Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Espol  (Przeczytany 459701 razy)

lariksi

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwca 15, 2010, 12:06:59 »
prosiłbym o wyjaśnienie przez kogoś mi tej zależności.
rbk napisał wyżej, że espol siadł w ostatnim czasie a Ampio przyśpiesza..... Czym jest to spowodowane, że ludzie w espolu maja problemy przy prędkościach do 6Mb/s a np w Ampio za 50 zł miałem na początku 3Mb, za rok podnieśli do 4Mb, a teraz mam 5 Mb/s cały czas za tę samą cenę i nie mogę się na nic poskarżyć... Jak to jest możliwe za ktoś na kablu nie daje sobie rady ze swoim interesem a ktoś na radiu idzie do przodu?
Odnoszę się do wypowiedzi rbk i chciałbym uzyskać rzetelną odpowiedź, bo nie wiem jak mam rozumieć tę sprawę....

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 316
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwca 15, 2010, 12:58:26 »
Powiedzcie prosze jak w końcu jest z tą telewizją w Espolu. Nie chodzi mi tak bardzo o jakość obrazu ale o to czy są problemy techniczne jeśli chodzi o odbiór, co do internetu zdanie mam wyrobione a chcę zrezygnować z Vectry (internet + telewizja) właśnie na rzecz Espola. Tylko obawiam się o tą telewizję, żeby mi np. w finale MŚ nie wylączyli obrazu bo się wkur......  Czekam na konkrety... Pozdro

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwca 26, 2010, 12:08:48 »
Pytanie:
Jak wygląda sprawa podłączenia nagrywarki i dekodera do telewizora?
Wyjaśnienie:
Mam teraz telewizje w vectrze i nagrywarkę podłączoną do telewizora. Oczywiście mogę oglądać sobie jeden program a nagrywać inny. Jak wygląda sprawa w espolu jeżeli do telewizora jest podłączany dekoder i właściwie w TV ogląda się tylko "AV" a obraz leci z dekodera.
Czy da się normalnie to popodłączać wszystko, żeby to działało? Czy może trzeba kupić Super Turbo Specjalny dekoder za 600zł?

Offline Sołtys

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwca 26, 2010, 18:15:51 »
xxpirat:
Odbiór jest taki że od początku mundialu mecze na TVP Sport się tną tak że ja nie mogę tego oglądać bo mnie denerwuje. Kiedyś też tak samo rwał się Filmbox HD, ale ostatnio nie zauważyłem tego bo nie oglądam tego kanału. Ponadto jak kiedyś było "Mam talent" na TVN'ie to też się rwało.

Co do innych usług espola to:
-w wideotece która jest są byle jakie filmy (o ile w ogóle są) i dość drogo
-internet w tv - na youtube nie ma dźwięku
-radia to w większości strumienie dostępne w necie - jakość rzędu 128kbps nie powala - na wieży to słychać
-platforma hd jest tylko z nazwy - normalnie hd jest tylko jeden kanał (ww. Filmbox HD) na którym nie ma co oglądać natomiast za pozostałe 3 trzeba dodatkowo płacić / zamiast 4 filmboxów bym wolał jedno "Ale Kino"
-PVR - słyszę to od początku, ale kiedy ta usługa wejdzie to oni chyba sami nie wiedzą

Cała platforma jest jakby niedorobiona. Na Twoim miejscu bym wolał wziąć n'ke - wypada o wiele lepiej pod względem technicznym jak i oferty programowej, a z espola sam internet.

secha:
Nagrywarkę dvd/hdd możesz podłączyć tylko przez złącze analogowe euro, także będzie można oglądać tylko to co oglądasz na tv. Nie da się zrobić nic więcej. Oczywiście w Espolu miała być funkcja pvr ale jak dotąd nic nie słychać na ten temat.

Jak w przyszłym roku skończy mi się umowa z espolem to im podziękuję za tę telewizje. Już nie mogę się doczekać.

