Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ynteligent zakłócający ciszę nocną  (Przeczytany 17368 razy)

Offline dragon422

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Ynteligent zakłócający ciszę nocną
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 21, 2018, 13:07:11 »
Może cię zaskoczę, ale takich V8 jeździ trochę po kraju. Ba, nawet są zarejestrowane i przeglądy przechodzą. No cuda panie.

To znaczy, że jak są zarejestrowane to spełniają normy albo na przeglądzie wzięli w łapę. Cuda? Nie! korupcja albo legalność. I patrz, nie zaskoczyłeś mnie.

Weźcie się już nie bawcie w prawników bo nawet powołując się na wyroki potwierdzacie to, o czym od początku piszę.
I znów gadasz jak potrzepany. Kto się zaczął w prawnika bawić? Bo z tego co widzę to użytkownik KrP w drugim poście tego tematu wyskoczył z uwagą, że w kodeksie nie ma takiego czegoś jak cisza nocna. Masz chyba krótką pamięć skoro zacząłeś zabawę a za kilka dni nie pamiętasz, że to byłeś Ty.

Szczególnie jeśli do tej pory nikt mu nie zwrócił na to uwagi? XD
I wracamy do sedna. Gdzie napisałem, że chcę na niego nasłać policję? Bo jakby nie patrzeć pierwszy mój post nawiązywał do tego, czy ktoś go w ogóle zna i żeby dotrzeć do niego i jak napisałeś, zwrócić mu uwagę. Ale nie, KrP musiał rozpętać gówno-burzę o jakieś paragrafy.

A jakbyś przeczytał jak zwykle mój post ze zrozumieniem, a nie był tylko zadufany w sobie to spostrzegłbyś, że chodziło mi o to, że sąd może przyjąć, że SPOCZYNEK NOCNY jest godzinach 22-6. Nie przytaczałem tego wyroku, żeby potwierdzić zaistniałą sytuację. Chyba więc to Ty nie umiesz czytać i wysnuwać wniosków. Radzę trochę ograniczyć te zapędy narcystyczne.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Ynteligent zakłócający ciszę nocną
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 21, 2018, 17:39:27 »
A jakbyś przeczytał jak zwykle mój post ze zrozumieniem, a nie był tylko zadufany w sobie to spostrzegłbyś, że chodziło mi o to, że sąd może przyjąć, że SPOCZYNEK NOCNY jest godzinach 22-6.

Yhy. XD Dlatego piszesz:

Cytuj (zaznaczone)
A tu proszę wyrok sądu za słuchanie głośno muzyki w aucie

A z "twojego" wyroku:

Cytuj (zaznaczone)
Nie można jednak wykluczyć innego oznaczenia spoczynku nocnego

Co sprowadza się do moich pierwszych słów czyli:

Cytuj (zaznaczone)
W polskim prawie nie ma czegoś takiego jak "cisza nocna".

Ja odpuszczam, robisz kurtyzanę z logiki, nie chcę mi się już dalej tego ciągnąć.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln