Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Klub Classic  (Przeczytany 53704 razy)

Cis

  • Gość
Classic
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 11, 2009, 05:07:03 »
Słuchajcie to ja jestem tym długowłosym barmanem i powiem wam ze wiekszosc tego co tu przeczytałem to prawda. Ale to Wy decydujecie czy przyjść do danego miejsca, to Wy decydujecie jak chcecie sie bawic. Klub Classic jest "stricte" klubem bilardowym i uważam ze może mieć miano takiego (chyba ze nikt nie był w olimpicu albo w championie) to moze miec odmienne zdanie, ale wtedy taki ktoś musi ze mną wygrac w bilard zeby móc gadac ze w Classicu są złe kije albo stoły. Bo w Classicu nauczyłem sie grac.......i to dobrze (sprawdźcie). Fakt klimatyzacja jest słaba, ale nie patrzycie ze klub ma juz kilka lat. Teraz trwają prace nad tym aby Classic był bardziej przyjazny. Telebim, muzyka nie tylko z szafy grającej, coś na ząb, promocje itp. Kilka miesiecy temu zorganizowaliśmy "Grand Prix" Polic gdzie przyjechali zawodnicy nawet z Niemiec zeby konkurowac z nami. Zapewniam Was ze Classic to nie speluna, a jesli ktos tak uwaza to niech mi wyjasni to w cztery oczy i powie dlaczego. Spotkacie mnie kazdego wieczoru po 20:00.......jeśli ktoś ma odwage......oczywiście.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2009-06-11, 05:15 ]
przestan sie mazac jak chcesz poznac klub Classic lepiej to chyba nie trafiłas na mnie. Wpadnij jeszcze ;) długowłosy braman :) lekcja bilarda free......a wierz mi ze warto ;)

ktpb

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 11, 2009, 08:55:38 »
Co prawda nigdy w Classicu nie byłem, za to mieszkałem blok obok. Postawiłem kiedyś tam na noc samochód - to był piątek... Nie klubu to wina, ale wychodzili sobie chłopaki - nawaleni jak autobusy w godzinach szczytu - i wyżywali się na samochodzie i to właśnie moim. Widziałem to ale przecież nie zszedłem na dół, no bo z czym? Na Policje dzwoniłem to przyjechali za 20 min kiedy było już cicho. Rano poszedłem zobaczyć pojazd - mój miał wyłamane lusterka, i powyrywane wycieraczki... Później się dowiedziałem kto mi to zrobił - śmieszne, jak kumpel potrafi wydać swojego kumpla, ale to inny temat.
Teraz jest spokojnie, dzięki tym kamerom. Naprawdę pomogły.

arkadia

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 11, 2009, 09:17:41 »
Mówisz o tych wyłączonych od paru ładnych tygodni kamerach? Czy może tych z tyłu, które należą do banku?
Wcale nie jest bezpiecznie i wcale nie jest przyjemnie.
<Cis> zacznij lepiej sprzątać skoro to ty tam jesteś barmanem zamiast gadać o d...ie marynie z blondi. Z góry dziękuję.

Cis

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 11, 2009, 16:42:43 »
Kamery jak najbardziej działają tylko monitor jest wyłączony z pewnych powodów co nie znaczy ze materiał sie nie nagrywa. Juz wiele akcji było wyłapanych na tych kamerach. Słuchajcie (zwłaszcza Ty arkadia) po pierwsze Classic to nie jest klubem z super wysoką klasą i nie przychodzi do niego niewiadomo jaka klientela (patrz lokacja klubu). Czyli w myśl zasady jaki klient taka obsługa. Po drugie połozenie klubu w takiej nieciekawej dzielnicy sprzyja temu ze czasem zdarzą sie zadymiarze na co my nie mamy zadnego wpływu bo nie mozemy ich nie wpuścic, a panowie policjanci albo nie mają wolnego patrolu albo przyjezdzają za późno. Ochrona lokalu usunie takich delikwentów ale tylko tyle, a oni zawsze mogą wrócić. Po trzecie ostatnio odszedł barman dlatego ja teraz stoje cały czas, a gdyby ktoś wiedział ile mam obowiązków to by nie skarżył sie na głupoty. Po czwarte jeśli chcesz czyściej arkadia to sama o to zadbaj i powiedz koleżankom zeby tez dbały to uwierz mi ze bedzie napewno lepiej, ale tez dla uspokojenia twojego sumienia obiecuje ze bardziej sie postaram  ;D

fajrant_

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 12, 2009, 16:17:12 »
Nie widzę absolutnie żadnych wad klubu Classic. I co z tego ,ze kamery są niepodłączone albo w toaletach brak papieru skoro wchodzi się do pubu i widzi się....JEGO.Ciska.
Czyż to nam nie wystarczy?

