Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zjeść kebaba?  (Przeczytany 107481 razy)

Offline boho

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 30, 2009, 23:18:28 »
U Zbyszka  nie zabardzo mi odpowiada czerwona kapusta i mnóóóóstwo cebuli.  Natomiast w Akropolisie rzeczywiscie troszeczkę malo jak na proponowaną cene ;] Ten od Turka - wzielam raz z chlopakiem ostry - i przyprawa nas doslownie rozwaliła, piekło  nas tak że bylismy gotowi pić z kałuży :P:P ale nie powiem, smakowało - i chyba narazie jak dla mnie jest na 1 miejscu. ;) Kebab ze Sportu - nie jadłam , ale znajmi mowil izę nie zabardzo ;) muszę jeszcze tylko sprobować  tego z desperadosa. ;]

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 31, 2009, 00:38:52 »
Kebab ze sporta to mięso z szynki <lol2> po prostu gotowana <lol2>,
Kebab u Turka (jimiego) najlepszy ! w sumie równomiernie z Akropolisem, teraz zawsze biorę kebaba z frytkami z podwójnym mięsem :P i nie narzekam :D
Robak

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 31, 2009, 23:09:56 »
a mi smakuje ten kebab koło sklepu, czy tam w sklepie 'maciuś', lubię go za to, że ma dużo sosu i zawsze jakoś ładnie ułożą surówkę :P później kebab u turka, ale w bosforze na mieszka, u turka koło kingi także może być, a w akropolisie już nie kupuję, bo pani nigdy nie mówi dzień dobry, ogólnie jest gburowata no i co najważniejsze, nie lubię jak czyści szyby, bo środkiem czystości wali po surówkach-zapomniałbym o robakach ale już nie obrzydzam (mowa o tym koło kościoła, ten na bankowej też miło wspominam)

p.s. u zbyszka wolę nie komentować, bo tam jest dość specyficzny kebab, już nie mówię o atmosferze lokalu.. prl

Offline boho

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #48 dnia: Września 01, 2009, 00:17:10 »
brakuje kfc, co nie? :) heh a tyle razy sobie obiecujemy że koniec z fast foodami. ;]

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #49 dnia: Września 01, 2009, 00:58:52 »
Cytat: "rbk"
później kebab u turka, ale w bosforze na mieszka, u turka koło kingi także może być


Kolego rbk,  nie wiem czy wiesz ale ten bosfor na mieszka i ten koło kingi to jest jeden właściciel :)
Robak

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #50 dnia: Września 01, 2009, 03:22:55 »
tak, wiem! dlatego napisałem, co napisałem

a kfc.. brakuje-to fakt

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #51 dnia: Września 01, 2009, 09:33:26 »
jak w szczecinie to na rayskiego

Demon Wąż

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #52 dnia: Września 01, 2009, 11:37:34 »
Turas na miecha co cieniej posypuje. W sportowej jest ok i despero też.

Kraszek

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #53 dnia: Września 01, 2009, 12:20:17 »
Najlepiej jeść u Jimmiego.. :) nie dość że ma dobre kebaby, rolasy itd.. to bardzo miła obsługaa :PP hehe.. Polecam ;) Turka koło Kingi :)

Dawid

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #54 dnia: Września 01, 2009, 13:28:28 »
Cytat: "bajtek5"
Najlepszy Kebeb w Akropolisie na Bankowej !!! U Turka słabo jest .... walą jedną tylko surówkę , mało sosu i  jakiegoś mięsa... napewno nie z Barana.


Nie wiem jak z kebabami, ale ostatnio zamówiłem tosta, to był zimny, wręcz lodowaty, bo rzekomo akurat w ten dzień zepsuła się tostownica, a w środku nie było ani grama sera, same pieczarki... za 4.40zł.

Więcej tam nie zjem.  :spiderman:

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #55 dnia: Września 01, 2009, 14:19:57 »
Jeśli chodzi o tosty,to nie ma lepszych niz z budki z kurczakami pod Kingą.Oczywiście jeśli jest ta starsza pani,co pracuje tam od patu lat.Nigdy nie trafiłem na jakąś lipę,typu za mało sera czy niedopieczony.
Na razie nie ma podpisu......

smutnyjakbarszc

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #56 dnia: Września 01, 2009, 17:08:10 »
Tosty w budce koło kingi? Już nie. Byłam tam w pół do 10, czekam w kolejce kilka minut, a ta "pani" do mnie z ryjem (przepraszam) że ona kończy o 10 i nie będzie mnie obsługiwać już. Ja rozumiem, każdy ma gorsze dni, no ale heloł. Klient, nasz pan. Grzybowa: tak czy nie?

Vipek007

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #57 dnia: Września 01, 2009, 17:53:05 »
Cytat: "smutnyjakbarszc"
no ale heloł.

Śmiesznie to wygląda. ;)

Szkoda w ogóle pisać o tych kebabach i innych fast foodach. Teraz to tak to zdrożało... Dla mnie kebab nie powinien kosztować więcej niż 6 zł, a takiego trudno znaleźć (nie piszę tylko o Policach), a jeśli kosztuje już np. 8 zł to jakość powinna być zadowalająca, jak i ilość, chociaż i tak wiemy, że każdy chce zaoszczędzić, więc ostatnio trudno takie coś znaleźć. Zresztą szkoda gadać, bo ten typ "zaopatrzenia" jest często żałosny. Niedługo kebab zwykły będzie trudno znaleźć za 10 zł, a z frytkami będzie kosztował 15 zł. ;)

Komi

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #58 dnia: Września 02, 2009, 20:20:18 »
kebab za 6zł to smacznego ci życzę ,co to musiał by być za kebab  a z czego zrobiony.Smacznego jak takiego znajdziesz.

mateusz

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 06, 2010, 17:15:45 »
Odświeżę trochę temat ;D  Na PCK w nowych blokach - tam koło ryneczku otworzyli nowego kebaba, co dla mnie najlepsze są dwa rodzaje mięsa do wyboru, z kurczaka i świnki chyba