Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 196462 razy)

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #615 dnia: Lutego 19, 2010, 20:20:50 »
Ja tam znam wysokiego i rudego. Reszta się zgadza!

bob

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #616 dnia: Lutego 20, 2010, 03:26:53 »
Do listy kolinsa radzę jednak dopisać jeszcze Piotra Misiłę... Co prawda nie ma go już w zasadzie w mieście, specjalnych szans na wygraną mu nie daję, a jedna pocztówka z Kilimandżaro wiosny nie czyni  :-) ale jest całkiem możliwe, że znajdzie się ktoś, kto zechce odgrzać jego stary program - nawet pod inną nazwą, ale na podobnych zasadach: TKM...

kresowiak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #617 dnia: Lutego 20, 2010, 09:49:21 »
Kolinsowi w odpowiedzi. Z Twoich propozycji personalnych akceptuję jedynie: Diakuna, Wirkijowskiego, Bednarka, Arciszewskiego, Króla, Pisańskiego, Drzazgę, Guździoła, Echausta. Reszta to pomyłka. Aha może się narzażę- dopisuję Misiłę!

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #618 dnia: Lutego 21, 2010, 16:22:59 »
A ja uważam że kandydat na burmistrza Polic powinien być stąd,tu mieszkać i pracować.Spadochroniarzom mówię NIE. Misiło już od dobrych kilku lat jest gdzieś w świecie i to według mnie przemawia przeciw tej kandydaturze.

Ewa

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #619 dnia: Lutego 21, 2010, 20:48:15 »
Misiło przebywa poza Policami ale to jest człowiek stąd. Dajmy szansę młodszym. Wszyscy wymienieni powyżej mieli już swoje 5 minut. Myślę, że Misiło poczyniłby radykalne zmiany a takie są potrzebne m.in. na stołkach niektórych urzędników, którzy poprzyrastali do nich dzięki Diakunowi. Pora na zmiany!

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #620 dnia: Lutego 21, 2010, 23:44:55 »
Cytat: "Ewa"
to jest człowiek stąd. Dajmy szansę młodszym.

Do grona ludzi młodych będących stąd należy też radny Sobczyk, który cztery lata temu także kandydował, ale on nie ma chyba żadnego zaplecza.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #621 dnia: Lutego 22, 2010, 10:22:45 »
Cytat: "babadraba"
Do grona ludzi młodych będących stąd należy też radny Sobczyk, który cztery lata temu także kandydował, ale on nie ma chyba żadnego zaplecza.
Ja też jestem stąd, tylko nikt nie na mnie pewnie by nie zagłosował ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #622 dnia: Lutego 22, 2010, 11:07:43 »
Cytat: "kubapolice"
Ja też jestem stąd, tylko nikt nie na mnie pewnie by nie zagłosował  

Skąd ten pesymizm? Jak się dobrze zareklamujesz to i zagłosują. Tyle, że przy Diakunie i tak nie wystarczy :)
Kandydaci z poprzedniej kampanii na burmistrza przekonali się o tym na własnej skórze. Tyle, że jak na nowicjuszy wyniki mieli w  miarę przyzwoite - nie licząc Misiły (który przy takiej kampanii powinien teoretycznie mieć co najmniej 3 razy więcej głosów) oraz Drzazgi, który mając logo "PiS" na pewno liczył na więcej głosów.
Nie zmienia to jednak faktu, że stanowili tylko tło dla Diakuna. Teraz będzie chyba podobnie ale próbować zawsze można.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

ela

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #623 dnia: Marca 01, 2010, 20:51:42 »
według nowego sondażu na powiatpolicki.pl obecny burmistrz Polic miałby największe szanse na wygraną w wyborach

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #624 dnia: Marca 02, 2010, 10:31:25 »
Cytat: "ela"
według nowego sondażu na powiatpolicki.pl obecny burmistrz Polic miałby największe szanse na wygraną w wyborach

Mało wiarygodny ten serwis. Poczytałem artykuł o imprezie IMPULSu (o finale akcji "Pomaganie wzmacnia") i dowiedziałem się, że starosta i burmistrz nagrodzili kilka instytucji za robienie tego, co do nich należy. Prawdziwych bohaterów, tych uhonorowanych za robienie dla innych więcej niż muszą, autor nie zauważył...
A wydawałoby się, że młodzi ludzie są wolni od nawyków typu "najważniejsze jest to, co powiedział pierwszy sekretarz".
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #625 dnia: Marca 02, 2010, 14:37:17 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "ela"
według nowego sondażu na powiatpolicki.pl obecny burmistrz Polic miałby największe szanse na wygraną w wyborach