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 12, 2009, 18:12:06 »
pfff dla mnie to prawie pub 3:P melina i tyle;d

Cis

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 12, 2009, 19:50:25 »
Cytat: "samtron8787"
pfff dla mnie to prawie pub 3:P melina i tyle;d


najwidoczniej nigdy nie byłes w pubie trzech, ale darmowy wpie...... mozna dostac takze w akademii. zapraszam. I tak wiem ze opinii niektórych osób nie zmienie wiec po co sie produkowac.

laska

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 17, 2009, 18:12:00 »
Teraz jest "super" w classicu ,muzyka gra do białego rana ,tak więc cala najbliższa okolica może sobie spać przy muzyce !!!

arkadia

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 17, 2009, 21:42:02 »
O muzyce nawet nie wspominaj... Mieszkam na tym osiedlu, więc coś o tym wiem. Ostatnio to chyba codziennie imprezki do białego rana się odbywają. Nic tylko pogratulować temu, kto tam "szefuje". Po prostu fantastycznie...
Pub trzech absolutnie się różni... chyba tym, że classic jest w piwnicy i właściciele najwidoczniej myślą, że tego nie słychać buehehe.

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 17, 2009, 23:42:09 »
Cytat: "samtron8787"
pfff dla mnie to prawie pub 3:P melina i tyle;d


kolego powiem Ci tak skoro myślisz że to spelnua to może właśnie sam ją robisz, przyjdź zobacz,oceń a nie z góry oceniasz klub z przed 4 lat gdzie działo się więcej. Teraz masz porządek,CISKA :P , spokój !

Cytat: "arkadia"
O muzyce nawet nie wspominaj... Mieszkam na tym osiedlu, więc coś o tym wiem. Ostatnio to chyba codziennie imprezki do białego rana się odbywają. Nic tylko pogratulować temu, kto tam "szefuje". Po prostu fantastycznie...
Pub trzech absolutnie się różni... chyba tym, że classic jest w piwnicy i właściciele najwidoczniej myślą, że tego nie słychać buehehe.


A Tobie Arkadia jeżeli muzyka przeszkadza to podejdź do szafy wrzuć monetę i wybierz sobie to czego chcesz słuchać, albo w ogóle nie przychodź. Po 2 klub umiejscowiony jest w piwnicy, pod bankiem, i powiem Ci z całą pewnością, że ten sprzęt co tam jest to nie słychać go już w obrębie 2-3 metrów po odejściu od lokalu.

Do czego się teraz przyczepicie??
Robak

arkadia

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 18, 2009, 07:48:40 »
Ty chyba ROBAK jesteś ze Szczecina skoro nie słyszysz tej łupanki...
Ludzie, ogarnijcie się. Nie po to były zebrania, spotkania w sprawie zamknięcia klubu, żeby znów działo się to samo.
A jak już tak koniecznie chcesz aby się do czegoś przyczepić to nie broń tak tego biednego barmana, bo wygląda to tak, jakbyś miętę do niego czuł. Pozdrawiam

mardomwik

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 18, 2009, 10:20:45 »
Witam Co do długowłosego barmana to naprawde chłopak gra bdb w bilarda ;)

Jacek80

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 18, 2009, 10:40:11 »
Arkadia jak jestes taka odwazna to przyjdz do klubu i powiedz to wlascicielowi lub barmanowi a nie sie wymadrzasz na forum...

P.S mardomwik dlugowlosy barman nie gra tak wcale dobrze  :>

arkadia

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 18, 2009, 12:07:13 »
Uwierz mi, że znam konkretniejsze lokale, gdzie obsługa jest PRZYJEMNA i TRZEŹWA, a co najważniejsze nie patrzy krzywo i nie burczy pod nosem. Powiedz mi jak z takim człowiekiem rozmawiać? Chyba jesteś niepoważny w tej chwili.
Zmywam się z tego forum faktycznie... NARA.

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 18, 2009, 16:28:30 »
arkadia, skoro znasz lepsze lokala tym bardziej w Policach to sobie chodź do innym :P a nie do Classica :)
Robak