Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zjeść kebaba?  (Przeczytany 109577 razy)

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #120 dnia: Kwietnia 22, 2010, 21:13:48 »
Ja na razie jadłem kebaba z budki pod Kingą i z drugiego ich punktu na Mieszka czy Długosza,nie wiem dokładnie jaka tam jest ulica.
Duuuzo mięska,dobry sosik
Ogólnie pycha!
Na razie nie ma podpisu......

Offline Welma

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #121 dnia: Kwietnia 23, 2010, 19:03:53 »
A mnie smakuje na Bankowej obok Fausta :) zawsze świeże surówki i pyszne mięsko, lekko ostre   :razz:
W Szczecinie kiedyś jadłam w McKwaku (nie wiem jak się pisze) na Bramie portowej i ten był suuuper, nie dość, że wielki to pyszny niesamowicie   :thumleft: Nie wiem jak jest teraz, bo dawno nie byłam.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #122 dnia: Kwietnia 24, 2010, 19:41:52 »
Byłem na PCK, ogólnie ok, ale bez szału. Szkoda, że tylko jedna osoba za ladą do obsługi. W ciągu 5 min zrobiła się niezła kolejka. Ja miałem szczęście bo byłem krótko przed tymi ludźmi :lol2:

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #123 dnia: Kwietnia 24, 2010, 23:40:18 »
Cytat: "speedbax"
Szkoda, że tylko jedna osoba za ladą do obsługi.

to właśnie uważam za jedyną wadę tego lokalu. czas oczekiwania jest dużo za długi i to często zniechęca.no, może drugą wadą jest to, że w weekend powienien być trochę dłużej otwarty....
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #124 dnia: Kwietnia 25, 2010, 17:27:42 »
Cytat: "speedbax"
Byłem na PCK, ogólnie ok, ale bez szału. Szkoda, że tylko jedna osoba za ladą do obsługi. W ciągu 5 min zrobiła się niezła kolejka. Ja miałem szczęście bo byłem krótko przed tymi ludźmi :lol2:

Ja po pochlebnych opiniach na forum takze wybralem sie na PCK i w pelni sie z Toba zgadzam. Lokal ladny, obsluga mila. Co do kebaba to tak jak powiedzial kolega wczesniej - bez szalu. Surowka jak dla mnie slabiutka, jakby skladala sie tylko z jednego skladnika.

Na Starych Policach nie ma juz kebaba, jest natomiast Grill Bar. Sa jakies nowe pozycje, wiec wybiore sie i zdam relacje :)

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #125 dnia: Kwietnia 25, 2010, 17:50:25 »
Cytat: "Opaler"
Surowka jak dla mnie slabiutka, jakby skladala sie tylko z jednego skladnika.
właśnie niedawno jadłam kebaba z surówką i REWELACJA!!! najlepsza suróweczka, jaką jadłam w kebabie: dwa rodzaje kapusty, dwa rodzaje papryki, ogóreczek i jeszcze jakieś pyszności. dla mnie pycha! :razz:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

nefretete

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #126 dnia: Kwietnia 25, 2010, 17:56:24 »
najlepiej tam gdzie były hotele tam są dobre i dosyc duze oraz w lido są swieze i dobre :)

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #127 dnia: Kwietnia 25, 2010, 18:00:23 »
Cytat: "nefretete"
w lido
w lido moja bratowa tak się zatruła, że nie wiem. blee... nie ma rewelacji tam... i te gapiące się ekspedientki na spożywających na sali- żenujące...
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline Magdalena

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 09, 2010, 19:54:47 »
Cytat: "grubcia1982"
Cytat: "Opaler"
Surowka jak dla mnie slabiutka, jakby skladala sie tylko z jednego skladnika.
właśnie niedawno jadłam kebaba z surówką i REWELACJA!!! najlepsza suróweczka, jaką jadłam w kebabie: dwa rodzaje kapusty, dwa rodzaje papryki, ogóreczek i jeszcze jakieś pyszności. dla mnie pycha! :razz:


