Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?  (Przeczytany 21269 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 05, 2015, 21:29:42 »
Ja nie śpię bo chcę mieć pensję gryfitów :)
nie jeden by chciał. ja również. co nie zmienia faktu, że zarówno ten redaktor (którego szanuje za celne i mądre uwagi) jak i ty kręcicie aferę z niczego.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 05, 2015, 22:13:55 »
Właśnie o to mi chodziło. Kolejny zebeściak. Dla tych, którzy wiedzą kim jestem: bawcie się dobrze.

P.S.

Jeśli o mnie chodzi, też dawno nie miałem tak dobrego ubawu. :) :) :)

Offline Wszechwiedzący

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 05, 2015, 22:19:50 »
Właśnie o to mi chodziło. Kolejny zebeściak. Dla tych, którzy wiedzą kim jestem: bawcie się dobrze.

P.S.

Jeśli o mnie chodzi, też dawno nie miałem tak dobrego ubawu. :) :) :)
Spokojnie - doszliście do władzy to wątków do dobrej zabawy będzie więcej. :)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 05, 2015, 22:27:45 »
Właśnie o to mi chodziło. Kolejny zebeściak. Dla tych, którzy wiedzą kim jestem: bawcie się dobrze.

P.S.

Jeśli o mnie chodzi, też dawno nie miałem tak dobrego ubawu. :) :) :)
Spokojnie - doszliście do władzy to wątków do dobrej zabawy będzie więcej. :)

Taa, czuję władzę, jak Wasyl Niezłomny... A może nawet nim jestem???? :)

Offline politycznie podejrzany

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 05, 2015, 22:36:54 »
kręcicie aferę z niczego.
Miałbyś inne spojrzenie gdybyś zatrudniał pracownika, który zamiast zajmować się swoimi obowiązkami buszuje po internecie. A tu jak co miesiąc czekają do płacenia podatki  i do tego jeszcze 1000 złociszy ZUS-u do zapłaty za obiboka,
"Politycznie podejrzani. Wy nie jesteście podejrzani, wy jesteście winni przestępstw politycznych!.... Oto dlaczego potrzebna jest praca oświatowa, ten żołnierz nie tylko nie zrozumiał swojej winy, ale jeszcze ma do tego poczucie krzywdy".

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 06, 2015, 09:01:36 »
Miałbyś inne spojrzenie gdybyś zatrudniał pracownika, który zamiast zajmować się swoimi obowiązkami buszuje po internecie. A tu jak co miesiąc czekają do płacenia podatki  i do tego jeszcze 1000 złociszy ZUS-u do zapłaty za obiboka,
Obibok? To może napisz, jakich czynności nie wykonał w czasie pracy, a miał je wykonać. Ciekawe macie podejście. Nie wiem, czy macie świadomość tego, że człowiek nie jest w stanie przez 8 godzin skupiać się wyłącznie na pracy i musi trochę odetchnąć. Wiedzą to szefowie wszystkich zarządzanych w nowoczesny sposób firm i nie mają z tym problemu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2015, 09:04:40 wysłana przez Ważniak »
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 06, 2015, 09:37:31 »
moje zdanie jest takie,,, jeżeli wykonuje swoje obwiązki sumienie i to co ma zrobić,,, to nie wiedze nic złego ze wejdzie na forum i troche podyskutuje z innymi, a trzeba przyznać ze p. Grzegorz raczej jest kompetentny i pisze z sensem

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 06, 2015, 10:56:31 »
A co jeśli Grzesiek ma nielimitowany czas pracy? Wielu kierowników tak ma w różnych firmach.
Widział ktoś jego umowę?

Offline bodzio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 06, 2015, 11:02:46 »
Tak zwany " news z d...y". :P
Pozdrawiam i życzę sobie i innym użytkownikom ciekawszych tematów do dyskusji.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 06, 2015, 14:52:16 »
co do tego tematu nie będę się wypowiadał więcej jest to moja ostania wypowiedz,,,

,,, jeżeli dyrekcja nie mam nic przeciwko temu no to co to kogo
,,, jeżeli wykonuje swoje obowiązki, i nie koliduje to z praca, to  ;) niech se pisze
,,, dziennikarz "police bez tabu" szuka sensacji, no sam musiał tez siedzieć w pracy na necie skoro to wyłapał, chyba tego nie robił w domu, a skoro siedział w pracy czyli, zasada ja mogę a inni nie  8)

