Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dzwony  (Przeczytany 36130 razy)

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: Dzwony
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 09, 2019, 18:10:57 »
xD

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dzwony
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 15, 2019, 13:00:46 »
I bardzo dobrze. Jak dla mnie to dzwony powinny bić co godzinę. Niech każdy lewak, gej, uchodźca czy inny odszczepieniec wie, że tu jest Polska.
Zgłosiłem ten wpis do moderatora. Jan bez nerki obraża nie tylko w tym wątku wszystkich:
Uważający sie za katolika - chce by dzwony kościelne dzwoniły co godzine _ czym deprecjonuje zasade działania dzwonów w kościele katolickim, które dzwonią nie co godzine (co godzine bije zegar kościelny) tylko na masze, lub z bardzo waźmych powodów - np w czasie klęski źywiołowej na trwoge.

Uważający sie za katolika Jan bez nerki (nie mylić z Janem bez Ziemi) pisze kaenofobiczne, obrażające róźne grupy społeczne komentarze (przeczytajcie np  co napisał o pracownikach Grupy Azoty pracujących w nocy i po południu, o gejach - wg njego gej nie moze być katolikiem, tak samo leeak i uchodzca ( np chrześcijanski uchodzca z Syrii). Poddałem analizie wszystkie wpisy Jana bez nerki, ja nie chodze do kosciola, nigdy nie wpuszcze do domu księdza - ale nie mam takiej pogardy do ludzi myślacych inaczej niź ja i wyznających inne wartosci.
Dominik Dolnoślązak

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: Dzwony
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 15, 2019, 21:40:20 »
Najpierw to poddaj analizie swoją pisownię, ortografię i interpunkcję.  xD
A co do gejów to powiem tylko tyle:

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dzwony
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 17, 2019, 21:15:27 »
I bardzo dobrze. Jak dla mnie to dzwony powinny bić co godzinę. Niech każdy lewak, gej, uchodźca czy inny odszczepieniec wie, że tu jest Polska.
Zgłosiłem ten wpis do moderatora. Jan bez nerki obraża nie tylko w tym wątku wszystkich:
Uważający sie za katolika - chce by dzwony kościelne dzwoniły co godzine _ czym deprecjonuje zasade działania dzwonów w kościele katolickim, które dzwonią nie co godzine (co godzine bije zegar kościelny) tylko na masze, lub z bardzo waźmych powodów - np w czasie klęski źywiołowej na trwoge.

Uważający sie za katolika Jan bez nerki (nie mylić z Janem bez Ziemi) pisze kaenofobiczne, obrażające róźne grupy społeczne komentarze (przeczytajcie np  co napisał o pracownikach Grupy Azoty pracujących w nocy i po południu, o gejach - wg njego gej nie moze być katolikiem, tak samo leeak i uchodzca ( np chrześcijanski uchodzca z Syrii). Poddałem analizie wszystkie wpisy Jana bez nerki, ja nie chodze do kosciola, nigdy nie wpuszcze do domu księdza - ale nie mam takiej pogardy do ludzi myślacych inaczej niź ja i wyznających inne wartosci.

Czy Ty człowieku napisałeś to będąc trzeźwy?
Bogowie, podj... I jeszcze się tym chwali. Świat schodzi na psy.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dzwony
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 18, 2019, 07:11:06 »
Jakby podjeb... to by siedział cicho - tak jak robią to sygnaliści z pis'u. Uraził go wpis beznerkowca, zgłosił jego post i miał na tyle cywilnej odwagi, że grzecznie beznerkowca i tym zdarzeniu poinformował.




Ostatnio było sporo o "mowie nienawiści", ale rozumiem że oglądając TVP mogłeś tego nie zauważyć.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dzwony
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 18, 2019, 10:05:08 »
Za to na tvn nie ma mowy nienawiści, wcale :D
Telewizja to ogólnie takie ustrojstwo, że lepiej tego unikać, bez względu czy to TVP, Polsat czy TVN. Każdy tam ma swoje opłacane rolę zagrać.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dzwony
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 13, 2019, 17:04:19 »
Dzwony kościelne i kościoły mogą odegrać bardzo ważną rolę w czasie klęsk żywiołowych i innych zagrożeń.
W razie potrzeby mogą bić na alarm (np zbliża się do miasta chmura amoniaku) i do kościołów można ewakuować masowo ludność z tetenów zagrożonych, a także ksiądz może w czasie mszy ogłosić nagły alarm gdy dowie się o grożącym policzanom niebezpieczeństwie.
Dlatego uważam że należy powołać proboszczów polickich parafi do Gminnego Zespołu ds Ostrzegania przed Zagrożeniami i do Gminnego Zespołu Kryzysowego lub innego - jeśli takie istnieją.


Czy polickie dzwony tylko działają na prąd? Czy w razie klęski żywiołowej i awarii zasilania można je uruchomić ciągnąc za sznur? Pytam bo nie bywam wcale w kościołach ani innych obiektach sakralnych.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2019, 17:08:08 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dzwony
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 13, 2019, 20:02:02 »
Dobrym rozwiązaniem byłoby napisanie stosownego pisma. Wyprawę już masz
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dzwony
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 25, 2021, 00:07:13 »
dzwonią dziś po co ?

Offline makaveli2pac

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dzwony
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 25, 2021, 00:09:16 »
właśnie?

Post Merge: Kwietnia 25, 2021, 00:09:45
właśnie?
chyba znowu awaria tak jak jakis czas temu było

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
Odp: Dzwony
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 25, 2021, 14:24:50 »
dzwonią dziś po co ?
Bo mogą. I bardzo dobrze. Tu jest Polska. Katolicka Polska. Od 1000 lat.

Offline Żaba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: Dzwony
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 25, 2021, 23:46:13 »
A przedtem kilka tysięcy lat niekatolicka.

Offline makaveli2pac

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dzwony
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 29, 2021, 22:56:04 »
A przedtem kilka tysięcy lat niekatolicka.
nie dyskutuj z tym bez mózgu. to zwykly zadymiarz

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
Odp: Dzwony
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 30, 2021, 15:55:47 »
A przedtem kilka tysięcy lat niekatolicka.
Wtedy nie było Polski.