Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Jakiego lekarza rodzinnego wybrac?  (Przeczytany 5645 razy)

Offline emzet

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Jakiego lekarza rodzinnego wybrac?
« dnia: Lipca 27, 2017, 01:50:41 »
Czy moze ktos polecic jakiegos sensownego lekarza rodzinnego? Musze sie zapisac do jakiegos, a kompletnie nie znam tu lekarzy ani opinii. Slyszala, ze lepiej do Mediki sie zapisac? I ze w Trzebiezy jest ponoc jakis fajny lekarz, ale czy to prawda? Z gory bardzo dziekuje za wszelkie opinie

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: Jakiego lekarza rodzinnego wybrac?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 27, 2017, 10:16:31 »
Nigdy w życiu do Trzebieży!

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Jakiego lekarza rodzinnego wybrac?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 27, 2017, 10:56:00 »
W Medice rejestracja telefoniczna od 7:30, jeżeli uda Ci się dodzwonić koło 8:00 to już połowa sukcesu. Bywa że już o 8:00 nie ma "numerków" na dany dzień, a opcja rejestracji na kolejny dzień nie wchodzi u nich w rachubę. 

Offline emzet

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Jakiego lekarza rodzinnego wybrac?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 27, 2017, 11:20:56 »
Naprawde nigdy w zyciu do Trzebiezy?😃

A to nie wiedzialam, ze tak jest z rejestracja w Medice. Nigdy nie moge pojac tego inteligentnego systemu rejestracji - co za problem rejestrowac przez caly dzien na konkretne godziny???? Teraz jestem w przychodni gdzie tak jest i myslalam ze to standard

Post Merge: Lipca 27, 2017, 11:47:41
I zalezy mi na tym, zeby to nie byl jakis lekarz homeopata czy inny magik
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2017, 11:47:41 wysłana przez emzet »

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Jakiego lekarza rodzinnego wybrac?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 27, 2017, 14:12:35 »
Ja mam taki "luksus", że posiadam samochód, więc bez przeszkód jeżdżę do LuxMedu w Szczecinie. Nigdy nie miałem tam problemu z rejestracją.

Offline emzet

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Jakiego lekarza rodzinnego wybrac?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 27, 2017, 21:28:14 »
Ja mam dobra przychodnie w Szczecinie, ale mialam nadzieje, ze jak do tej pory wszystko okazywalo sie w Policach lepsze niz w szczec, to i z lekarzem rodzinnym tak bedzie

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Jakiego lekarza rodzinnego wybrac?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 27, 2017, 22:19:24 »
Niestety w przychodniach polickich wciąż pachnie komuną. Obsługa pacjenta zostawia dużo do życzenia.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: Jakiego lekarza rodzinnego wybrac?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 28, 2017, 10:00:59 »
Przychodnia policka to katastrofa .Traktują człowieka poniżej krytyki.Lekarz nie daje skierowań na podstawowe badania.Po latach przeniosłam się do innej przychodni .To lekarz teraz wręcz zmusza mnie do badań.Daje skierowania do specjalistów.Leczy mnie a nie odrabia pańszczyznę.Dobrał mi leki i lepiej się czuje.Podczas wizyty w gabinecie obok pielęgniarka robi badania krwi na cukier ,bada ciśnienie i EKG.W porównaniu do Siedleckiej to luksus.Przy tym lekarki i pielęgniarki pogodne i miłe.

Offline emzet

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Jakiego lekarza rodzinnego wybrac?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 28, 2017, 12:44:10 »
Bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi, wyglada na to ze na razie nie bede sie przenosic. Szkoda, bo jak czlowiek czasem zachoruje to trzeba bedzie sie tluc do Szczecina, ale z tego co piszecie to lepiej podjechac ten kawalek, niz tu sie rejestrowac po 30telefonach. Ja jestem zapisana w Edanmedzie, to jest w tym budynku medyk na ryneczku przy Bandurskiego gdyby ktos potrzebowal. Sa dwie lekarki rodzinne, obie ok. Rejestracja telefoniczna przez caly dzien, w pilnej sprawie to zawsze w tym samym dniu mi sie udalo nawet poza kolejka, a w mniej pilnej to albo w dzien dzwonienia albo w nastepny. Zero kolejek, nie dlatego ze chetnych nie ma, ale dlatego ze sprawnie dzialaja. Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam

Post Merge: Lipca 28, 2017, 15:27:12
A moze ktos moglby polecic okuliste jakiegos przystepnego prywatnie w Policach? Potrzebuje tylko taki papier podbic, ze widze😀
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2017, 15:27:12 wysłana przez emzet »

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: Jakiego lekarza rodzinnego wybrac?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 28, 2017, 19:48:54 »
Witam, moją rodzinną jest dr Rozwarska, jestem bardzo zadowolony. Jeśli potrzebuję jakieś badanie zrobić, nie ma problemu ze skierowaniem. Mało tego sama mnie czasem wygania na jakieś badania profilaktycznie. Co do kolejek to zwykle jestem przyjęty w dniu rejestracji, zawsze są jakieś małe widełki godzinowe, ale to normalne przecież, każdy pacjent to indywidualna sprawa, jeden zajmie 5 minut i inny 30 i nie da się tego przewidzieć... Tak jak sobie próbuję przypomnieć to chyba max 30-40 minut opóźnienia trafiłem. Generalnie polecam jeśli chcesz się leczyć w Policach.
Pozdrawiam
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Jakiego lekarza rodzinnego wybrac?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 30, 2017, 02:01:38 »
Ja też leczę się w polickiej przychodni - u dr. Jagielskiej. Jestem bardzo zadowolona. Gdy trzeba, dostaje skierowanie bez żadnego kłopotu. Lekarka zna moje choroby, pamięta, kiedy i na chorowałam, mam wrażenie, że lepiej pamięta niż ja sama. W czasie wizyty pyta o moje zdrowie, dokładnie bada, wypisuje receptę, doradza. Zawsze uśmiechnięta i miła. Leczę się u niej od bardzo dawna, ja i moje dzieci. W rejestracji tez nie miewam kłopotów, by zapisać się na dany dzień, a jeśli nie mogę być przyjęta w tym samym dniu, to następnego bez problemów. Panie w okienku też sa miłe i uprzejme. Jestem zadowolona i polecam innym.