[ Dodano: 2010-06-26, 18:16 ]
Jeżeli chodzi o jakość obrazu i dźwięku to oczywiście jest lepsza niż w Vectrze, pomijając te rwanie się niektórych programów.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 316
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwca 26, 2010, 18:38:27 »
dzięki za info. właśnie tego się obawiałem, tego rwania obrazu... :/
domyślam sie że strasznie jest to denerwujące więc raczej nie zaryzykuje telewizji w espolu. jeszcze raz dzieki

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwca 27, 2010, 11:41:25 »
Czyli jednak zostanie chyba Vectra, przynajmniej będę mógł normalnie nagrać sobie program.

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #171 dnia: Lipca 24, 2010, 10:06:45 »
jak na razie nie ma w Policach żadnej najlepszej opcji, chcesz nagrywać weź vectrę, zależy ci na obrazie i dzwięku, weź espol, ja wybrałem espol, dobry jest ten pakiet za 120 zł, masz w tym net 6 mega, tv i 300 min w telefonie.

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #172 dnia: Lipca 28, 2010, 20:56:08 »
Byłem dziś w biurze-mają nowy cennik na internet-Ampio nie jest w stanie tego dać,chyba że pociągnie światełka "ceny rewelacja"

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3868
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #173 dnia: Lipca 29, 2010, 09:02:11 »
Cytat: "rawiki"
Byłem dziś w biurze-mają nowy cennik na internet-Ampio nie jest w stanie tego dać,chyba że pociągnie światełka "ceny rewelacja"


Byłeś dzisiaj w biurze, bo tam pracujesz? :)
Jakiej prędkości Ampio nie ma, z powodu braku światłowodów?
Zanim coś napiszesz spójrz na forum->sprawdzanie prędkości, bo jak na razie siejesz 'bzdury' ;p


Dr.Kafar Nadal to samo 99zł za 30/2, nowej oferty nie znajdziesz na stronie espola,
nawet zwróć uwagę na ten suwak, tam nie ma nawet 30M - zapomnieli o aktualizacji.
Dość dziwna sprawa.

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #174 dnia: Lipca 29, 2010, 14:27:47 »
Tak pracuje,jestem kierownikiem działu sprzedaży-a dla Ciebie nowe ceny:

6 Mb-49 zł
12Mb-59 zł
24Mb-69 zł
30Mb-99 zł
Teraz Ty pochwal się nowymi propozycjami Ampio....

Offline IVAN

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #175 dnia: Lipca 29, 2010, 21:33:03 »
Cytat: "rawiki"
Tak pracuje,jestem kierownikiem działu sprzedaży-a dla Ciebie nowe ceny:

6 Mb-49 zł
12Mb-59 zł
24Mb-69 zł
30Mb-99 zł
Teraz Ty pochwal się nowymi propozycjami Ampio....


Wygląda ciekawie tylko umowa na ile miesięcy?? 6 jak było czy 12 lub 24 miechy?
Bo gdzieś jest haczyk  :faja:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #176 dnia: Lipca 29, 2010, 22:29:09 »
Cytat: "rawiki"
Tak pracuje,jestem kierownikiem działu sprzedaży-a dla Ciebie nowe ceny:

6 Mb-49 zł
12Mb-59 zł
24Mb-69 zł
30Mb-99 zł
Teraz Ty pochwal się nowymi propozycjami Ampio....


Jeśli to normalne ceny (w sensie nie typu umowa na czas określony przy promocji takiej i srakiej w co wątpię bo różnica pomiędzy 6 a 12Mb to tylko 10PLN no i Espol lubi gwiazdki) to całkiem przyzwoicie.

A niedawno do mnie dzwonili i próbowali namówić na nowy abonament jeszcze po starych cenach. Jak dobrze, że się wstrzymałem zobaczymy co jeszcze czas pokaże.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #177 dnia: Lipca 30, 2010, 00:29:11 »
Już jest oficjalna informacja dot. nowych cen na stronie Espolu.
I love the night.
1101110100101111

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3868
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #178 dnia: Lipca 30, 2010, 09:48:32 »
Trzeba dzwonić, Ty dzwonisz i nam mówisz, czy ja dzwonię i nam mówię ? :D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #179 dnia: Lipca 30, 2010, 10:01:43 »
Dzwońcie, dowiadujcie się szczególnie czy to nie jest znów jakaś promocja x2 na czas określony. Bo jak to stałe taryfy to ja biorę z miejsca 6Mbps.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln