostanie baty ale sądziłem że go znokautują w pierwszej rundzie, no ale udało mu się uciekać aż do drugiej w której i tak się poddał. A i jeszcze jedna sprawa... Jak śpiewała amerykanka hymn to aż mi ciarki przechodziły... a nasza to chyba wyszła na ring z katarem... mogli już dać Górniakową  :devil:

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 22, 2010, 12:23:45 »
no z hymnem to Górniakową przebiła,  a co do walki to raczej było do przewidzenia, za wysokie progi jak na te chwilę dla Pudziana. Nie ma co się dziwić jest nowicjuszem w MMA i tak wielki szacunek wszedł do klatki jak by nie było bodajże z 2 krotnym mistrzem. mało kto bez doświadczenia by zdobył się na odwagę. Przede wszystkim brakuje mu kondycji i techniki, ale z biegiem czasu i treningami będzie w stanie się poprawić

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
[Ogólne] Pudzianowski VS Najman
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 22, 2010, 12:29:12 »
Cytat: "xxpirat"
I jak wrażenia po walce pudziana z silvią? Jeśli o mnie chodzi to było do przewidzenia ze dostanie baty ale sądziłem że go znokautują w pierwszej rundzie, no ale udało mu się uciekać aż do drugiej w której i tak się poddał. A i jeszcze jedna sprawa... Jak śpiewała amerykanka hymn to aż mi ciarki przechodziły... a nasza to chyba wyszła na ring z katarem... mogli już dać Górniakową  :devil:

Pudzianowski mimo, ze ma ogromna sile nie ma jeszcze w ogole doswiadczenia. Doskonale widac bylo, ze nie wie jak poradzic sobie z przeciwnikiem. Jego taktyka na Sylvie byla walka na dystans low-kickami, a nastepnie szybkie obalenie i nabicie punktow/nokautowanie. Moim zdaniem skoro w pierwszej rundzie plan nie zadzialal to powinien zrobic to co zazwyczaj skutkowalo - wjechac w przeciwnika jak taran. Skoro i tak mial w plecy pierwsza runde to co mu szkodzilo? Sylvia byl wolny i obtluszczony, mial tylko wiecej doswiadczenia w ringu. Bez watpienia Pudzian przy odpowiedniej taktyce moglby go obic jak Elimanenko, poniewaz moim zdaniem Pudzianowski jest szybszy od Sylvi.

Nie zmienia to faktu, ze gratuluje Mariuszowi odwagi. Brakuje mi w nim tylko jednej rzeczy, ktora mozna mu nie dac dojsc do mistrzostwa - woli i checi walki. Jurkowski, ktory walczyl wczesniej, az sie do walki rwal.

Te dwie kobitki, ktore walczyly podczas gali to dla mnie szok. Niemniej jednak walczyly REWELACYJNIE. Co wiecej, ich zachowanie po walce mnie zaskoczylo - jedna drugiej wreczyla trofeum, a pozniej klanialy sie sobie na ziemi.

Gala moim zdaniem udana - klatki jakos mi sie bardziej podobaja niz ring. Trzeba jednak przyznac, ze przed Mariuszem duzo pracy, poniewaz nie jest on skreslony, lecz po prostu sie przeliczyl.