Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dobry salon fryzjerski  (Przeczytany 87077 razy)

ezga

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 03, 2009, 18:33:26 »
Aneczka ma rację ja do salonu "AGA' na Wojska Polskiego trafiłam poprzez "pocztę pantoflową" i potwierdzam jej opinię.Koleżanka z pracy mi poleciła wizytę u p.Agnieszki , /ścięcie,zmiana koloru włosów/.Wyszłam zadowolona ,ceny rozsądne .POLECAM !

karolina

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 04, 2009, 15:36:42 »
heheh
ja byłam kilka razy u p. agnieszki i nawet z raz p. aga była u mnie w domu. moze i komuś sie podoba to co tworzy na głowie mi jednak nie. zniszczyła mi raz włoski -za długo trzymała farbę- od tamtej pory juz jej nigdy nie widziałam. czasem zachodze salon obo do mojej immienniczki. moze nie jest super idealna ale sympatyczna i dokładna.

z powazniejszymi zmianami chodze do salonu na osiedlu

gosiunia84

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 29, 2009, 18:00:49 »
czy możecie dziewczyny podac numer telefonu do tej Pani Anety na Zamenhoffa.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 29, 2009, 19:00:06 »
091-3177056, to jest numer do salonu

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 29, 2009, 21:35:06 »
Evolution na Wróblewskiego - byłam pierwszy raz przed świętami, szybko, sprawnie i dokładnie tak jak chciałam. Na pewno nie raz jeszcze skorzystam, polecam szczerze.
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 30, 2009, 00:35:03 »
Jeśli chodzi o fryzjerkę dla panów, to polecam zakład pomiędzy księgarnią Remus a cukiernią 'Różowa"- kebab oryginalny turecki się tam równiez znajduje. Polecam osobiście tam właścicielkę salonu, panią Anię.
A jeśli chodzi o damską fryzjerkę to polecam pania Natalię również z salonu wymienionego powyżej, a także panią Anetę z salonu przy ulicy Zamenhofa- salon " Jola"
 Nie podobała mi sie atmosfera w salonie Look- koło ryneczku ( panie obgadywały się wzajemnie głośno przy klientkach i naśmiewały się z jednej z pracownic, kiedy ta wychodziła) . A w zakładzie "Biała Wilczyca" damska frzjerka oszukuje w sensie, że za każdym razem ma inną cenę na odrosty i jak się potem okazało miałam włosy zrobione jedynie na wierzchu, a pod spodem nic nie ruszone ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Ann

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 30, 2009, 14:47:22 »
Ja również polecam salon Evolution bardzo miła i fachowa obsługa. Włosy robią świetnie i za przyzwoitą cenę. ;)

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 30, 2009, 15:02:52 »
Na ulicy Morelowej w domku jednorodzinnym (takim zielonym-jeden jest tylko taki więc się wyróżnia) przyjmuje babeczka, która jest stylistką, nie jest bardzo droga, ale za to rewelacyjna!!! Polecam. Bardzo dużo moich koleżanek tam chodzi i są zadowolone.
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

dareks74

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 08, 2010, 19:40:23 »
zdecydowanie odradzam salon fryzjerski na ulicy Szkolnej w starych Policach!Pani bardzo miła lecz strzyżenie w jej wykonaniu to dramat!

Offline agunia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 14, 2010, 23:49:00 »
Ja polecam Panią Laurę z Kingi. Pierwszy i jedyny fryzjer od którego wyszłam zadowolona i zrobiła mi włoski tak jak chciałam :) Zgadzam się z opinią na temat pracowni Look. Poszłam tam po zrobionym wywiadzie, że właścicielka jest najlepsza i w ogóle uch ach same rewelacje. A co ona mi z włosami to istna masakra. Trzymała farbę za długo, kolor brąz wyszedł ciemny, matowy i koloru węgla, a blond pasemka zrobiły się platynowe!!! Do tego włosy jak spiralki takie były popalone  :thumbdown: Nigdy więcej i każdemu odradzam.

Offline el-ka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 26, 2010, 12:14:13 »
Ja polecam saoln koło Dobosza:) ekstra cięcie:)

Offline Victory

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 26, 2010, 15:58:00 »
Cytat: "palana"
Na ulicy Morelowej w domku jednorodzinnym (takim zielonym-jeden jest tylko taki więc się wyróżnia) przyjmuje babeczka, która jest stylistką, nie jest bardzo droga, ale za to rewelacyjna!!! Polecam. Bardzo dużo moich koleżanek tam chodzi i są zadowolone.


 Stylizacja
Agnieszka Drzewiecka
ul. Morelowa 9
Police 72-010
Tel.+48 091 333 21 26
Kom: 502 528 673

www.miwaart.eu
e-mail miwaart@miwaart.eu

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 27, 2010, 10:26:44 »
Cytat: "Victory"
Cytat: "palana"
Na ulicy Morelowej w domku jednorodzinnym (takim zielonym-jeden jest tylko taki więc się wyróżnia) przyjmuje babeczka, która jest stylistką, nie jest bardzo droga, ale za to rewelacyjna!!! Polecam. Bardzo dużo moich koleżanek tam chodzi i są zadowolone.


 Stylizacja
Agnieszka Drzewiecka
ul. Morelowa 9
Police 72-010
Tel.+48 091 333 21 26
Kom: 502 528 673

www.miwaart.eu
e-mail miwaart@miwaart.eu


Wszystko super, ale odrobina dziegciu :| Jak można zrobić błąd na stronie www i puścić takie coś w świat?  
Ze strony głównej:
Cytuj (zaznaczone)
"Wiedza ta, przekazywana jest w prosty sposób klientką, aby wiedziały jak dbać i pielęgnować dłonie i stopy w domu. "


Dalej - zakładka współpraca i wymieniony adres w postaci:
Cytuj (zaznaczone)
ul. Aleja Bohaterów Warszawskich 11/4

Ulica? Aleja? Co w końcu? Aha. Takowej w Szczecinie raczej nie ma...

Sama stronka - jak najbardziej fajna, podoba się i dość przejrzyście skontruowana.
Wielki plus za zamieszczenie pełnego cennika usług.  
Przepraszam za upierdliwość w wytykaniu powyższych, ale nie ma ona nic wspólnego z konkurencją, a jedynie z tym, że to po prostu razi w oczy.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Ania78

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 16, 2010, 08:25:07 »
Cytat: "aicha"
Obleciałam juz wszystkie salony fryzjerskie w Policach i zdecydowanie polecam Studio Evolution u Dobosza.Bardzo miła atmosfera ,dziewczyny naprawde wiedzą co robią.Pozatym mają świetne solarium. Polecam wszystkim.

Ja radzę uważać na Evolution w Policach. Przy umawianiu się Pani blondynka w długich włosach- chyba kierowniczka, powiedziała że pofarbowanie odrostów na moich włosach to będzie koszt 100zł. Zadowolona umówiłam się i przyszłam. Ta sama Pani pofarbowała mi odrosty, tyle, że jak doszło do zapłaty to wysłała jakąś praktykantkę i kazała mnie skasować 180zł!!! :spiderman:
Ogólnie atmosfera była niemiła, Pani robiła odrosty z łaską. Efekt farbowania był owszem bardzo dobry, ale czułam się tam jakbym była za karę a nie dla przyjemności.
Nie polecam!!!!

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 16, 2010, 08:30:40 »
Cytat: "Ania78"
i kazała mnie skasować 180zł!!!
180 zł za pomalowanie odrostów?! Aż niemożliwe! Jakie świństwo! :thumbdown:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"