Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: "Obywatelski" projekt ustawy o całkowitym zakazie aborcji juź w Sejmie.  (Przeczytany 4320 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Mimo źe to temat polityki krajowej, to ja celowo piszę o tym w POLITYCE LOKALNEJ, bo ustawa ta jeśli zostanie uchwalona (a wszystko na to wskazuje) - dotknie bezpośrednio rodziny mieszkające na terenie gminy Police.

Mam pytanie do zwolenników całkowitego zakazu aborcji:
- Co się stanie jeśli z góry będzie wiadomo, źe nie wykonanie aborcji SPOWODUJE ŚMIERĆ MATKI I DZIECKA? Kto będzie odpowiedzialny za śmierć matki??

Jak nie udzielenie pomocy przez nie wykonanie aborcji - umierającej w wyniku tego w męczrniach kobiecie - odnosi się do Konstytucji RP - której artykuły mówią - źe kaźdy Polak ma prawo do bezpłatnej opieki lekarskiej w PRZYPADKU ZAGROŹENIA ŹYCIA. Czy cięźarne matki będą poza nawiasem Konstytucji RP. Czy ich źycia ratować nie naleźy? Kto moralnie i prawnie za to odpowie?

Co w przypadku gdy źywe dziecko w łonie matki nie ma np głowy?
Jakim człowiekiem trzeba być by skazywać rodakćw na ból i cierpienie. Jak moźna nakazać np 13 latce rodzić dziecko poczęte w wyniku gwałtu.?
Gdzie empatia? Kto uzurpuje sobie prawo do skazywania ludzi na takie coś.?

W XXI wieku. W Europie.

Czekam merytorycznej odpowiedzi zwolenników tego "obywatelskiego"projektu.

Moźe ta ustawa nie przejdzie - ale jeśli przejdzie w Sejmie - to dotknie matki, biologicznych ojców,  i tych ojców którzy myślą źe są biologicznymi ojcami (a takich "niewiedzących "jest w Polsce 5% bo wiadomo - źony nie mają się czym chwalić ).
I dotknie takźe zwolenników tej ustawy. Nie źyczę nikomu gehenny jaką ta ustawa zgotuje niewinnym ludziom.  W imię czego?
Moim zdanie ten projekt ustawy jest sprzeczny z Konwencją Praw Człowieka i Obywatela ONZ.

Co na to by powiedział Trybunał Konstytucyjny - gdyby mógł normalnie działać?
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2016, 15:39:51 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: "Obywatelski" projekt ustawy o całkowitym zakazie aborcji juź w Sejmie.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 11, 2016, 20:43:20 »
W imię Boga.
Raczej w imię "purpurowych" (kleru). Amen

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: "Obywatelski" projekt ustawy o całkowitym zakazie aborcji juź w Sejmie.
« Odpowiedź #3 dnia: Września 19, 2016, 13:45:38 »
a ja nie życzę sobie, by biskupi decydowali o moim brzuchu i by schizofrenik - mentor decydował o moje płodności i rozrodczości... biskup winien dopilnować, by kasjer zbierający na tacę w niedziele miał wolne a schizofrenik, by zostać w końcu zdiagnozowanym przez specjalistę i trzeba w końcu zacząć brac leki, by odnaleźć sie w rzeczywistości nieparanoidalnej...
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2016, 13:50:10 wysłana przez anna.kupiec »