Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 726692 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #135 dnia: Marca 25, 2020, 00:45:40 »

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #136 dnia: Marca 25, 2020, 06:42:48 »
Ja ładuję Harnoldy codziennie w lesie na spacerze z dzieciakami i żaden minister mi tego nie zabroni!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #137 dnia: Marca 25, 2020, 06:45:05 »
Jako pojedyńcze jednostki w narodzie jesteśmy specami od wszystkiego. Co tam jakieś autorytety - wiem lepiej.
Dla mnie przekaz jest prosty - wszelkie wyjścia ograniczyć do NIEZBEDNEGO minimum. Tylko i aż tyle.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #138 dnia: Marca 25, 2020, 07:42:48 »
No ok. Skoro jestem taka głupia i nierozumna to proszę mi powiedzieć dlaczego zamykają lasy?
Las Kabacki który służy Warszawiakom za miejsce spotkań przy grillu/ognisku. Do lasu nadal można chodzić pod warunkiem zachowania obostrzenia (2 osoby, nie gromadzić się, zachowywać odstępy). Takie są dane z wczoraj wieczorem.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #139 dnia: Marca 25, 2020, 09:39:48 »
https://www.wykop.pl/ramka/5406603/czy-pis-instaluje-swojego-slupa-aby-nie-mozna-bylo-odwolac-wyborow/

A mówiłem, że wprowadzone ograniczenia to tylko polityka? A niektórzy tutaj nadal się spacerkami przejmują. Otwórzcie oczy.

Co za przypadek, że PiS wprowadza takie surowe ograniczenia przemieszczania się dopiero dzień po tym, gdy udało się zebrać podpisy dla słupa, legalizującego kandydaturę Dudy.

Jak rzekł wieszcz - rucha was PiS tak jak was Platforma nie ruchała.

Post Merge: [time]Marzec 25, 2020, 10:41:10 [/time]
https://www.wykop.pl/link/5407047/firma-radnego-pis-zaopatrzy-szpitale-w-maseczki/


Cytuj (zaznaczone)
Po wczorajszym zablokowaniu sprzedaży maseczek przez platformę Alibaba, firma której prezesem jest Wojciech Ahnert, radny PiS z Chorzowa, dostarczy maseczki ochronne dla czterech szpitali i stacji sanepidu na Górnym Śląsku. Będzie pośredniczyć w sprzedaży 5 mln sztuk tego produktu.


XDDD

Post Merge: Marca 25, 2020, 10:41:52
Co tu się porobiło z tymi linkami nie wiem.
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2020, 10:41:52 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #140 dnia: Marca 25, 2020, 17:32:05 »
Wszystko wina PiS.

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #141 dnia: Marca 27, 2020, 22:25:04 »
Tymczasem... Czy ktoś dotarł do informacji, z której gminy jest 3 osoba zakażona koronawirusem odnotowana w naszym powiecie?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #142 dnia: Marca 28, 2020, 09:25:20 »
Nie wiem na co wy liczycie? Naprawdę wierzycie że w naszym powiecie są tylko te oficjalne przypadki? Naiwniaki. Na codzień mijamy się z covidem. Z dnia na dzień będzie gorzej.



wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #143 dnia: Marca 28, 2020, 11:42:16 »
https://www.wykop.pl/link/5414161

Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że obecna "walka" z wirusem to tylko wykorzystywanie obecnej sytuacji by te śmiecie wygrały wybory?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #144 dnia: Marca 28, 2020, 21:07:56 »
Jakie wybory skoro przyjście do obwodowej komisji wyborczej by oddać głos będzie grozić śmiercią?
Jakie wybory skoro zaleca się by nie wychodzić z domu?
Jakie wybory skoro gromadzenie się powyżej dwóch osób jest zabronione.?


Po trupach do celu? Duda korone prezydencką z koronawirusa założy?
JEŚLI za miesiąc u nas sytuacja będzie jak we Włoszech, czy też Kaczynski będzie dążył do wyborów?


Cały świat pozna kim jest Kaczyński. Jak groźny dla Polaków jest to człowiek. Czy Kaczynski weźmie odpowiedzialność jeśli w czasie wyborów ktoś sie zarazi i umrze?
. Czy premier moze apelować jednocześnie o pozostawanie w domu i mimo to pójście na wybory, w których udział grozi śmiercią?


Dlaczego zmieniono ordynacje wyborczą? Czemu tylko odoby powyzej 60 roku zycia mogą głosować korespondencyjnie.? A 55 latek nie?  Co z równością wyborów?


Rozliczyć Kaczynskiego za próbe narażenia życia i zdrowia Polaków. OTO PRAWDZIWY KACZYŃSKI. CAŁY ŚWIAT TO ZOBACZY.


NIKT NORMALNY NIE PÓJDZIE NA WYBORY.
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2020, 21:11:20 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #145 dnia: Marca 28, 2020, 22:52:55 »
JEŚLI za miesiąc u nas sytuacja będzie jak we Włoszech, czy też Kaczynski będzie dążył do wyborów?
Te dzbany lądują w gęstej mgle mimo że się tego nie robi więc można się wszystkiego spodziewać.


Jeżeli zrobią wybory to zaryzykuje zdrowie i pójdę głosować na każdego byle nie na tych krętaczy i manipulantów.
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2020, 22:54:50 wysłana przez k3vin »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #146 dnia: Marca 29, 2020, 07:48:25 »
Ciekawe czy znajdzie się 300 tysięcy chętnych idiotów do zasiadania w komisjach wyborczych? To, że  PiS bez problemu znajdzię chętnych po swojej stronie to pewne, jednakże przypominam że w kazdej komisji wyborczej muszą być osoby skierowane przez wszystkie opcje polityczne, a nie tylko jedynie słuszną mam miłościwie panującą.


Btw - niezły temat zastępczy, aby odwrócić uwagę jaka chujnia jest w kraju/służba zdrowia
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #147 dnia: Marca 29, 2020, 11:54:30 »
Jeżeli zrobią wybory to zaryzykuje zdrowie i pójdę głosować na każdego byle nie na tych krętaczy i manipulantów.

Podbijesz tylko frekwencję i sprawisz, że zwycięstwo Dudy będzie legalne...

Według mnie wybory będą przesunięte. Rząd (czytaj Jarek) po prostu, na razie, czeka na rozwój wypadków.
Chyba, że epidemia, w połowie kwietnia, zacznie wygasać. Czyli będą odnotowywane mniejsze ilości dziennych zakażeń. Wtedy wybory raczej pewne.
A jeszcze gorzej gdy ktoś wpadnie na to, żeby tą pandemię sztucznie wygaszać...  Podając mniejsze ilości... Czy są do tego zdolni?  Raczej nie. Chociaż jeden z Żoliborza...? Kto wie. Zdeterminowany na pewno jest.

Prognozy rozwoju pandemii raczej wskazują na przełożenie wyborów, najwcześniej na połowę czerwca.

Po prostu czekają...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #148 dnia: Marca 29, 2020, 12:04:25 »
Widziałem, że Duda już coś tam zaczyna gadać o możliwości przesunięcia wyborów. Zobaczcie jaki to jest misterny plan:

1. Kaczka płacze w radiu, że wybory nie są zagrożone, robimy
2. Ludzie zaczynają się trochę burzyć
3. PiS wystawia słupa w razie gdyby pozostali kandydaci zrezygnowali
4. Ludzie zaczynają się bardziej burzyć, żądają przesunięcia wyborów
5. Dobry Pan Prezydent Duda stwierdza, że faktycznie lepiej przesunąć wybory
6. Wybory przesunięte, Pan Prezydent uratował ludzi, podjął dobrą decyzję
7. Elektorat Pana Prezydenta zadowolony z dobrej decyzji tym bardziej idzie na niego głosować w przesuniętych wyborach.

XD

Będzie was wiadomo kto, robił z wami wiadomo co, jak wiadomo kto z wami wcześniej wiadomo czego nie zrobił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #149 dnia: Marca 29, 2020, 12:06:52 »
Tak oczywiście będą ukrywać liczbę chorych a nocami zakopywać zmarłych.


Pewne jest, że w takiej sytuacji jak jest teraz wyborów w tym terminie nie będzie, a  sytuacja się jeszcze pogorszy.