Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów  (Przeczytany 8476 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
1) Dlaczego ja nie mogę się dowiedzieć od żadnej państwowej instytucji i znaleść w necie : jaką sumę płaci Polska (czyli podatnicy) za amerykański gaz - i ile razy jest ten gaz droższy od ROSYJSKIEGO i niemieckiego (bo i niemiecki Polska kupuje).
Wiem to tajemnica handlowa, ale myśle że poznanie tej ceny gazu wymaga polska racja stanu. I jakieś szczegóły rząd powinien ujawnić.


2) W piątek Sejm błyskawicznie przegłosował ustawę dyscyplinującą sędziów, wcześniej po nocnych burzliwych obradach o god 5 rano sejmowa komisja sprawiedliwosci zatwierdziła tą ustawe.

Jako obywatel domagam się od Senatu by głosowanie nad tą ustawą w Senacie odbyło się za miesiąc, by Senatorowie mieli czas na zapoznanie sie z ustawą i wszystkimi poprawkami do niej.
Chcę by przebieg obrad był transmitowany na żywo, w tym także obrady komisji senackiej, która przedstawi najpierw Senatowi swoje stanowisko. Chcę widzieć merytoryczną dyskusje nak każdym paragrafem ustawy i znać pytania i odpowiedzi senatorów zadane w czasie prac legislacyjnych, i że nie będzie prób skracania czy blokowania politycznej polemiki w czasie obrad.
Senat ma trzy możliwości - liczę, że odrzuci całkowicie ustawe.

Nie chce nocnych obrad komisji i Senatu, bo przypomina to rządy junty - a nie demokratycznego unijnego państwa.
Wiem że Marszałek Senatu (nasz szczeciński) Pan Profesor Tomasz  Grodzki stanie na wysokości zadania.


Przypominam wszystkim że w tym miesiącu Sąd Najwyży wydał oświadczenie w sprawie KRS:
"Krajowa Rada Sądownictwa nie daje wystarczających gwarancji niezależności od organów władzy ustawodawczej i wykonawczej".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2019, 15:57:09 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 30, 2019, 15:40:20 »
Brawo dla Pana Marszałka Senatu!!


W sprawie ustawy dyscyplinującej sędziów będzie debata i Senat TV.


Senacka Telewizja jako jedyny nieropagandowy organ TV, jest zgodna ze społecznymi oczekiwaniami.


Każdy obywatel (w tym Wyborca) bedzie mógł przyjrzeć się procesowi legislacyjnemu na każdym etapie.
Koniec z pisanymi na kolanie ad hoc ustawami i nocnymi głosowaniami bez znajomości tekstu ustawy.


Pan Senator Marszałek Grodzki to prawdziwy Mąż Stanu.
A Polska to nie "republika bananowa".
A Sejm niech się uczy od Senatu jak się legisluje zgodnie z prawem.


Koniec z hejtem  na szefa Senatu. To co robią Wiadomosci TVP i TVP3 to reźimowe kłamstwa i nadinterpretacje.
Zmniejszyć dotacje na publiczną telewizje która jest tubą PiSu.


Bardzo się ciesze decyzjami Pana Senatora Grodzkiego, tego oczekiwałem. Pan Profesor Marszałek Senatu jakby czytał w moich myślach, lub czytał mój wcześniejszy wpis powyżej.
Koniec bezprawia politycznego. Brawo i szacunek.
I duma że Pan Profesor Grodzki jest ze Szczecina.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2019, 15:54:20 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 30, 2019, 15:59:31 »
Jak mnie kolano bolało to chciał 800 zł, mimo że NFZ. Całe SODEXO  na święta poszło na nieroba narodowości prawniczej.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 30, 2019, 20:43:30 »
Janku a możesz uściślić kiedy Pan Marszalek Senatu leczył Ci kolano? Może teraz w grudniu?  Pan Profesor już kolejną kadencje jest Senatorem RP.
Dominik Dolnoślązak

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 30, 2019, 22:12:30 »
Dolnoślązak te kolano przez Pana Znachora Kopertę było leczone w gabinecie prywatnym 😀

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 02, 2020, 21:59:17 »

Dolnoślązak te kolano przez Pana Znachora Kopertę było leczone w gabinecie prywatnym 😀
Tak się dziwnie składa, że ci łapówkarze to wszyscy namaszczeni przez pisowskich bolszewików.Chętnie poznam lekarstwo , które tym łapówkarzem przywraca pamięć.Ciekawe jak ich pamięć będzie wyglądać na rozprawach o zniesławienie.Już taka jedna pamiętliwa profesorka  z US kiedy pogrożono jej palcem zaczęła tracić pamięć a mimo to ma postępowanie dyscyplinarne na uczelni
jestem gorszego sortu

