Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Weterynarz z Wróbla  (Przeczytany 11992 razy)

Offline j.7

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Weterynarz z Wróbla
« dnia: Lutego 21, 2016, 17:22:55 »
Nie wiem, czy ten wątek był już omawiany, ale może ktoś wie, gdzie przeniósł się Weterynarz z Wróblewskiego p. Grzegorz Kasiborski?
Gabinet pusty i zero informacji, a gość jest naprawdę extra i wolałbym nie łazić do innego.
Program Administracji - Programem Forumowiczów
http://police-polska.blog.onet.pl/

Offline Amelia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: Weterynarz z Wróbla
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 21, 2016, 17:44:39 »
 Zawiesił działalność w listopadzie 2015  :-[

Offline j.7

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Weterynarz z Wróbla
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 21, 2016, 17:48:04 »
Ale tak na stałe?
U nas tylko, czy może otworzył gabinet w innym miejscu?
Program Administracji - Programem Forumowiczów
http://police-polska.blog.onet.pl/

Offline Amelia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: Weterynarz z Wróbla
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 21, 2016, 17:58:51 »
Dzwoniłam do niego, bo chciałam iść z moim psiakiem i taką właśnie otrzymałam informację, nie prowadzi już gabinetu.

Offline j.7

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Weterynarz z Wróbla
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 21, 2016, 18:25:44 »
No to wielka szkoda, bo gość fajny jest.
Kogo polecasz teraz?
Program Administracji - Programem Forumowiczów
http://police-polska.blog.onet.pl/

Offline Amelia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: Weterynarz z Wróbla
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 21, 2016, 19:10:13 »
Ja byłam w MEDVET ul. Wyszyńskiego 2 B - koło Akropolis ,(strona gabinetu i informacje dot. otwarcia w necie), pan spoko, ale my nie mieliśmy dużego problemu. Pan Sadowski jak dla mnie odpada, więc chyba będziemy tam zaglądać

Offline j.7

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Weterynarz z Wróbla
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 21, 2016, 19:17:06 »
ok. Dzięki. Podobno jest też spoko babka na starych Policach.
Program Administracji - Programem Forumowiczów
http://police-polska.blog.onet.pl/

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Odp: Weterynarz z Wróbla
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 22, 2016, 18:08:39 »
Ja polecam zarówno panią ze Starych Polic jak i pana weterynarza koło Akropolisu. Nie wiem jak teraz, bo byłam jakieś 2 mc temu, ale u pani weterynarz kolejki non stop. Obydwoje znają się na swojej robocie ;)

Offline karol

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Weterynarz z Wróbla
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 22, 2016, 21:26:56 »
Nie wiem, czy ten wątek był już omawiany, ale może ktoś wie, gdzie przeniósł się Weterynarz z Wróblewskiego p. Grzegorz Kasiborski?
Gabinet pusty i zero informacji, a gość jest naprawdę extra i wolałbym nie łazić do innego.
Słyszałem, że przeniósł się do lecznicy przy Wojska Polskiego w Szczecinie i że współpracuje ze schroniskiem w Dobrej.

Post Merge: Lutego 22, 2016, 21:32:34
Nie wiem, czy ten wątek był już omawiany, ale może ktoś wie, gdzie przeniósł się Weterynarz z Wróblewskiego p. Grzegorz Kasiborski?
Gabinet pusty i zero informacji, a gość jest naprawdę extra i wolałbym nie łazić do innego.
Słyszałem, że przeniósł się do lecznicy przy Wojska Polskiego w Szczecinie i że współpracuje ze schroniskiem w Dobrej.

Był super, dodatkowo gdy poprosiło się o receptę na leki dla zwierzaka to nie robił problemów - wypisywał i za wypisanie nie brał pieniędzy. Natomiast Pani ze Starych Polic kasuje nawet za receptę na tabletki antykoncepcyjne dla zwierzaka mimo, że nie bada go bo idzie się do niej bez pupila. Pan Sadłowski zamiast wypisać receptę na leki antykoncepcyjne dla zwierzaka sprzedaje te same po jednym listku u siebie za cenę kilku listków w opakowaniu z apteki ;-(
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2016, 21:32:34 wysłana przez karol »

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Weterynarz z Wróbla
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 19, 2016, 12:45:45 »
Nie wiem, czy ten wątek był już omawiany, ale może ktoś wie, gdzie przeniósł się Weterynarz z Wróblewskiego p. Grzegorz Kasiborski?
Gabinet pusty i zero informacji, a gość jest naprawdę extra i wolałbym nie łazić do innego.
przy sinkiewicza na starych policach jest p.Pawełka dobra weterynarka

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Weterynarz z Wróbla
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 19, 2016, 23:00:53 »
tak naprawdę, jeżeli chodzi o coś więcej niż zaszczepienie i odrobaczenie, to rozsądnie jest wybrać się do Szczecina. Albo na Parkową albo na Chopina. Jadąc z psem do veta w Szczecinie, przejeżdżając przez Siedlice i widząc niekiedy ludzi przez bramą pana Sadłowskiego - zawsze zastanawiam się, czy to taka fatyga jak już się autem jedzie podjechać do veta do Szczecina? Mam dwa psy - jak auta nie miałam to brałam taxi i na Parkową. Albo się o psa dba, albo wybiera najtańszą i najwygodniejszą opcję z bardzo słabym zapleczem sprzętowym. Pan Sadłowski inwestuje w hacjendę a nie w zaplecze sprzętowe przybudówki domowej.... bo po co...
Pani ze starych Polic nie znam, a pana z Wyszyńskiego tylko z rozmowy.
Nigdy z psem u polickiego weterynarza nie byłam, kompetencje kompetencjami - nikomu nic nie ujmuję, chociaż nie wierzę, by pan Sadłowski usilnie jeździł na kursy i szkolenia. Raczej woli żerować na polickich klientach, którym szkoda czasu, lub nie mają czym lub nie świadomi, że warto wybrać przychodnię, która ma zaplecze techniczne i lekarzy z renomą. Oczywiście w szczecinie są tez veci do których strach iść.
Nie ma veta jednego, do którego zawsze się idzie niezależnie od problemu. Ja mam innego veta na same szczepienia, odrobaczanie, kupowanie tanie leków, innego jeżeli chodzi o okulistykę, innego jeżeli chodzi o chirurgię. A jak trzeba było robić rinoskopię to w auto i do Poznania...
Jak się ma, to się dba...
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2016, 23:18:06 wysłana przez anna.kupiec »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Weterynarz z Wróbla
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 20, 2016, 07:43:59 »
A do lekarza z rodziną chodzisz gdzie?

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Weterynarz z Wróbla
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 23, 2016, 19:10:44 »
wypisać receptę do Witkowskiej -  ale psy mają lepszą opiekę medyczną ode mnie niż ja dostaję z NFZ...  paradoks polski...

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Weterynarz z Wróbla
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 23, 2016, 21:43:15 »
No ale też możesz leczyć się prywatnie i opiekę też będziesz miała pierwsza klasa.

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Weterynarz z Wróbla
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 25, 2016, 20:58:35 »
chętnie bym się leczyła prywatnie i chętnie bym wykupiła prywatne ubezpieczenie zdrowotne np najwyższy pakiet w signal iduna- tylko składka zdrowotna odejmowana od pensji brutto wtedy nie miała by żadnego sensu - nie da się uniknąć, by jej nie płacić.