Też tam jadłam i to nie raz -pyszne, surówka tam wcale nie składa sie z jednego składnika, ale z wielu kapusty, ogóreczki, papryczki itp. Na pewno będe tam częściej, a i jak dla mne to obsługa super :)  :chef:

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 09, 2010, 20:06:50 »
Niedaleko Komuny Paryskiej jest nowa budka z kebabem (vis-a-vis przystanka 101, 107 dla autobusow jadacych w strone Polic), prowadzi ja 2 turkow. Bardzo mila obsluga. Duzy kebab kosztowal 8zl. Co mnie w nim urzeklo? Roznorodna surowka, duzo mielonego miesa na dole kebaba jak i na gorze (nie wszyscy lubia mielone mieso), zamiast keczupu czy musztardy dodawane byly sosy tworzone na bazie jogurtu/smietany. Z czystym sumieniem moge polecic to miejsce osobom, ktore lubia kebaby z miesem mielonym.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #130 dnia: Maja 09, 2010, 21:20:49 »
Cytat: "Magdalena"
Też tam jadłam i to nie raz -pyszne, surówka tam wcale nie składa sie z jednego składnika, ale z wielu kapusty, ogóreczki, papryczki itp. Na pewno będe tam częściej, a i jak dla mne to obsługa super  
właśnie teraz moja bratowa zamawiała hamburgera do domu i przywiozła je pani. jeden był dobry, a drugi okropny. mało surówki- sama kapucha, bułka mocno przypieczona że zęby się "łamały". a kotlet po brzegach zjarany, że aż śmierdział i był cienki jak papier. nie wiem od czego to zależy- może od tego, kto akurat ma zmianę w pracy...
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #131 dnia: Maja 10, 2010, 11:53:05 »
Cytat: "Opaler"
Niedaleko Komuny Paryskiej jest nowa budka z kebabem (vis-a-vis przystanka 101, 107 dla autobusow jadacych w strone Polic), prowadzi ja 2 turkow. Bardzo mila obsluga. Duzy kebab kosztowal 8zl. Co mnie w nim urzeklo? Roznorodna surowka, duzo mielonego miesa na dole kebaba jak i na gorze (nie wszyscy lubia mielone mieso), zamiast keczupu czy musztardy dodawane byly sosy tworzone na bazie jogurtu/smietany. Z czystym sumieniem moge polecic to miejsce osobom, ktore lubia kebaby z miesem mielonym.


Odnośnie tureckiego kebaba, to odwiedziłem ostatnio punkt z "oryginalnym tureckim kebabem" obok "Kingi" i się zawiodłem. Zamówiłem dużego kebaba w bułce, fakt był duży, dużo mięsa, surówek, ilościowo ok. Mięso natomiast - tragedia, w smaku sama chemia, daleko mu było do smaku "oryginału". Chyba odpuszczę sobie to miejsce na jakiś czas.

martaunia

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #132 dnia: Maja 10, 2010, 20:30:39 »
Ja też ostatnio skusiłam się na tego tureckiego spod Kingi i połowę wyrzuciłam do kosza. Nie dało się tego jeść....zamówiłam kebaba z sosem czosnkowym, którego, jak się później okazało wcale nie było.....ale najgorsze to było te mięso...w życiu takiego "czegoś" nie jadłam.  Mięso było tak słone, ze nie szło jeść. Najsmaczniejsza w tym kebabie była jedynie  bułka....

Offline Magdalena

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #133 dnia: Maja 10, 2010, 21:45:37 »
Smakuje mi też kebab na wróbla w pizzeri desperados.

roman

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #134 dnia: Maja 25, 2010, 21:28:04 »
Apropo kebaba to ten nowo otwarty na PCK wcale nie jest taki rewelacyjny, surówki są obleśne nic w nich nie ma smacznego, długo się czeka na to by zjeść bo ciągle jest nowa obsługa ( i jedna dziewczyna za ladą na taki kebab) można umrzeć z głodu. Jedyne co mi się podoba to wystrój to tyle. Po za tym często się mylą jeżeli chodzi o sosy, chciałem mieszany a dostałem tak ostry że nie dało się tego zjeść. Także wole jeść gdzie indziej i polecam osobiście u Zbycha lub Akropolis jak już.  ;D