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 02, 2020, 23:51:41 »
Do szpitala w Zdunowie trafiłem w czerwcu 2006 po wypadku motocyklowym. To była masakra, po przywiezieniu w karetce półprzytomny czułem się jak intruz, po godzinie, chciano mnie wypisać do domu, pomimo silnego bólu szyi, który nie pozwalał nawet na siedzenie, o stanięciu o własnych siłach na nogi i udaniu się do domu absolutnie nie było mowy. Po wykonanym zdjęciu RTG, które zostało wykonane niechlujnie, gdyż nie zauważono na nim ukruszenia kręgu szyjnego, który naciskał na rdzeń kręgowy, zdecydowano o zakończeniu leczenia (godzinę po wypadku !). Powiedziałem, że mam ich wszystkich gdzieś, nie dam się spławić i zostaję. Położyłem się i powiedziałem lekarzowi, że niech się "wali". Przez pierwsze godziny ból był nie do zniesienia. Do tego doszła w nocy prawie 40 stopniowa gorączka, którą nikt się nie zainteresował. To był moment, po którym podjąłem decyzję o wyjeździe z Polski. Wtedy rządził PiS... Dziś po latach jak widać służba zdrowia wygląda niewiele lepiej. Oni wszyscy potrafią tylko gadać, a to, że Grodzki mógł brać w "łapę" jest dla mnie jak najbardziej prawdopodobne. W tym szpitalu od lat panowała patologia. Podejrzewam, że gdybym wtedy złożył propozycję zapłaty, to mój czas spędzony po wypadku, wyglądałby zupełnie inaczej.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Odp: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 03, 2020, 00:38:04 »
A miałes styczność z Grodzkim ? Bo jak nie, to tylko insynuacje. Ja miałam bardzo pozytywne zetkniecie się ze szpitalem  w Zdunowie

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 03, 2020, 07:39:11 »
Insynuacje i pomówienia to mocna strona prawej strony.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 03, 2020, 09:08:42 »
Tylko dziwne, że zgłasza się coraz więcej ludzi, którzy twierdzą, że dawali w łapę lekarzom pracującym w tamtym szpitalu. Grodzkiego osobiście nie spotkałem. Być może teraz jest w tym szpitalu ok, jednak wtedy to była katastrofa.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 03, 2020, 09:32:41 »
Właśnie dziwne że zgłaszają to właśnie teraz. Gdzie byli przez te wszystkie lata? Grodzki nie od wczoraj jest w polityce. Dopiero gdy ma realną siłę, takie rzeczy zaczęły wypływać. Przypadek?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 03, 2020, 09:38:12 »
Bo to tak działa, jeżeli nie masz czystego sumienia, kiedyś gówno wypływa na wierzch, im cięższe, tym później. To dotyczy każdego, bez względu na opcję polityczną. U nas na każdego się coś znajdzie, dla mnie to jest przykre, że niby najważniejsze osoby w państwie, a ciągną się za nimi dziwne historie. Banda karierowiczów i tyle.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 03, 2020, 09:47:29 »
Dla pełnej jasności wystarczy zweryfikować preferencje polityczne tych oskarżycieli. Jeżeli dziwnym przypadkiem okazałoby się że są prawe - to chyba wszystko wytłumaczy.


Ta władza wielu wyzywała od złodzieji i antypolaków. Piotrowicz za takie wciskanie kłamstw i pomówień został wczoraj skazany.
Jak dla mnie - między bajki mogą te oskarżenie włożyć, razem z setkami innymi pomówień
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 03, 2020, 09:59:35 »
Piotrowicz, były komuch, trzeba przyznać, że pięknie się na PiS ślizga. A Grodzkiemu i tak nic nie zrobią, bo gdyby nawet coś było, to już uległo przedawnieniu. Zwykłe bicie piany.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Cena amerykańskoego gazu i sejmowa ustawa dyscyplinująca sędziów
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 03, 2020, 11:13:52 »
I wszystkie te osoby zamiast zgłaszać to bezpośrednio do prokuratury wszyscy, jak jeden mąż dzwonią do radia Szczecin. I wszystkie sprawy są przedawnione, wiec to tylko próba oblepienia przeciwnika politycznego gównem, bo żadnej z tych spraw właściwie nie da się zweryfikować.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.