Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec  (Przeczytany 18022 razy)

ania

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« dnia: Listopada 17, 2008, 13:22:13 »
Czy jest szansa że 1 stycznia 2009r będą kursowały busy z polic na lotniska do niemiec? moi rodzice muszą się dostać na lotnisko w Berlin Schönefeld i już teraz martwimy się czy czymś się tam dostaną, ewentualnie może to być kurs ze szczecina. Pytanie tylko czy jakaś firma będzie jeździć tego dnia? z góry dziękuję za jakie kolwiek odpowiedzi i podpowiedzi.

onlyou_111

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 17, 2008, 15:23:29 »
Najlepiej po prostu zadzwonić do kilku firm i zapytac i przy okazji zarezerwowac sobie miejsca.
Mam kilka wizytówek ale w domu teraz jestem w pracy więc nie podam numerów ale w sieci też bez problemu znajdziesz namiary na firmy, które oferują takie przejazdy.

Offline Bast3k

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 17, 2008, 15:26:40 »
polecam http://www.interglobus.pl/ - całkiem wygodnie i niedrogo.

onlyou_111

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 17, 2008, 15:29:39 »
poza tym na Police raczej bym nie liczyła. w szczecinie prędzej znajdzie się coś na 1 stycznia.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 17, 2008, 16:00:04 »
Spróbuj na www.berlinia.eu
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

ania

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 17, 2008, 18:20:35 »
ślicznie dziękuję za odpowiedzi, numerki telefonu i strony przekazane rodzicom, oni już sobie coś wybiorą. ale jak ktoś jeszcze zna jakeś inne firmy to bardzo proszę o namiary.

sosenka1981

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 17, 2008, 20:59:09 »
w policach kolo delikatesow jest biuro 1000 miast, tam gdzie byl zegarmistrz. kilka razy zamawialam taxi wlasnie z tego miejsca do berlina, szybko, tani i znaja objazdy w razie gdyby byly korki

ania

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 17, 2008, 22:02:39 »
sosenko1981 zawsze korzystalismy(cała nasza rodznika) z ich usług, z tego co wcześniej mówili raczej nie będą kursować tego dnia, dzsiaj wysłałam im meila z pytankiem i czekam na odpowiedź. chociaż ostatnio strasznie zawiodłam się na nich, prosty przykład, samolot ma opóźnienie, i ląduje grubo po północy, kierowca stwierdza, że nie będze czekał na jeszcze jedną osobę i sobie jedzie do polic, a 16-nastolatka sama zostaje, no dobrze może jej załatwili miejsce w jakiejś szczecińskiej firmie, ale niestety transport tylko do dworca głównego.... dalej radź sobie sama, i co, jest koło 3 w nocy, i dziewczyna sama na dworcu głównym. niestety avus przyzwyczaił nas klientów do tak wysokich standardów(odbiór spod domu i przywóz pod dom), więc niech dalej świadczą takie same usługi. tak się zastanawiam co by było gdybym tym samolotem leciała ja sama z dwuletnim synem- też by się kierowcy 40 min. nie chciało czekać?? i z tego co wiem to nie jest pierwszy przykład takiego traktowania klientów. chyba mają ich za dużo. ale zboczyłam z tematu... ale co się stanie jeśli biuro potwierdzi,że jeżdżą a kierowca sobie nie przyjedzie bo mu się nie będzie chciało 1 stycznia jeźdźić??

Brebis

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 18, 2008, 00:54:36 »
Moźna na to spojrzeć też w ten sposób, że kilku czy kilkunastu innych pasażerów śpieszących się do domu nie ma ochoty czekać na jedną zdrową osobę, która do tego ma załatwione miejsce w innym busie. Te inne osoby napisałyby tutaj, że bus miał odjechać np.o 23.00, a miał opóźnienie i jaka to be firma. Każdy kij ma dwa końce.
A pretensje miałbym do przewożnika lotniczego, tak naprawdę to on był winien i to jego bym oskarżał, a nie firmę, która chciała odjechać zgodnie z planem. Ale trudno oskarżać na forum Central Wings czy Thebestkochanaanglia :-). łatwiej przewoźnika, który trzyma się rozkładu jazdy.

ania

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 18, 2008, 08:52:35 »
Cytat: "Brebis"
kilku czy kilkunastu innych pasażerów śpieszących się do domu nie ma ochoty czekać na jedną zdrową osobę, która do tego ma załatwione miejsce w innym busie.

maksymalna liczba osób w samochodzie to 7, i to miejsce w innym busie załatwiał sam kierowca na lotnisku.

