Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868339 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1950 dnia: Marca 18, 2020, 10:57:38 »
Gdzie jest Kaczyński???
Okręt tonie, szczury pierwsze uciekają.
Historia się powtarza.
Zapamiętajcie dobrze to, że szczur się ukrył, w razie jakby za 20 lat wam wmawiali, że stał na pierwszym froncie walki z covid 19.


30 lat temu spał do 12, chował się za plecami kolegów. Dzisiaj robi dokładnie to samo.


Panie Kaczyński jest Pan tchórzem, a nie żadnym naczelnikiem.
#szczurkaczyński
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1951 dnia: Marca 21, 2020, 06:54:27 »
Węgry- likwidacja składek dla branż zagrożonych bankructwem
USA - Likwidacja podatku od wynagrodzeń
Francja - umorzenie danin oraz opłat za prąd i wodę
Polska - weź kredyt, zadluz się, ale składki ZUS i tak zapłacisz ( dzięki ludzkim panom, nieco później)


Epidemia, kwarantanna, ludzie umierają, gospodarka chamuje, a u nas zabawa w wybory.
Rządzą nami idioci, których sami wybraliśmy (jako naród, bo ja do tego gówna ręki nie przyłożyłem)
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1952 dnia: Marca 21, 2020, 07:27:37 »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1953 dnia: Marca 21, 2020, 07:54:02 »
Masz mnie byku!  Bez kitu - dobrze ta rzesza ci robi.
Patrz, patrz - jakie kurła błędy!!!


A jak już posiedzisz na przymusowym wolnym (oczywiście płatnym, bo Niemcy dbają o naród), to postaraj się chociaż w niewielkim stopniu odnieść się do meritum.


*czytaj opis pod moim postem - jestem dyslektykiem, ale mocno się staram nie popełniać błędów, co jak widać nie zawsze wychodzi.


No nic - cieszę się ze zrobiłem Ci dzien
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1954 dnia: Marca 21, 2020, 10:29:03 »
Na kogo będziesz głosował w wyborach prezydenckich?

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1955 dnia: Marca 21, 2020, 10:46:53 »
A jak już posiedzisz na przymusowym wolnym (oczywiście płatnym, bo Niemcy dbają o naród)
No tu byś się zdziwił. Mi właśnie na szybko montowali aneks do umowy bo nie miałem nawet wpisanego postojowego. A wynosi ono 60 bądź 67% (jak masz dziecko) twojego uposażenia netto. Więc to wbrew pozorom też nie taki miód. Do tego w ramach dbania o naród władze Bawarii wprowadziły już ograniczenia w poruszaniu się obywateli. Możesz iść do pracy (najkrótszą drogą) albo do najbliższego sklepu bądź apteki. Złapią cię gdzie indziej to płacisz. W praktycznie całych Niemczech są zakazy wstępu na place zabaw karane mandatem :) Zakazy nakładane przez władze landu więc wspólnoty mieszkaniowe nie mają nic do gadania nawet jak plac jest na ich prywatnym terenie. Oczywiście, że to wszystko jest pomyślane jako walka o wspólne dobro ale wyobrażasz sobie coś takiego w Polsce? Przecież już ludzie mają ogromny ból dupy o zamknięte szkoły (gdzie u mnie od początku powiedzieli, że do Wielkanocy albo i dłużej) a gdzie tu takie ograniczenia?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1956 dnia: Marca 21, 2020, 11:10:42 »
A wynosi ono 60 bądź 67% (jak masz dziecko) twojego uposażenia netto.

Jest jeszcze układ zbiorowy, jak należysz do związków. Jako członek IG Metall mam zapewnione w BW minimum 86% wynagrodzenia. Do końca miesiąca jestem na przymusowym urlopie, wszystko stoi. Pewnie od kwietnia będzie Kurzarbeit. Przynajmniej będzie więcej czasu dla rodziny ;). Potem wakacje i miejmy nadzieję, że będzie już z górki z tą pandemią.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1957 dnia: Marca 21, 2020, 11:28:37 »
Układy zbiorowe to inna sprawa. Pisałem o tym co wynika z ustawy.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1958 dnia: Marca 21, 2020, 11:34:46 »
Pisałem o tym co wynika z ustawy.

