Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec  (Przeczytany 18066 razy)

sosenka1981

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 19, 2008, 20:18:32 »
no niezle pojechaliscie po tej firmie hehehe, trudno, widze ze sila wyzsza ma racje, ja mam z firma avus dobre wspomnienia i chyba takie pozostana. moze interglobus zawiezie na lotnisko, tez sa ok, bo jechalam z nimi do berlina i goleniowa takze kilka razy. szczerze mowiac, napewno ktos dobrej woli znajdzie sie dla was zeby odwiesc na lotnisko za kilka zlotych, zycze powodzenia i udanej podrozy.

Offline Pan P

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 19, 2008, 22:29:31 »
zawsze zostaje taksowka.
Moneta przedstawia Antiocha Wielkiego.

mike79

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 22, 2008, 00:44:50 »
wielokrotnie sledze forum, ale dopiero post "ani" zmusil mnie do zalogowania. czytajac takie wylewne brednie, trace resztki wiaru w zdrowy rozsadek. od wielu lat jestem klientem Avusa - mozna byc pod wrazeniem ogromnego profesjonalizmu i wysokiej kultury jej pracownikow. Zawsze docieram komfortowo i na czas do celu. Kilkakrotnie moj samolot ladowal z opoznieniem, nigdy jednak nie mialem pretensji do wlascicieli, ze kierowca nie czekal 2 godzin - to absurd w stosunku do innych pasazerow. Na pochwale zasluguje fakt, iz firma stara sie zapewnic srodek zastepczy. A pozwole sobie jeszcze skomentowac, ze skoro 16-latka jest na tyle zaradna i biegla  by poradzic sobie z odprawa na lotnisku, to pewnie starczy jej rozumu na wybranie odpowiedniej taksowki do Polic z "ogromnego" dworca szczecinskiego. a jezeli ktos pisze " niestety przyzwyczaili nas" to moze niech zacznie kozystac z uslug jakiejs firmy krzak, jezdzacej starymi rupieciami, kryjacej sie po parkingach na autostradzie. tam nikt "niestety" nie przyzwyczaja do wygody i dobrego serwisu!

[ Dodano: 2008-11-22, 00:47 ]
Byc moze alternatywa bedzie polaczenie kolejowe z przesiadka przez Bhf. Schonefeld! Mnie komfortowe, ale skuteczne. W innym razie powodzenia

ania

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 22, 2008, 12:22:55 »
Cytat: "mike79"
wielokrotnie sledze forum, ale dopiero post "ani" zmusil mnie do zalogowania

miło mi, że dzięki mnie kolejna osoba dołączyła do forum
Cytat: "mike79"
czytajac takie wylewne brednie, trace resztki wiaru w zdrowy rozsadek

właśnie posiadam zdrowy rozsądek, bo myślę o innych pasażerach, jak już wspomniałam nam się zdarzało czekać po ok. 1 godziną na innych pasażerów, więc skoro ja czekam to kierowca na mnie też może zaczekać. no i również jak już pisałam co by było gdybym tym samolotem leciała ja z dwuletnim synem? też by mnie tak zostawili? korzystam właśnie z tej firmy ponieważ zabierają mnie z lotniska i odwożą pod sam dom- nie muszę się tluc  z dzieckiem jeszcze przez szczecin.
I jak byś nie zauważył nie tylko ja jestem niezadowolona z takiego traktowania klientów przez tą firmę. I wiesz co, całkiem inna sytuacja gdyby ta cała sprawa zdarzyła się w ciągu dnia a nie o północy. a niestety ta linia ma tylko loty wieczorne i tylko chyba 3 razy w tygodniu. (bo zaraz bym przeczytała "zacznij latać w dzień).

Brebis

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 22, 2008, 17:59:58 »
Cytat: "ania"
co by było gdybym tym samolotem leciała ja z dwuletnim synem

"Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka leciała tym samolotem, a tego lotniska wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by było. To wy byście staruszkę nie zabrali, tak? A to być może wasza matka!"  :rotfl:   ;D  :rotfl:

ania

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 22, 2008, 19:05:17 »
wybacz Brebis ale nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Mąż mnie poinformował, że to podobny cytat w "Misiu (MIŚ)" był ale ja chyba jestem za młoda, bo film może raz oglądałam ale nie rozumiem co to ma do tego tematu?? Nie ważne kto by to był, starszy, młodszy, zdrowy,chory- kierowca powinien zaczekać, skoro pasażer ma miejsce zarezerwowane!! i sądzę, że nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji ponieważ każdy będzie bronił swoich racji, i jeszcze jakaś kłutnia z tego wyniknie(jak w innych tematach) nie potrzebnie.  tematem miały być firmy kursujące 1 stycznia na lotnisko do berlina,i potrzebne informacje uzyskałam, za które bardzo dziękuję.

Offline Pan P

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 24, 2008, 11:26:44 »
Nie wiem o co cho. Kierowca zalatwil srodek zastepczy, nie ma problemu zeby taksowke wziasc z dworca szczecinskiego na telefon badz z parkingu.  Pomysl o wspolpasazerach, niektorzy moze juz czekali swoja godzine, i czekac kolejne dwie albo i dluzej, bo nie wiadomo czy opoznienie nie bedzie wieksze, bez sensu.

Moim zdaniem szukasz dziury w calym. A te wstawki co by bylo z dzidzią to typowo kobiece smieszne i glupiutkie gadanie :-)

pozdrawiam
Moneta przedstawia Antiocha Wielkiego.

sosenka1981

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 25, 2008, 18:51:45 »
Cytat: "Brebis"
Cytat: "ania"
co by było gdybym tym samolotem leciała ja z dwuletnim synem

"Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka leciała tym samolotem, a tego lotniska wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by było. To wy byście staruszkę nie zabrali, tak? A to być może wasza matka!"  :rotfl:   ;D  :rotfl:

h

heheheh tekst z misia, jak zawsze na temat...
i pamietajcie nie przywozcie mniej pasazera niz wywiezliscie z kraju
hi hi hi

Nara 76

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 27, 2009, 19:49:13 »
Czy aby firma AVUS jest taka profesjonalna ? Po ostatniej rezerwacji nigdy więcej a korzystałem z usług tej firmy przez 4 lata. Kiedyś był pełen profesjonalizm teraz po prostu zostajesz petentem. Szkoda. Życzę przyjemnych rezerwacji i rozwiązywania problemłów o ile zaistnieją.
Już nie ich pasażer. :razz: