Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dobry salon fryzjerski  (Przeczytany 87074 razy)

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 16, 2010, 08:32:27 »
Oooj, nowicjuszko droga, coś mi się wierzyć nie chce, bo ja byłam w grudniu i za pasemka na całej głowie w 2 kolorach razem ze strzyżeniem zapłaciłam 120 zł czyli mniej niż we wszystkich miejscach do których chodziłam wcześniej.. I właśnie obsłużyła mnie ta sama Pani o której mówisz, rach ciach, szybko i sprawnie! Chciałam zrobić grzywkę ale sama nie wiedziałam jaką i spodobała mi się taka właśnie jak u tej Pani i po 2 minutach miałam taką samą :)
Wyszłam z salonu bardzo zadowolona i za jakieś 2 tygodnie idę zrobić odrosty, wątpię bym usłyszała 180 zł..
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 16, 2010, 09:13:53 »
Cytat: "caarola"
Oooj, nowicjuszko droga
nie zauważyłam, że to pierwszy post Ani 78... Bo faktycznie, to niesamowita cena- bardzo wygórowana. Jednak ja tam wiem, że takie siupy się zdarzają w życiu. Ja za zrobienie odrostów w dwóch odcieniach blondu, na długich, gęstych włosach płacę 90 zł.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 16, 2010, 10:02:11 »
grubciu, pierwszy jak pierwszy, od czegoś trzeba zacząć, gorzej że jedyny! ;/
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Ann

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 16, 2010, 11:27:09 »
Mnie również obsługiwała ta sama Pani , co Was dziewczyny i jestem bardzo zadowolona. Ja robiłam sobie balejaż i zapłaciłam 140 zł razem z podcięciem grzywki. Ania78 ja na Twoim miejscu zapytałabym się tej Pani dlaczego, aż tyle skoro umawiałyśmy się na około 100zł, bo jednak różnica jest dość duża przynajmniej dla mnie.

aleksandraNowik

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 22, 2010, 11:19:03 »
Ja polecam studio fryzjerskie ktore jest w ch kinga nie wiem jak sie nazywa ale super jezeli chodzi o cene to zalezy od tego co sie chce na glowie robic no ale jak dla mnie super

Offline kalia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 28, 2010, 17:23:46 »
A czy był ktoś w nowym salonie Laura, pytam z ciekawości, bo wybieram się, mieszkam w pobliżu,  a z ostatniej wizyty w Kindze byłam średnio zadowolona. Pozdrawiam!!!

gruba

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 28, 2010, 17:29:04 »
u sylwi koo ryneczku salon lok

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 28, 2010, 19:41:19 »
Cytat: "gruba"
u sylwi koo ryneczku salon lok


Wszystko fajnie, rozumiem że chciałaś polecić salon LOOK, masz pełne prawo, tylko może następnym razem spróbuj w języku polskim..
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline lightdevil

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 28, 2010, 21:13:24 »
od lat jestem wierna salonowi fryzjerskiemu w Trzebieży u p. Heleny M., atmosfera super - bez zipiącej nad głową następnej klientki a efekty zadowalające, tamtejsze fryzjerki potrafią eksperymentować i są otwarte na nowości i sugestie wymagających klientek, to wszystko sprawia, że dojazd nie stanowi problemu :) polecam

katana65

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 23, 2010, 21:49:05 »
Ja również polecam Panią Laurę z Kingi.

Offline el-ka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 12, 2010, 12:58:22 »
A ja polecam Panią Izę w Studiu Evolution w Doboszu. Rewelacja:)Przeprowadziłam się tu bardzo niedawno i musiałam znaleźć nowego fryzjera, sprawdziłam kilku, Pani Iza jest najlepsza:)

hipcio10

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 13, 2010, 21:38:41 »
Witam ja mogę polecić salon fryzjerski w kindze a zwłaszcza panią Laurę i panią anete jak dla mnie są najlepsze:)pozdrawiam

daisy81

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 21, 2010, 11:55:41 »
LOOK - p. Sylwia - POLECAM! :-)

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 21, 2010, 14:31:26 »
Z farbowanie u Sylwii w Look'u jestem średnio zadowolona ale strzyżenie i fryzury ślubne robi super.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Amanda

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 23, 2010, 11:33:40 »
Witam,ja polecam panią Małgosię z wieżowca na przyjaźni,nie jest droga dobrze robi i ma zniżki dla emerytów i rencistów