No tak, w Polsce nie ma modelu skróconej pracy, która działa w interesie pracodawcy i pracownika, a kwestia 60 czy 67% dochodów netto, to już kwestia tego jakie masz stawki, jednemu to spokojnie wystarczy, by przeżyć miesiąc, gdzie inni muszą składać podanie o pomoc socjalną, która zabezpiecza podstawową egzystencję.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1959 dnia: Marca 21, 2020, 11:41:33 »
Kilof, bądź spokojny. Jak u nas zgony pójdą w tysiące, to ludzie na dupie usiądą. A wczoraj chyba w pl wprowadzili zakaz zabawy na placach zabaw, skateparkach itd


Tu masz przykład jacy kompetentni ludzie kierują polską
http://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-polska-nie-uruchomila-mechanizmu-dzieki-ktoremu-polacy-mogli,nId,4392604?fbclid=IwAR0zJQ7cUZkxctd2tP9R3jFydlUd2w9FE813vAy4Tqn_qIwhuOwpZhWY0iQ


Koszty tego gówna rząd przerzuci na zwykłych Kowalskich,  potem będą się brylować jak to cudownie tego nie ogarneli.


Kraj gdzie były plany miliona samochodów elektrycznych, przełomu mierzei, centralne porty lotnicze - buhahaha - zwykłe masaczki ich przerosły.


Rok temu jechali po lekarzach, pielęgniarkach, nauczycielach - przychodzi co do czego to zawijajà dupsko do nory jak szczur Kaczyński, a Polskę oddają w opiekę tym, których tak bardzo linczowali w ostatnim czasie




Ja pierdole, dziad Kaczyński zwariował. Co on bredzi? ??? Wybory muszą się odbyć w terminie bo potrzebny jest prezydent który będzie współpracował. Komisja będzie chodzić po domach, ja pierdole [ciach!] mać. Dla władzy zrobi wszystko, a może na to wszystko sobie pozwolić bo wie ze ma za sobą kościół
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2020, 12:18:06 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1960 dnia: Marca 21, 2020, 13:57:12 »
Kilof, bądź spokojny. Jak u nas zgony pójdą w tysiące, to ludzie na dupie usiądą. A wczoraj chyba w pl wprowadzili zakaz zabawy na placach zabaw, skateparkach itd


Tu masz przykład jacy kompetentni ludzie kierują polską
http://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-polska-nie-uruchomila-mechanizmu-dzieki-ktoremu-polacy-mogli,nId,4392604?fbclid=IwAR0zJQ7cUZkxctd2tP9R3jFydlUd2w9FE813vAy4Tqn_qIwhuOwpZhWY0iQ


Koszty tego gówna rząd przerzuci na zwykłych Kowalskich,  potem będą się brylować jak to cudownie tego nie ogarneli.


Kraj gdzie były plany miliona samochodów elektrycznych, przełomu mierzei, centralne porty lotnicze - buhahaha - zwykłe masaczki ich przerosły.


Rok temu jechali po lekarzach, pielęgniarkach, nauczycielach - przychodzi co do czego to zawijajà dupsko do nory jak szczur Kaczyński, a Polskę oddają w opiekę tym, których tak bardzo linczowali w ostatnim czasie




Ja pierdole, dziad Kaczyński zwariował. Co on bredzi? ??? Wybory muszą się odbyć w terminie bo potrzebny jest prezydent który będzie współpracował. Komisja będzie chodzić po domach, ja pierdole [ciach!] mać. Dla władzy zrobi wszystko, a może na to wszystko sobie pozwolić bo wie ze ma za sobą kościół
Na kogo będziesz głosować?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1961 dnia: Marca 22, 2020, 10:27:15 »
Dla Kaczyńskiego ważniejsza jest wygrana Dudy, niż zdrowie Polaków.
Historia się powtarza.
-terrain ahead, pull up, pull up.....
-smiało, zmieścisz się


#potrupachdocelu
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1962 dnia: Marca 22, 2020, 10:33:39 »
Dla Kaczyńskiego ważniejsza jest wygrana Dudy, niż zdrowie Polaków.
Historia się powtarza.
-terrain ahead, pull up, pull up.....
-smiało, zmieścisz się


#potrupachdocelu
Na kogo będziesz głosować?
Możemy się założyć, że wyborów nie będzie, jeśli dalej będzie epidemia?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1963 dnia: Marca 22, 2020, 10:36:55 »
Zagłosuję na osobę samodzielną, zdolną do podejmowania trudnych decyzji. Nie wiem jeszcze na kogo, na pewno nie na obecnego ciamciaka.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2020, 10:39:03 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1964 dnia: Marca 22, 2020, 12:11:24 »
Są ogłoszeni kandydaci już. Wstydzisz się?