Cytat: "Brebis"
Ale trudno oskarżać na forum Central Wings czy Thebestkochanaanglia

nie latamy tego typu liniami, a jej samolot miał opóźnienie ze względu na pogodę

Cytat: "Brebis"
łatwiej przewoźnika, który trzyma się rozkładu jazdy

w tej firmie czas rozkładu jazdy jest dostosowany do klientów, jak odbierze komplet pasażerów wtedy wraca.

Cytat: "Brebis"
Każdy kij ma dwa końce

sama niejednokrotnie czekałam na innych pasażerów więc dlaczego inni nie mogli poczekać na nią.
 ale to nie ten temat, pytanie było: które firmy jeżdżą 1 styczna na lotniska? dlatego przepraszam za odejście od tematu

sosenka1981

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 18, 2008, 19:04:15 »
aha dwa lata temu lecialam z londynu do berlina, i wlasnie mnie odbieral kierowca z 1000 miast, samolot opoznil sie chyba z dobre kilka godzin a winne byly temu mgly, dzieki bogu kierowca na mnie poczekal, ma za to placone i to pewnie dobrze, moze ludzie nie chcieli czekac, marudzili zeby jechac, bo tak tez moglo byc, a kierowca widzi z reszta kiedy ma samolot ladowac na ekranach. ja bym poczekala na kazdego opoznionego pasazera. akurat ja mieszkam w newcastle i czekaja mnie zawsze dwa loty do polski z przyczyn odemnie nie zaleznych, zazdroszcze tylko tym co maja prosta droge do domu

ania

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 18, 2008, 21:35:22 »
sosenka1981 nie wiem czy wiesz,że 1000 miast to nazwa biura turystycznego, ale firma która prowadzi przewozy to właśnie "avus". I jak już wcześniej wspomniałam korzystamy z ich usług dobre kilka lat (zanim pojawił się oddział w policach). to była ich taka pierwsza wpadka, i mam nadzieję że ostatnia.  no i avus 1 stycznia ma wolne.

Brebis

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 18, 2008, 21:48:01 »
Gdybym był w tym busie i kilka godzin czzekał na jednego pasażera, to byłaby moja ostatnia podróż z takim przewoźnikiem. Sorry, ale prawa rynku są jasne, punktualność się liczy. Niech martwi się przewoźnik lotniczy. Naprawdę patrzycie tylko ze swojego punktu siedzenia. A chciałbym was widzieć w roli pasażera, który przylatuje na weekend i 3 godziny z tego weekendu spędza w busie czekając na jakiegoś jednego pasażera z innego samolotu. Macie chore podejście.

piotrus^

  • Gość
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 19, 2008, 00:44:03 »
Nie powiem ktory przewoznik (ale jeden z w/w na litere A). Jechalem na lotnisko, na granicy niemieccy celnicy sciagneli tego busa do szczegolowej kontroli. Celnicy mieli jakies zastrzezenia i chcieli mnie dokladnie przetrzepac. I juz zostalem w Kolbaskowie bo kierowca busa stwierdzil ze nie moze czekac bo "jeden Hiszpan zaspal na samolot i teraz sie bardzo spieszy, nastepny bus Pana zabierze" (!)Szczescie ze mialem jeszcze do wykorzystania 2 dni urlopu bo nastpny bus nawet nie zwolnil;/ Na szlabanie zlapalem busa tej firmy jadacego do Szczecina... kierowca zazadal 20 zloty! Stracilem hajs za wykupiony bilet na samolot i za bilet na busa. Zostalem na granicy bez zlotowki ani Euro (w kieszeni tylko angielska Visa a na przejsciu bankomatow brak). Jakby ktos chcial nazwe tej firmy to podam na prv;] Tak sie chyba klientow nie traktuje;] Na kolejny lot zawiozl mnie znajomy bo juz mialem dosyc tych wszystkich busow ;-) (juz nie bede pisal o zzrzutce na mandat na autostradzie w Niemczech;p)
No a pare tygodni po tym stwierdzilem ze wole jezdzic do pracy autobusami MZK i jeb(cenzura) w ch(cenzura) ta robote w UK;-)

Offline cyberrobo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Berlin] 1 stycznia- bus na lotnisko do niemiec
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 19, 2008, 11:22:43 »
Może prywatnie ktos zawiezie na lotnisko tylko podejrzewam że cena nie bedzie zbyt niska