Mało wiarygodny ten serwis. Poczytałem artykuł o imprezie IMPULSu (o finale akcji "Pomaganie wzmacnia") i dowiedziałem się, że starosta i burmistrz nagrodzili kilka instytucji za robienie tego, co do nich należy. Prawdziwych bohaterów, tych uhonorowanych za robienie dla innych więcej niż muszą, autor nie zauważył...
A wydawałoby się, że młodzi ludzie są wolni od nawyków typu "najważniejsze jest to, co powiedział pierwszy sekretarz".


Wykidajło dobrze, że ty jesteś wiarygodny...  :rotfl: ArieL Out
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

bob

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #626 dnia: Marca 02, 2010, 16:28:12 »
Abstrahując zupełnie od wiarygodności różnych gazet, serwisów czy sondaży trzeba (stety/niestety) stwierdzić, że realnego zagrożenia dla pozycji obecnego burmistrza po prostu nie ma. Ludzie najzwyczajniej nie znają żadnych innych rozsądnych nazwisk, zresztą w chwili obecnej bardziej interesujące są losy Zakladów, niż polityka.

ela

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #627 dnia: Marca 02, 2010, 22:06:41 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "ela"
według nowego sondażu na powiatpolicki.pl obecny burmistrz Polic miałby największe szanse na wygraną w wyborach

Mało wiarygodny ten serwis. Poczytałem artykuł o imprezie IMPULSu (o finale akcji "Pomaganie wzmacnia") i dowiedziałem się, że starosta i burmistrz nagrodzili kilka instytucji za robienie tego, co do nich należy. Prawdziwych bohaterów, tych uhonorowanych za robienie dla innych więcej niż muszą, autor nie zauważył...
A wydawałoby się, że młodzi ludzie są wolni od nawyków typu "najważniejsze jest to, co powiedział pierwszy sekretarz".


trochę wyrozumiałości dla młodej kadry :) też zwróciłam uwagę na tę niezręczność, ale uznałam, że autor uznał, że właśnie burmistrz i starosta wręczają w tym konkursie najważniejsze nagrody, w końcu wystąpili jako pierwsi nagradzający... co do sondy - bez względu na wiarygodność portalu - moim zdaniem wyniki odzwierciedlają faktyczne nastroje w Policach. Jak myślisz?

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #628 dnia: Marca 02, 2010, 23:25:15 »
Cytat: "ArieL"
ArieL Out

Maly offtop... Caliornication?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Szef propagandy donosi....
« Odpowiedź #629 dnia: Marca 14, 2010, 02:46:32 »
Cytuj (zaznaczone)
Jak doniósł portal internetowy www.powiat. policki.pl z ulicznej sondy, rzeprowadzonej w Policach, jednoznacznie wynika, że mieszkańcy gminy jako przyszłego burmistrza zdecydowanie widzą Władysława Diakuna. W innym doniesieniu portalu czytamy, że o fotel burmistrzowski zamierza ubiegać się pani Ewa Chmielewska, choć nie wiadomo w oparciu o jakie ugrupowanie. Być może założy swój własny komitet wyborczy. Lubimy panią Ewę, ale nie możemy życzyć Jej powodzenia. Podobnie jak większość mieszkańców gminy optujemy za panem Diakunem.


Z wykasowanego tekstu w innym dziale.
Cytuj (zaznaczone)
Mimo iż okazało się że to dwie inne osoby, postawa co najmniej jednego z nich jest sprzeczna z prawem i kilkoma zasadami. Jako ceniony "dziennikarz" i wydawca miejscowego Magazynu Polickiego, "sprzedał" się jak "***** ******" za pieniądze (nie po raz pierwszy) Burmistrzowi Polic. Jako miejscowy "kameleon" jego postawa mogła nie budzić zastrzeżeń do momentu gdy za swoją działalność zaczął otrzymywać wynagrodzenie z Gminy. Mowa tu o stanowisku Inspektora. Prowadząc dalszą działalność ze swoim wydawnictwem stał się "szefem propagandy" Urzędu Gminy i rzecznikiem prasowym kandydata na Burmistrza na następne lata - P. Diakuna za pieniądze podatników. Swoimi wielokrotnymi stwierdzeniami że Burmistrzem i tak zostanie Diakun - zapoczątkował jego kampanie wyborczą.
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...