Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Laserowa korekcja wzroku.  (Przeczytany 7017 razy)

Offline Żaba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Laserowa korekcja wzroku.
« dnia: Sierpnia 04, 2016, 19:16:11 »
Czy ktoś poddawał się takiemu zabiegowi i może coś powiedzieć o efektach?

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Laserowa korekcja wzroku.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 04, 2016, 20:31:03 »
tak, polecam.

Offline Żaba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: Laserowa korekcja wzroku.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 05, 2016, 08:41:20 »
tak, polecam.
Jak długo trzeba unikać pracy? Jakieś zwolnienie lekarskie po zabiegu? No i gdzie polecasz?

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Laserowa korekcja wzroku.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 05, 2016, 10:00:10 »
Ja robiłem na pogodnie w szczecinie kiedyś to była klinika luxmed, jak nie masz ciężkiej pracy fizycznej to można iść do pracy na drugi dzień, unikać kurzu, basenu, i dźwigania zakupów do  5 kg. Po zabiegu człowiek czuje się jak nowo narodzony. ( ja nosiłem okulary całe życie ) Powodzenia.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Laserowa korekcja wzroku.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 05, 2016, 11:55:51 »
Robiłem w Lexum w szczecinie na ul. Mickiewicza, teraz nazywa się to OPTEGRA, cana nadal zaporowa ale warto. Pracuję w dość specyficznych warunkach kurz, zapylenie, chemia itp, miesiąc zwolnienia dostałem, dają bez problemu na tyle na ile potrzebujesz.

Offline Żaba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: Laserowa korekcja wzroku.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 05, 2016, 12:44:27 »
Dziękuję, zachęciliście mnie.

Offline Magdalena

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Laserowa korekcja wzroku.
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 05, 2016, 14:55:47 »
Polecam ten zabieg. Ja robiłam w Domu Lekarskim na Turzynie (tam konsultacje i badania) a sam zabieg w szpitalu na Jagielońskiei MSWiA.

Offline Żaba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: Laserowa korekcja wzroku.
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 06, 2016, 11:44:45 »
Jaką metodę wybrać? Są różne i różne ceny.

Offline citrix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Odp: Laserowa korekcja wzroku.
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 06, 2016, 12:06:55 »
W zeszłym roku robiłem korekcję w MSWiA Pierwsza rejestracja na Turzynie II-gie piętro Co do wyboru metody korekcji to lekarz decyduje po przeprowadzeniu licznych badań kwalifikujących. Polecam dr Kaczmarek. Na youtube jest jej filmik dotyczący zabiegu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Dziwne tylko jest uczucie, gdy laser koryguje wadę , ponieważ czuć tak jak by przypalała się skóra, ale to tylko chwilka. Po zabiegu trzeba mieć transport do domu, bo światło bardzo drażni oczy. Najlepiej zgłosić się na późną jesień ze względu na krótki dzień. Systematycznie są prowadzone promocje i tak ja w zeszłym roku miałem EPI-Lasik za 4000 tyś zł na oba oczy. Dochodzi pierwsza wizyta 150 zł w promocji druga jest gratis kolejna 150 i zaraz po zabiegu trzeba wykupić lekarstwa i krople około 160 zł. Mam pracę przy monitorze, więc lekarz zalecił mi dwa tygodnie zwolnienia, potem normalnie powrót do pracy. Pierwsze dni w domu chodzisz jak wampir, bo drażni każde żwiatło. Telewizji zero :) Po zabiegu chyba po piątej dobie jedzie się na zdjęcie soczewek ochronnych. Efekt naprawdę niewiarygodny. Na prawe oko z tablicy czytałem trzecią cyfrę od góry , na drugi dzień po operacji,  przy wizycie czytałem wszystkie ale na samym dole !!!!!!! Gorąco polecam
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2016, 12:09:25 wysłana przez citrix »

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Laserowa korekcja wzroku.
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 06, 2016, 12:12:20 »
http://optegra.com.pl/?gclid=CjwKEAjwlZa9BRCw7cS66eTxlCkSJAC-ddmwjb8X823933IyeChe8PbA6LYucP11Lxvx5dzRWpfYbBoCMfzw_wcB#


Też polecam jesień a nawet zimę, w domu i tak spędzisz najbliższe dni po zabiegu, koniecznie kup sobie okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne z filtrem, a nie jakieś badziewie z ryneczku, za dobre okulary dasz od 100 do 300 zł ale warto, nie ma co oszczędzać na zdrowiu. Metodę wybiera lekarz, tzn po zrobieniu badań powie Ci jaką metodą możesz robić korekcję wzroku.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2016, 12:17:08 wysłana przez bosman »