Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Vectra  (Przeczytany 295987 razy)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #645 dnia: Kwietnia 16, 2020, 13:22:12 »
A ja tak przechodząc niby, z takim pytaniem - tylko nie kopcie po nerkach od razu: do czego wam takie prędkości?
Pytam bo mam 150Mb/s i nie wiem jak to wykorzystać... Telefony, TV, komputery, Netflixy, Spotifaje chodzą. Czasem parę Gb zdjęć pchnę na chmurę. Już chyba czasy torrentów minęły?
Pytam z czystej ciekawości.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #646 dnia: Kwietnia 16, 2020, 19:58:28 »
Czasem pomyśl.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #647 dnia: Kwietnia 16, 2020, 20:01:05 »
Czasem pomyśl.
Czasem nie pieprz. Pytam.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Touma

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #648 dnia: Kwietnia 20, 2020, 17:04:33 »
A ja tak przechodząc niby, z takim pytaniem - tylko nie kopcie po nerkach od razu: do czego wam takie prędkości?
Pytam bo mam 150Mb/s i nie wiem jak to wykorzystać... Telefony, TV, komputery, Netflixy, Spotifaje chodzą. Czasem parę Gb zdjęć pchnę na chmurę. Już chyba czasy torrentów minęły?
Pytam z czystej ciekawości.
do gier I mediów no I backupy systemu w chmurę, gry teraz potrafią po 100GB+ "warzyć" I będą rosnąc dalej z postępem technologi no inne media nie mało warzą także większa prędkość zawsze mi się przydaje :P

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #649 dnia: Kwietnia 21, 2020, 18:33:18 »
Dzięki.
Ja już niestety (stety?) w gry nie gram, więc nawet nie miałem pojęcia że to się tak rozrosło. Ja pamiętam jeszcze czasy, kiedy, 15 gier wchodziło na dyskietkę ;)
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...