Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Grzyby  (Przeczytany 115664 razy)

kod-88

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #270 dnia: Września 15, 2010, 16:36:48 »
Grzyby grzyby to jakaś paranoja na teren Z.CH. Police pracownicy przynoszą swoje nazbierane grzyby i suszą je w suszarkach na ubrania , smród bród a na dodatek nie ma gdzie wysuszyć ciuchów .

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #271 dnia: Września 15, 2010, 17:00:54 »
Smród od suszonych grzybów? Pierwsze słyszę. :S

Ogółem to nie bulwersuj się, idź na spacer or sth.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

qwertyyyyy

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #272 dnia: Września 15, 2010, 17:09:57 »
Ja wczoraj bylem przed Brzózkami i jestem zadowolony :D 2.5 godz. 3 pełne duże wiadra i reklamówka :D

A grzyby suszone nie śmierdzą tylko ładnie pachną :)

Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #273 dnia: Września 15, 2010, 20:03:16 »
Cytat: "qwertyyyyy"

A grzyby suszone nie śmierdzą tylko ładnie pachną :)



to juz kwestia gustu...

kod-88

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #274 dnia: Września 15, 2010, 22:51:22 »
Cytat: "KrP"
Smród od suszonych grzybów? Pierwsze słyszę. :S

Ogółem to nie bulwersuj się, idź na spacer or sth.



Nie bądź taki cwaniak ,  owszem grzyby ładnie pachną ,ale czy wyobrażasz sobie zapach suszonych grzybków na wszystkich swoich ubraniach wyjściowych w których po pracy jedziesz do kina?? lub gdziekolwiek do ludzi ??

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #275 dnia: Września 16, 2010, 10:41:43 »
Akurat niedawno suszyłem w suszarce pełnej grzybów. Nic nie przeszło zapachem.

Poza tym kto o zdrowych zmysłach jeździ na Zakłady (na produkcję) w ciuchach wyjściowych? :S
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #276 dnia: Września 16, 2010, 12:45:35 »
też myślę, że ten zapach to kwestia gustu, mój nastoletni syn nie każe mi już zbierać grzybów, bo mówi, że go już mdli od tego zapachu w domu ;) albo też słyszałem, że suszone grzybki przypominają zapach nieświeżych skarpetek  :lol2:

kod-88

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #277 dnia: Września 16, 2010, 12:57:49 »
NIE NAPISAŁEM ŻE GRZYBY BYŁY SUSZONE NA PRODUKCJI TYLKO W SUSZARCE NA UBRANIA A TAKOWA ZNAJDUJE SIĘ NA SZATNI <GŁUPIO MĄDRY PAN >

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Grzyby
« Odpowiedź #278 dnia: Września 16, 2010, 19:44:43 »
Pochwalę się i ja. Sobota, 8-11, sam. Tym razem kawałek za Tanowem w kierunku Dobieszczyna.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #279 dnia: Września 16, 2010, 21:04:02 »
Cytat: "kod-88"
NIE NAPISAŁEM ŻE GRZYBY BYŁY SUSZONE NA PRODUKCJI TYLKO W SUSZARCE NA UBRANIA A TAKOWA ZNAJDUJE SIĘ NA SZATNI <GŁUPIO MĄDRY PAN >


O rly?

Dziś pojechałem w trasę, za Wałczem się zatrzymałem i z narzeczoną wyskoczyliśmy na chwilę w las. To co zobaczyliśmy to po prostu masakra, grzyb na grzybie (trujaków tyle, że aż oczy bolą). Oto zbiory zebrane w nie wiem, pół godzinki jakoś. Była godzina 17 gdzieś, a ludzie nadal przyjeżdżali zbierać. Nie wyobrażam sobie co tam musiało się dziać na początku wysypu. :S









Tyle prawdziwków w jednym miejscu jeszcze nie widziałem. :S Jakbyśmy nie musieli jechać dalej to pewnie byłoby więcej, ale może w sobotę uderzymy znowu.

Dodam jeszcze, że spotkałem jakiegoś dziadka, który miał jakieś dziwne grzyby. Spytałem go co to to mówił, że to jakieś "niemki", bardzo dobre grzybki. Poguglałem trochę i okazało się, że to płachetki kołpakowate, których jak się później rozglądałem było naprawdę sporo. Ale nie miałem odwagi ich zbierać. ;p
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #280 dnia: Września 16, 2010, 21:37:29 »
Zamykam - wątek jest już za duży.

Kontynuacja: http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?p=94468#94468
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy