Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Samolot nad Policami ?!  (Przeczytany 17289 razy)

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Samolot nad Policami ?!
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 22, 2017, 15:55:47 »
Te nocne hałasy to norma... nikt nie przejmuje się mieszkańcami i ich prawem do nocnego odpoczynku. Może to kwestia ulokowania bloku ale często nasz spokój jest zakłócany przez hałas z instalacji. jako osoba zupełnie nie związana z zakładami uważam, że powinno się z tymi hałasami zrobić bo często mam wrażenie że mieszkam przy pasie startowym lotniska.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Samolot nad Policami ?!
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 22, 2017, 16:10:42 »
Zakłady istnieją od 50 lat A od ilu mieszkasz w Policach. Sorry Ale nie zmienisz tego, postaw się na miejscu ludzi którzy 5 km dalej pracują w tym hałasie. Więcej empatii, a jeśli naprawdę Hałas przeszkadza to albo w Bieszczady albo... Władywostok ?? <- To oczywiście żart, ale mieszkając w Policach musisz się z tym liczyć, że klimat inny i hałas od czasu do czasu.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Samolot nad Policami ?!
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 22, 2017, 17:32:44 »
Ja tam nic nie słyszałem, ale skoro dla wielu policzan było to słyszalne, to niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego takie odstawienie instalacji ma miejsce w godzinach nocnych? No chyba, że to jakaś awaria była.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Samolot nad Policami ?!
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 22, 2017, 17:56:47 »
Bosman to ze mieszkam w Policach wcale nie oznacza ze moim obowiązkiem jest przyzwyczajanie się do rzeczy które mi nie pasują a co do empatii to chyba właśnie wam zakladowcom chyba jej brakuje... Skoro ja mieszkam tu w hałasie wg Ciebie na własne życzenie? to pracujący tam chyba tym bardziej.

Offline igo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: Samolot nad Policami ?!
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 22, 2017, 18:19:59 »
Pani Aniu
Jeśli to była awaria na EC to ok poszło parowóz a za tym cały Azotowy
Jeśli coś było na APS LUB APG to nie w wyniku opuszczania pary bo wtedy włosy by sobie chłopaki z EC wyrywali 😀
Ten hałas to zlożony proces awaryjnego odstąpienia instalacji i przede wszystkim bezpiecznego
Hałas który niesie się na Police często niestety jest spowodowany nie korzystnymi wiatrami
Tyle

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Samolot nad Policami ?!
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 22, 2017, 20:10:11 »
Bosman to ze mieszkam w Policach wcale nie oznacza ze moim obowiązkiem jest przyzwyczajanie się do rzeczy które mi nie pasują a co do empatii to chyba właśnie wam zakladowcom chyba jej brakuje... Skoro ja mieszkam tu w hałasie wg Ciebie na własne życzenie? to pracujący tam chyba tym bardziej.
Uwierz mi że ludziom pracującym w Z.Ch. też zależy na tym by nie było awarii i co za tym idzie hałasu, ale niestety awarii nie da się przewidzieć ani zaplanować.