Offline politycznie podejrzany

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 06, 2015, 18:50:48 »
Obibok? To może napisz, jakich czynności nie wykonał w czasie pracy, a miał je wykonać. Ciekawe macie podejście. Nie wiem, czy macie świadomość tego, że człowiek nie jest w stanie przez 8 godzin skupiać się wyłącznie na pracy i musi trochę odetchnąć. Wiedzą to szefowie wszystkich zarządzanych w nowoczesny sposób firm i nie mają z tym problemu.
Widać, że raczej nie zatrudniasz tylko jesteś zatrudniony. Mam w swojej firmie sporo rekrutacji za sobą. Kandydatom w czasie pierwszego etapu (mowa o pracy przy komputerze) oznajmiam, że nie ma facebooka, gadu gadu itp. Na koniec daję każdemu wizytówkę i mówię, że jeśli jest zainteresowany dalszym etapem rekrutacji, to aby w ciągu godziny napisał do mnie sms. Efekt? Na 10 kandydatów odpisuje 2 w porywach 3.
"Politycznie podejrzani. Wy nie jesteście podejrzani, wy jesteście winni przestępstw politycznych!.... Oto dlaczego potrzebna jest praca oświatowa, ten żołnierz nie tylko nie zrozumiał swojej winy, ale jeszcze ma do tego poczucie krzywdy".

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 06, 2015, 19:18:15 »
Efekt? Na 10 kandydatów odpisuje 2 w porywach 3.

Wcale się nie dziwię, bo kto by chciał pracować u takiego taniego prywaciarza, który na każdym kroku chce wycisnąć pracowników jak cytrynę... Też kiedyś pracowałem u takiego "biznesmena", który mierzył wszystkich swoją miarką. Niedługo na miejscu jego ledwie dziś zipiącego serwisu samochodowego, pozbawionego przez stosowanie podobnej "kreatywnej" polityki zarządzania personelem najlepszych pracowników, powstanie niedługo jakiś butik z używaną odzieżą albo kolejny oddział biedronki lub netto. :) Nie ważne jak się pracuje, najważniejsze są kwalifikacje, możliwości, pomysły i końcowe efekty. Jednak, jak widać dla Ciebie, to nie ten poziom wtajemniczenia... ;)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 06, 2015, 20:12:35 »
Nie wiedziałem Bartku, że w politykę uderzyłeś hahahhaah. Dawno mnie tutaj nie było :D Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 06, 2015, 20:44:10 »
Nie wiedziałem Bartku, że w politykę uderzyłeś hahahhaah.

Ja w politykę? Nigdy, od polityki to jak najdalej, jedynie co mnie marwi to to, że o Pawle Kukizie ludzie pomyślą to samo, co Ty o mnie...

Offline politycznie podejrzany

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 06, 2015, 21:47:37 »
Wcale się nie dziwię, bo kto by chciał pracować u takiego taniego prywaciarza, który na każdym kroku chce wycisnąć pracowników jak cytrynę... Też kiedyś pracowałem u takiego "biznesmena", który mierzył wszystkich swoją miarką. Niedługo na miejscu jego ledwie dziś zipiącego serwisu samochodowego, pozbawionego przez stosowanie podobnej "kreatywnej" polityki zarządzania personelem najlepszych pracowników, powstanie niedługo jakiś butik z używaną odzieżą albo kolejny oddział biedronki lub netto. :) Nie ważne jak się pracuje, najważniejsze są kwalifikacje, możliwości, pomysły i końcowe efekty. Jednak, jak widać dla Ciebie, to nie ten poziom wtajemniczenia... ;)

Jest takie powiedzenie: "uderz w stół a nożyce się odezwą", znasz? Dyskusja w tym temacie, z podejściem takim jak Twoje, może zmierzać tylko na jałowe tory. Pracowałem 12 lat w budżetówce więc znam obie strony medalu. Firmę mam od lat 5, zaczynałem z dwoma pracownikami, teraz jest ich 20. Myślę, że mój poziom "wtajemniczenia" w inwestycję w kadry oraz ich dobór, broni się zarówno wynikami finansowymi firmy jak i pensjami pracowników. Mając 20 osób w pracy przez osiem godzin, przy założeniu, że każda z nich tylko przez 20min. dziennie jest na profilach społecznościowych, okazuje się, że dziennie  6 godzin i 40 min czasu pracy jest nieefektywne. Czyli w tygodniu są to 32 godziny, w miesiącu 128 a w roku 1536 godzin, a to w sumie daje 192 dni pracy dla osoby zatrudnionej na 8 godzin. Jeśli chciałbyś za takie godziny płacić pensje, zus-y i koszty stałe to życzę powodzenia w biznesie.
"Politycznie podejrzani. Wy nie jesteście podejrzani, wy jesteście winni przestępstw politycznych!.... Oto dlaczego potrzebna jest praca oświatowa, ten żołnierz nie tylko nie zrozumiał swojej winy, ale jeszcze ma do tego poczucie krzywdy".